Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 авг. 2007, 09:20 ч.

Възпаление на пъпа!

• 5 934
  • 2
  •   1
Отговори
има ли някои идея какво става.в4ера си погледнах пъпа и видях че се е  Възпалил и много се очудих до сега не ми се е случвало след обяд ще ходя на лекар но реших сега да попитам и вас знаете ли защо може да се получи така.Благодаря ви

# 1
  • космополитно
...знаете ли защо може да се получи така.

Не , не зная в твоя случай защо се е получило!? Но на мен периодично (от време на време) ми се случва. Мисля си, че е обусловено от самата  структура на пъпа и от по-голяма влажност (при по-високи температури и изпотявания  напр.) При мен не е страшно-минава за часове при символични интервенции: поръсване с детска пудра или намазване с подсушаващ бебешки крем - напр. срещу подсичане.
Щом ти е за първи път нарави си и консултация - повече информация не би ти навредила, а и за да не пропуснеш детайл в твоя специфичен аспект!

# 2
  • sf
Може да почистиш както се действа с бебешко пъпче, аз лично когато моя се възпалява от време на време слагам прахче Немибацин или топоцин... бързо се оправя

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт