Къде сте израснали, кой ви е възпитал?

  • 3 252
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
В града съм израстнала, двамата ми родители са ме възпитавали. Нямах села, нямах и баби, и дядовци, които да участват активно в отглеждането ми, още по-малко във възпитанието. Понякога ми е липсвало това като другите деца по цяло лято на село при баба, ама какво да се прави.

# 31
  • Мнения: 3 423
Анкетата наистина е гола вода!
Това са няколко анкети в една.
Що не поправиш въпросите?!
Нещо като "Израсли в града,
отгледани от родители", "Израсли
в града, отгледани от бабиери",
"Израсли в града, отгледани на
ротационен принцип", "Израсли
в града на самотек". После идват
отговорите "Израсли на село, но
отгледани от родители", "Израсли
на село, отгледани от бабиери",
"Израсли на село, отгледани на
ротационен принцип", "Селянчета
на самотек"... И така нататък в тоя дух.

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Родена съм и съм израстнала в град.
Родителите ми се разделиха когато бях на 5 и докато майка ми работеше, ме гледаше баба ми ( много ми липсва! ), но баща ми идваше всяка вечер при нас и не ми е липсвал.
Майка ми е страшно строга, педантична и студена като човек - не става за възпитател. Радвам се, че баба ме е отгледала.

# 33
  • Мнения: 984
Лиска, не бих пуснала подобна анкета,
не съм била в Комсомола и не знам как.
Много заядливо ми звучат опциите,
а питането ми не е целящо ругатни
и простотия.
Искам да си направя изводи
по гореизложените въпроси.
Помагам и на други,
които си задават същите въпроси.   bouquet

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
37 номер обувки нося.  Mr. Green
Родена съм в Резиденция Бояна. Не се шегувам.
Ха сега де?

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381

И имам 4 пломби  Crazy

# 36
  • Мнения: 3 268
Аз съм типичното градско дете,без баби и дядовци на село,което като малка ми липсваше.Баща ми е лекар,а майка ми учителка по химия в гимназията.Гледаха ме като цвете в саксия,ама точно.Свирех на пиано,учех прилежно,завърших езикова гимназия.После срещнах Него,оженихме се и живота придоби съвсем други измерения.

# 37
  • Мнения: 1 568
Израснах сама със сестра ми ,аз я отгледах,майка и татко вечно бяха на работа,от сутрин до късно през нощта,беше ужасно....около града....възпитавам ме улицата,добре че не беше улицата на града......защо пък и да не е било добре newsm78 щях да стана по-бойна...

# 38
  • Мнения: 3 537
Родителите ми са работили и живяли в КОМИ и съм прекарала първите си години при  баба на село.Възпитанието,бих казала,че съм го получила от майка си.Баба само ме глезеше/И още прави така Mr. Green/.

# 39
# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Търсиш потеклото ни, за да откриеш жените от класа, ясно...

# 41
  • Мнения: 1 080
Самовъзпитавах се .

# 42
  • Мнения: 984
Търсиш потеклото ни, за да откриеш жените от класа, ясно...
не...произхода не винаги е показателен за личността, но, да, важен е. Сега само да не ми кажеш, че не е така... Thinking

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аа, така е, поне при мен.
Ако го нямах това безгрижно детство по ливадите с дядо ми, който беше горски, едва ли щеше толкова да обичам и селото, и гората,  и хората там... Градът ми даде финеса, заглади петите и характера ми. Но първите седем са ми любими, наистина.

# 44
  • Мнения: 4 138
израстнах в софия. отгледа ме и ме възпита баба ми. обожавах я. жена от класа. образование, интелект и стил. до последно.
аз си падам малко прустачкъ. това ще да е от летата на село, после трябваше преводач за диалекта.
в комсомола никога не съм била приемана. отказах.

Общи условия

Активация на акаунт