Тинейджърите III

  • 22 613
  • 477
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 205
Архивиран файл е. Пробвай да я разархивираш, ако не става - ще ти я пратя на мейл.

# 16
  • Мнения: 901
Помагайте, момичета, щото #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Как да сваля софтуеър за Siemens CL75, та да тръгне инфраредът каквото и да значи това. Купихме ИрДА юсб адаптер, инстлирахме го, но сега не се намират телефонът и компютърът и из къщи пак не се живее Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 448
Незнам за инфраредът,но за Bluetooth(дано да се пише така),ние свалихме софтуер от http://download.bg/,след това трябваше да въведем една и съща парола на компютъра и на телефона и се получи!Мен това с паролата ме затрудни най-много  Embarassed,търсих на опаковката някаква парола и т.н.,накрая щерката си измисли една парола и всичко е ок!
Дано да успеете!  bouquet

# 18
  • Мнения: 25 558
Пробвай да го намериш и изтеглиш от фирмения сайт на Сименс. Имах такъв проблем и аз, но накрая решихме проблема кардинално. Когато купувахме нов телефон на сина, гледахме да има и блутут, и инфраред. Сега го ползвам като посредник между моя телефон (с инфраред), този на баща му (с блутут) и компютъра.  Mr. Green Само изглежда сложно, по-удобно ми е, отколкото да си троша нервите с тъпия инфраред.

# 19
  • Мнения: 4 380
При нас показват доста филмчета за това как да се действа в случаи на екстремни ситуации- от нещастни случаи от различно естество и до попадане в ситуация на жертва на престъпление. Честно казано, доста неща са откровение и за мен самата. Не може родителя да обхване с разкази всякакви лоши ситуации, а там нагледно на базата на истински случаи е показано и разказано. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 197
Помагайте, момичета, щото #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Как да сваля софтуеър за Siemens CL75, та да тръгне инфраредът каквото и да значи това. Купихме ИрДА юсб адаптер, инстлирахме го, но сега не се намират телефонът и компютърът и из къщи пак не се живее Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Доколкото съм запозната, за инфраред не ти трябва софтуер - телефонът или го има или не.
Той е за връзка м/у два телефона, не между телефон и компютър. Трябва и двата тлф да имат инфраред, слагат се един до друг (??? нямам идея как точно, така ми беше обяснено) и от единия на другия се изпраща каквото искаш. Нещо като смс, но не се плаща. Моята така си разменяше картинки и музика със съучениците, преди да й купя кабел за компютъра (нейният тлф няма блутуут).

# 21
  • Мнения: 25 558
Между два телефона няма нужда от софтуер, но между телефон и компютър - има. И блутутът се нуждае от софтуер.
Между другото, самите телефони трябва да са окомплектовани с диск с въпросния софтуер, но наличието му е явно изключителна рядкост, особено при среден и нисък ценови клас телефони. Когато купувахме моя, специално настоях за такъв диск, но в магазина (Германос) бяха силно удивени и ме увериха, че тази марка и модел нямат софтуер. А специално бях се информирала в интернет и знаех, че трябва да има, поне при легални продажби.  Wink
Къде е Комисията за защита на потребителите?  Mr. Green

ПП Намерих си софтуера в нета, но нещо не се хареса със софтуера на компютъра, затова минахме на варианта, който посочих по-горе.

# 22
  • Мнения: 349
Включвам се и аз Laughing.Вече ще чета и следя редовно темата. И двете ми дъщери са вече в пубертета Rolling Eyes.

# 23
  • Мнения: 901
Става въппрос за връзката между компютъра и телефона. Диск имахме и успешно го инсталирахме. И пак имаме затруднения.  А тези, които са тук от около два месеца, знаят, че при нас затрудненията се материализират в летящи предмети, което мен много ме потиска Sad Sad Sad

# 24
  • Мнения: 25 558
А тези, които са тук от около два месеца, знаят, че при нас затрудненията се материализират в летящи предмети, което мен много ме потиска Sad Sad Sad

Лош навик.  Thinking А поражения има ли? Ако да - защо не пробвате да удържате стойността от джобните? Нещо като глоба "чупи-купи"?  newsm78

# 25
  • Мнения: 901
Леки предмети, няма поражения.
Хич не ми е готино, че дъщеря ми се изживява като гранотомет, ама туй то, и аз се пазя....

# 26
  • Мнения: 2 724
Добър вечер  Grinning.
Само се записвам .за да мога да следя темата .
Дано утре имама повече време .
Лека нощ на всички Hug.

# 27
  • София
  • Мнения: 900
Привет смели мамита  Hug Hug Hug
Честита ни нова тема  Peace
Виви - Благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet

Ела,
поставила си много точни въпроси,
с добър пример!!!

Въпросите ми са:
1. Струва ли ви се толкова нередно, колкото и на мен? (Въпреки че, признавам, като деца и ние сме правили подобни глупости...)
2. Ще се опитате ли да убедите децата си, че това е нередно и с какви доводи?
3. Ще им разрешите ли да го направят и ако не, как ще ги спрете?


Искам да ти напиша моята позиция.
Липсата на парички, не оправдава желанието за забавление!!!
Децата ни са подложени на безброй изкушения,
и точно наша е ролята да ги опазим,
както и да съхраним самочувствието им.

Категорично е нередно!
Но пък всеки от нас е правил щуротии .........

Не само ще се опитам,
ами цяла реч ще дръпна по въпроса  Mr. Green
Аз оцелявам, защото НЕ СЕ СРАВНЯВАМ!!!
Половината ни приятели са много богати,
а другата половина са откровено, неприлично и цинично богати  hahaha hahaha hahaha
Единия си има танк, другия - къща на Патая,
Третия си купи Чесна и си прави собствено летище,
братовчед ми има ЛИЧЕН басейн - олимпийски размери и т.н,
да не изброявам  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

На фона на всичко това,
ние сме "бедняци", као църковни мишки  Mr. Green
Да, ама
аз имам своето самочувствие,
имам своето достойнство
и точно това възпитавам в нея!!!

За да те уважават - БЪДИ по-добра,
по-начетена, развивай готино чувство за хумор,
БЪДИ желана компания.
Някои просто го имат , други се борят ...........
Е, ние сме от тия, дето ще се борим цял живот  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз искам джип - знайш как ша ми тича един "Нисан Морано"  Flutter Flutter Flutter
Ама НЕМА  hahaha hahaha hahaha

И няма да разреша подобно действие!!!
Нито ще дам пари.
Това бих го отчела, като манипулация.
Като искаш да спестиш - ами лиши се от нещо,
аз как се лишавам ..............

Майкооооо, ква лекция изписах  Embarassed Embarassed Embarassed

И в заключение
Много е хубаво да си вярваш  Joy Joy Joy
важното е, да ме послуша и да НЕ ГО направи!!!
А дали ще стане - май не мога да отговоря  Rolling Eyes


Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 14:44 от * М и н а *

# 28
Леки предмети, няма поражения.
Хич не ми е готино, че дъщеря ми се изживява като гранотомет, ама туй то, и аз се пазя....

Хм, знам си, че се повтарям и може би ви омръзнах, но в тая книга с дисциплината има крайно интересни предложения как да се справяме с подобни ситуаци...
Неща, за които и аз съм си мислела, но не осмислях.
И предложени конкретни подходи.
Сега експериметираме - трайни резултати - най - рано след месец, според мен - но лек ефект се забелязва веднага!!!


* М и н а *, и други преди мен са го казвали. Искам и аз да си го кажа!
Голям кеф ми е да те чета!
Ем точно ми формулираш мислите  Wink, ем звучи някак "поетично"...

Въобще, момичета, много ми е приятно да си говоря с вас!
Приятно ми е да установя, че разсъждаваме и емоциираме тъй... разбиращо и подкрепящо се!
(Ма изречение, а?)

Приятно ми е да установя, че все още има истински ценности.

# 29
  • София
  • Мнения: 900
Става въппрос за връзката между компютъра и телефона. Диск имахме и успешно го инсталирахме. И пак имаме затруднения.  А тези, които са тук от около два месеца, знаят, че при нас затрудненията се материализират в летящи предмети, което мен много ме потиска Sad Sad Sad

Аз бих я замерила също  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Опитай се да си спокойна и даже усмихната  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама не мисли, а хвърляй наистина!!!  Peace Peace Peace
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт