това попфолк ли е ?

  • 3 201
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Абсолютна чалга балада е!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Добре, излиза, че ако Белослава изпее Камъните падат, това не е чалга, така ли? Rolling Eyes

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Баси виещата песен!
Жената вие, мъжът вие, иде ми да
засиля оборотите!
smile3501

# 18
  • Мнения: X
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.
Ако започнат да го въртят денонощно, ще стане хит - повярвай ми! Wink

# 21
  • Мнения: 6 167
Добре, излиза, че ако Белослава изпее Камъните падат, това не е чалга, така ли? Rolling Eyes

според представената логика, да. Laughing

# 22
  • Мнения: X

Ми тя Анелка освен да вие друго не може.........аз тая жена да пее не съм я чула.

# 23
  • Мнения: 6 167
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.
Ако започнат да го въртят денонощно, ще стане хит - повярвай ми! Wink

в една друга тема, една друга потребителка, казва, че Планет го въртят нон стоп, тоест то цели в публиката на Пайнер , а не на ММ. По ММ дават ли го?

# 24
  • Мнения: 2 212
На мен ми се обаждаха по този повод от БГ Радио, провеждат така запитване сред слушателите си (аз понеже там съм била активна и ме имат за редовен слушател), та Наско ми се обади и ми пусна тази песен и после каза да я оценя по някой от следните критерии : - че с удоволствие ще я слушам по бг радио; по-скоро бих я слушала по бг радио; по-скоро не бих я слушала; не искам да я слушам категорично по бг радио...Аз казах, че по-скоро бих, защото песента ако не страхотна, то поне е слушаема...но явно и те са пред чуденка дали да я пуснат, щото все пак бг радио чалга няма никаква, което му прави чест и което всъщност го прави хубаво радио, но явно тази песен не може да влезе в нито една категория и питат слушателите Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен е попфолк балада newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.
Ако започнат да го въртят денонощно, ще стане хит - повярвай ми! Wink

в една друга тема, една друга потребителка, казва, че Планет го въртят нон стоп, тоест то цели в публиката на Пайнер , а не на ММ. По ММ дават ли го?
Там по-върви да го харесат, защото публиката на Анелия би приела Миро, но се съмнявам, че публиката на Каризма и въобще на ММ, например, би приела Анелия...

# 27
  • Мнения: 4 965
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.

Ужас. И аз така.
Не можах да схвана стила, но звучи дразнещо.
Иначе, клипът на мен ми хареса, ама и той можеше да е "по-стегнат". Ама песнта... майка плаче.
Не е поп-фолк, не е поп, не е фолк, не е джаз.
По моите критерии си е баш чалга /вж. значенито на думата в тълковния речник/.
 Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 795
Нито клипа, нито песента ми харесаха.Даже не ме провокира и до края да я изслушам Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 740
Никога не съм харесвала гласа на Анелия - дразни ме с еднообразието си. Очаквах в този дует да извади нещо по-професионално, ала не се е получило. За мен песента си има поп-фолк звучене и това е. Не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт