Подуване на краката!

  • 4 441
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
И при мен беше така.
Освен почивката, избягването на солта и масажът ( Blush), на мен ми помагаше кремчето на Авент срещу подуване на краката, сутрин и вечер, както и йогата за бременни и масажът за бременни, на които ходех в център "Съвременни родители".
А на втория ден след раждането с голямо удоволствие се радвах отново на кокалчетата си Simple Smile
Това, естествено, е ако нямаш проблем с кръвта и урината...

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 09:47 от ivab

# 31
  • Мнения: 2 849
И на мен ми се подуваха много краката,правиха ми изследвания ,нямаше нищо тревожно .Просто задържах вода ,а след раждането станаха двойно  по-подути ,седмица след това всичко се нормализира .Обърни се към лекар за твое спокойствие .

# 32
  • Мнения: 274
И моитапочнаха да се подуват но към края на бремеността към 8-ми месец. изследванията ми бяха добри така ,че докторите казаха че е нормално за бремена жена. Все пак направи си изследвания.

# 33
  • София
  • Мнения: 676
И моитапочнаха да се подуват но към края на бремеността към 8-ми месец. изследванията ми бяха добри така ,че докторите казаха че е нормално за бремена жена. Все пак направи си изследвания.

  И аз така  Peace.
 Само, че направи изследвания за албумин или високо кръвно.

# 34
  • Мнения: 1
здравейте моите крака съшто се подуват но до сега съм качила 12кг а съм в 6 м

# 35
  • Мнения: 617
Мойте крака също се подуват, изследванията ми са наред но цял ден стоях седнала на работа и затова ми се подуваха. Сега вече като съм си вкъщи и се движа повече или пък си лежа не ми се подуват толкова.
Консултирай се с доктора си може подуването да е в резултат от албумин или пък високо кръвно а това не е шега работа, нека ти пусне изследвания.

# 36
  • Мнения: 2 336
по време набремеността имах същия проблем и се оказа албумин и високо кравно. Проверявай това.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Цялото лято карах с чехли 2 номера по-големи.Нищо ми нямаше,само подуване на краката.Работех на бюро и чак като дойдеше събота и неделя можех да си видя вените Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 1 216
Абсолтютно нормално е. Следи си редовните изследвания на кръвта  (за захар) и на урината (за белтъци) и тямаш грижи. Аз се отървах отървах от подутите си крака седмица преди да родя. Преди това сутрин и вечер разликата в см беше около 3!!! Стискай зъби още малко остава

Общи условия

Активация на акаунт