Балетна школа в София?

  • 1 522
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 660
Някой знае ли добра балетна школа?Какви са таксите и има ли възрастови ограничения. Дъщеря ми ще навърши 4 години през август,но има голямо желание да играе балет.

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Дъщерята на едни наши познати китайци ходи на балет в школата на Маша Илиева. Ако искаш, пиши ми на лични, ще ти дам телефон, на който да разпиташ.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Провери в Руският културен център. Чула съм, че тяхната школа е много квалитетна!  Bulb
Успех и пак пишете, че и щерката е с балетни амбиции... Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 660
Благодаря Ви момичета,непременно ще Ви пиша какво е станало. Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ако имам момиче( ох, дано е момиченце) задължително ще го запиша на балет!! За да има хубава фигура Sunglasses

# 5
Mоята дъщеря ходи в читалище Цанко Църковски, студио на Красимира Колдамова. Тя има курс и в читал. Петър Берон. Школа има и в читалище Димчо Дебелянов. При нас таксата е 36 лв. два пъти в седмицата по 60 мин. Школи има много в СОФИЯ. В чИТ. Пенчо Славейков, школа на Шара, в руското училище.
Успех

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз записах дъщеря ми в балет роберта. много сме доволни. въпросът е дали ви устройва като местоположение, защото се намира в хореографското училище в кв. гео милев. ако те интересува, пиши ми на лични, за да ти дам телефона. иначе таксата е 40лв. за месец, два пъти седмично - понеделни и сряда от 17.15 до 18.45. горе-долу един път месечно правят представления в софия ленд. малко е досадно като ангажимент за родителите, но децата са много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт