Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Бургас

Здравейте мили дами,току що ходих на църква и се помолих на богородичка за всички нас и за мен.Нека нейната сила ни помогне да имаме така очакваните дечица,нека нейната смиреност ни помогне да бъдем добри майки,нека нейния дух да ни помогнем да бъдем живи и здрави.  Praynig  Praynig  Praynig Честит имен ден на всички именници!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

честит имен ден и от мен на всички именници.
а ти,Света Богородицо,майка на всички майки помогни на своите деца да се множим и да узнаем какво е това да имаш дете и да го обгрижваме с  цялата си любов Praynig baby_neutral
Цитирай

Честит имен ден и от мен на всички Именнички!!! пожелавам скорошно сбъдване на най-съкровените Ви мечти! Нека се помолим на Богородичка да бди над нас и да ни дари с рожбички! Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Св.Богородице, молим ти се от сърце да имаме деца да им се радваме и да се грижим за тях.
Амин!   Praynig

Честит имен ден на всички!
Цитирай

София

Честит имен ден на всички носещи красивото име Мария  Hug
Св.Богородице, молим ти се от сърце да сбъднеш така желаната ни мечта  Praynig
Цитирай

Видин

Честит имен ден, на всички носещи хубавото име Мария!  bouquet

Дано Богородица дари всички с хубави и здрави дечица!
Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Честит имен ден и от мен, на всички носещи хубавите имена Мария и Марияна!

Дано, дано, дано Богородица чуе молитвите ни!!!  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Варна

СВ.БОГОРОДИЦА МОЛЯТЕ ДА НИ ДАРИШ С ДЕЧИЦА .ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОЙТО НОСЯТ ТОВА СВЯТО ИМЕ  bouquet МОМИЧЕТА НЕКА БОГ ДА НИ ПАЗИ Hug
Цитирай

Пловдив

честит имен ден и от мен на всички именници.
а ти,Света Богородицо,майка на всички майки помогни на своите деца да се множим и да узнаем какво е това да имаш дете и да го обгрижваме с  цялата си любов Praynig baby_neutral

newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Цитирай

Горно нанадолнище

Трябва да вярвате и да бъдете сигурни , че Света Богородица ще ви помогне , както помогна преди време и на мен  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Стара Загора

Честит празник момичета   bouquet Hug
Цитирай
Честит имен ден на всички именници!Нека на този специален ден всички се помолим за збъдване на мечтата на всички които искаме да имаме бебе и следващия месец много положителни тестове.
Цитирай

Честит имен ден на всички именници!Аз след малко отивам на църква,ще се помоля за всички нас на Света Богородица да чуе молитвите ни и да ни дари с бебенца.
Цитирай

BABYLAND

СВЕТА БОГОРОДИЦЕ, моля те да дариш нас и скъпите ни мъже със здрави дечица!  Praynig
Цитирай

Щастлива сьм,4е именно на този ден имам празник...
Нека вси4ки бьдем добри майки Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора