баничка с боза- има ли фенове????

  • 4 321
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Това е хитова комбинация, а до преди 2год не можеше да ме накара човек да хапна баничка, а сега зиме,  лете за закуска баничка с боза, почти без прекъсване, не може да ми омръзне!! Има ли и други фенове на тази убийствена комбинация???
 
(сега ще попадна и в темата за най-глупавите теми- ама карай)    Laughing

# 1
  • Мнения: 3 622
Близо до нас има една фурна където правят едни малки банички с масло и сирене - хрупкави и розови просто са страхотни и като си взема и бозичка става невероятна комбинация  ммммм  Laughing

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
С боза и не само съм и фенка... Party,може и айрянче  Wink

# 3
  • Мнения: 397
Това е хитова комбинация, а до преди 2год не можеше да ме накара човек да хапна баничка, а сега зиме,  лете за закуска баничка с боза, почти без прекъсване, не може да ми омръзне!! Има ли и други фенове на тази убийствена комбинация!!!
 
(сега ще попадна и в темата за най-глупавите теми- ама карай)    Laughing
Има други по убийствени комбинации - джин с тоник, шопска с ракийка, картофи с бира!
По темата ти - не, не съм фен на тази комбинация.

# 4
  • Мнения: 3 521
Само, ако знаеш колко я бленувам тази комбинация Embarassed .

# 5
  • Мнения: 7 723
Обичам баничка с боза!

# 6
  • Мнения: 494
Фен е синът ми(баба му го "отворила"на тая хитова комбинация,като го завела в "Софийска баница").За да не го тормозя много,му позволявам тая глупост(според мен) понякога,като голямо изключение.Аз лично,баничка,която не е правена лично от майка ми,в домашни условия,не мога да понасям.Много са ми мазни,бееее....и клисави такива Sick.В ученическите си години,съм яла,щото то избор нямаше тогава.В лафката до училището: банички(студени и  твърди,почти без извара вътре),боза,някакви кифли с нещо вътре...незнам кво беше,ама много гадно воняха и обикновени вафли...върви че избирай!!! Sick....

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
е, как бе, това е класика Sunglasses

# 8
  • Мнения: 516
Баничка с айрянче. Не знам колко години се изхранвам с тая комбинация. Цялото си ученичество и студентство. А и сега почти всеки ден ям това на обяд. Не ми омръзва, не ми е мазна,не ме боли стомах и не дебелея от тях. Дебелея от десертите. Wink

# 9
  • Мнения: 5 622
Има  Crazy само, че не точно банички обичам, освен една, на която съм върл фен, продават ги май само на едно място във Варна- на ул. 27 юли- баничка с месо..НЯма такава вкусотия(скоро не съм яла, обаче, дано не са ги развалили  newsm78) И като добавка към тази баничка- бозичка, ама не от най-малките, че не мога да я усетя иначе....  Wink

Навремето излизах с един германец, та го бях водила да пие боза(с баничка). Каза, че това е нещо свръх вкусно и никога не бил опитвал такова. Щял на тръгвване да се запаси (ама не го предупредих, че ще вкисне, нека да е весело  hahaha)

# 10
  • Мнения: 7 723
Не знам защо, ама съвременната боза в пластмасови шишета
не е така вкусна, като оная- от 6, от 9 и от 12 стотинки....
...в матирани чаши от дебело стъкло..обикновено с отчупено от горе ръбче.
Беше много забавно, докато я завъртиш да нацелиш да пиеш така,
че на не си порежеш устните...ееееееееееееееххх  Crazy

# 11
  • Мнения: 460
 newsm10 Обичам този вкус!!!! Party

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Обичам, ама се въздържам. Личи ми когато често хапвам баничка с боза.

# 13
  • Мнения: 7 723
Обичам, ама се въздържам. Личи ми когато често хапвам баничка с боза.
Блазя ти....
Такива количества боза съм изпила, че би трябвало
да не направят рекламно лице,
ама изобщо не ми личи... Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 462
Не знам защо, ама съвременната боза в пластмасови шишета
не е така вкусна, като оная- от 6, от 9 и от 12 стотинки....
...в матирани чаши от дебело стъкло..обикновено с отчупено от горе ръбче.
Беше много забавно, докато я завъртиш да нацелиш да пиеш така,
че на не си порежеш устните...ееееееееееееееххх  Crazy
Щото им слагат аспартамче...за по евтинко.
По темата - обичам ,ама заради гореспоменатият аспартам /или друг вид подладител/ с айрян я Апвам.

Общи условия

Активация на акаунт