Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 авг. 2007, 10:04 ч.

Има нещо по венеца

• 791
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте мами.
Тази сутрин забелязах,че по венеца на сина ми има някакви бели неща,нещо като бели топченца,никъде другаде в устата ги няма само на горния венец на две места.
През нощта беше много неспокоен и много плака.
Ако някоя от вас е имала същия проблем,нека да ми обясни за какво горе долу става въпрос,пък аз по-късно ще го заведа при педито.

# 1
  • София
Чувала съм,че на някои бебета им се появяват такива кистички по венеца.На мен на такова ми прилича това което описваш.Друг вариант е да е млечница,обаче тя не стои като топченца,а като налепи от пресечено мляко.Кистичките са безобидни и изчезват.

# 2
  • София
Детенцето има ли зъбки?По коя част на венеца са?Можеш ли да отстраниш "белите топченца" с марличка?Може и млечница да е,но тогава са като плаки!

# 3
  • София
И моя имаше такива и изчезнаха,най-вероятно предшестват зъбче Laughing

# 4
Има два долни зъба,отгоре още не са изкарали зъбки.Едното топче е точно където трябва да му изкарат горните предни зъбки,а другото е назад към кътниците,не могот да се отстранят Rolling Eyes

# 5
  • София
Ами, да - значи е ред на горните две зъбчета  Simple Smile

# 6
И моя имаше такива и изчезнаха,най-вероятно предшестват зъбче Laughing
Дано е това,би трябвало скоро да му излезнат горните зъбчета,защото минаха 2 месеца откакто му изкараха долните.

# 7
А тогава с какво да го мажа?Мажа го с Генгигел,обаче не му помага,а и освен това има такова топче и в задната част на венеца,изглежда много го боли,защото докато го храня,плаче и мрънка. Sad

# 8
Педито каза че са кистички и няма страшно,не се мажат с нищо,сами се прибират Simple Smile

# 9
  • София
аз напипах такова топче на горната челюст на Алекс,но понеже четох тук някъде за подобно явление,не се притесних.Сега топчето го няма,има кътник Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт