Тема 2 в 1: KID OPTICS и слънчевите очила за децата ни.

  • 848
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
1. В последния брой на сп. "Кенгуру" пише за тази специализирана детска оптика Kid Optics с над 500 модела слънчеви очила и диоптрични, но не пише къде се намира.
Знаете ли адрес?

2. И откога купихте слънчеви очила за детето си и откога то започна да ги носи, без да ги сваля?
Пише, че е доказано, че в детските очи попадат 75% от ултравиолетовите лъчи, като процентът при възрастните е едва 10!!!

# 1
  • Мнения: 46 492
1. бул. “Мария Луиза” № 41 (в сградата на “Grand Optics”)

От тук.

2. Това лято купих, но ги сваля още, предпочита да ги носи вдигнати на главата  Crazy не са маркови, небрежна съм в това отношение.

# 2
  • Мнения: 2 467
Купих зимата още Simple Smile Харесах ги и така. Сега ги носи без проблем. На 2 години и 12 дни е.

# 3
  • Мнения: 176
Хубаво е да ги носят, стига да искат. А що се отнася до качеството - по-добре никакви, отколкото фалшиви - освен ако детето не ги ползва на главата си или за игра.
Фалшивите стъкла могат много да увредят окото, независимо дали детско или не. Някои от тях създават диоптър докато гледате, защото са направени под недопустим ъгъл и .. за да не ви отегчавам с дълги изложения - моля ви, не купувайте очила ментета за когото и да било. Аз също носех каквито и да е очиа, преди да видя последствията от това. Стъклата не трабва да са мътни, а очилата трябва да са купени от оторизиран магазин, т.е. да бъде изписано на видно място, че е такъв, лиценз да имат и т.н. Wink

# 4
  • Мнения: 918
Явор ги носи от 2 годишен, без да ги сваля. Даже сам си ги търси, когато излизаме, явно с с тях му е по-добре. Аз нямам нищо против. Peace

# 5
  • Мнения: 75
в магазина на полароид на патриарха (близо до попа) има много хубави. обясниха ми, че шефовете на магазина са взели такива за осем месечното си бебе. за също се чудих дали да взема на моето, но той не обича дори шапки пък камо ли нещо на лицето. е, още е мъничък.

четох някъде обаче, че след 2 годишно възраст може да се ползват слънчеви очила.

# 6
много са хубави,има голямо разнообразие в магазина

Общи условия

Активация на акаунт