Какво да използвам срещу стрии по време на бременността?

  • 3 727
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 659
Galenic

# 31
  • Мнения: 526
   Къпя се по няколко пъти на ден, чудя се дали не си изсушавам кожата допълнително?  Thinking
Със сигурност.Все пак пяната от сапуна или душ-гела се свързва с мазнините по повърхността на кожата.
Това не означава да не се къпеш,разбира се Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 622
Аз се мажех обилно с маслата на Икаров. Не знам дали от тях, но не ми се появиха стрии(освен на гърдите, но тях ги забравях от време на време, понеже наблягах на корема  ooooh! )

# 33
  • Мнения: 236
Аз се мажа сутрин с Мустела , вечер с маслото на Икаров простив стрии.За сега нямам стрии , обаче напоследък почнах да не понасям миризмата на маслото на Икаров , при все че мажа от 4 месеца с него поне .На моменти направо ме заболява глава от миризмата , та  се чудя с какво да го сменя  Sad.Знам че  е хубаво да се мажеш постоянно с едно и също мазило и да не се сменя , Ама тази миризма , направо ме убива , пък и някъде четох в някъкво списание ,че не е хубаво по време на бременност да се използват етерични масла

# 34
  • Мнения: 739
Мустела, сега почти не ми се виждат.
Но зависи от гена ти, и да се мажеш и да не се, ако си предразположена, ще имаш стрии. Мазилата спомагат в известна степен, нямат решаваща роля.

Общи условия

Активация на акаунт