Безмлечните каши

  • 648
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Момичета, моля ви, дайте съвет относно видовете безмлечни каши. Оз знам такива на Фризокрем и Милупа - ориз, царевица, с плодове и с ядки. Нещо друго предлага ли се на пазара? Искам да разнообразя следобедното меню на малката - досега давах само ориз. Вчера добавих и малко царевица, но после видях, че не се препоръчва тук във форума и е рано за нея. Плодовата съдържа плодове като банан и портокал - а ние с АБКМ (уж) и тя не трябва да цитруси. Е, само ориз ли да давам. Има ли други марки безмлечни каши? Благодаря ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ох,и аз съм в същата чуденка.Виж в подфорум "Хранене с адаптирано мляко"има тема за видове и състав на кашите,закована е на 1-ва страница.Аз се опитвам да открия ябълковата безмлечна на Слънчо,уви безмлечни никъде няма,незнам защо.

# 2
  • Мнения: 564
Купувах на Беби - с ябълка и сини сливи, обогатена с желязо и ниско съдържание на захар.
Има и на Хумана -само с ябълка.
Днес сутринта ми донесоха безмлечни каши на Бебевита с ябълка - не бях ги срещала по магазините и не знаех, че имат.
И понеже разнообразието не е кой знае какво, може да пробваш ти да й добавяш някакъв друг плод

# 3
  • Мнения: 545
Купувах на Беби - с ябълка и сини сливи, обогатена с желязо и ниско съдържание на захар.
Има и на Хумана -само с ябълка.
Днес сутринта ми донесоха безмлечни каши на Бебевита с ябълка - не бях ги срещала по магазините и не знаех, че имат.
От къде ги купуваш?

# 4
  • Мнения: 564
От къде ги купуваш?

Хуманата и Беби ги бях взимала от 'Пинокио' - този в Св. Троица, който го затвориха. Предполагам, че и в 'Пиги'с хаус' може да ги има. Там е доста голямо разнообразието. А пък на Бебевита ми ги подари един дистрибутор на Хип - нямам представа къде се предлагат Sad

# 5
  • Мнения: 1 081
HIPP имат елда, елда с плодове и още някаква. NESTLE имат 2 нови, много ги яде моето дете-овес със сини сливи, и нещо си с липов цвят. ХУМАНА имат безмлечна ябълкова. БЕБИ имат също поне 5-6 вида безмлечни, обаче всичките са им със захар и т.н. Засега най-добрият вариант за нас се оказва зърнената на МИЛУПА, към която прибавям разни плодови пюрета, или бъркам домашни. Тия на НЕСТЛЕ ги държа за спешни случаи, когато трябва набързо таткото да направи нещо за из път:) Обаче са скъпички на НЕСТЕЛ, на МИЛИПА и на ХУМАНА-все по 6-7 лева. Беби май бяха по-приемливи като цена.

Общи условия

Активация на акаунт