Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София-Д-град-София-Д-град и т.н.т

Търсих такава тема , но не открих ако някой знае нека  каже

Става въпрос за София досега бяхме на БТК но се местим и няма да прекарваме телефон в новия апартамент та  се чудя към кой доставчик да се включа . Това е.
Цитирай
Здравей,кажи къде ще се местите.Аз работя в такава фирма, мога да помогна ако имаме изградена мрежа  в дадения квартал Very Happy
Цитирай

Кажи квартала  Smile
Цитирай

София

Питащата явно няма да се включи скоро, но я аз да ви питам като сте на линия. Има ли алтернатива Спектърнет в Борово?
Цитирай

Тук са по квартали  Peace
Цитирай

София

Мерси за линка, буукмаркнах си го направо.  Асе обади някой и с лични впечатления... Wink
Цитирай

София

Ние сме с http://www.megalan.bg/    добри са, имат и безплатен номер за абонати на Мтел
Цитирай

София

и ние сме на мегалан. много съм доволна. препоръчвам ги!
Цитирай

местим се в Младост 2
Цитирай

Кажете за мегалан

На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?
Цитирай

Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително
Цитирай

София,Младост

Ние сме на 25лв.,неограничен ,много е бърз.За 4 месеца -само един ден за около 1-2часа нямаше.И скайпа с чужбина е идеален,директен разговор през камера сме водили с Англия и Испания.
Цитирай

София

Кажете за мегалан
На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?

Неограничен споделен (2 компютъра) - 30 лв. общо. Нямам забележки, изключително рядко има проблем, а и да има - отстранява се бързо. Плащам си сметките през електронно банкиране - о.к. е.

За Скайп: ползваме много рядко, не мога да се изкажа.

EDIT: П.С. Из блоговете пише, че тези дни има проблеми със SKYPE като цяло в света... И с ICQ. Е, аз ползвам qip...
« Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 16:51 от Zeleno choveche »
Цитирай

Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително

Люлин нет. 25 лв. неограничен, перфектен  Peace но няма да ти свърши работа, само Люлин покриват  Peace
Цитирай

София

Аз лично съм доволна от bol.bg Имат много широка мрежа и на фона на всички доставчици в офиса (нетел, спектрум нет и бтк), където един ден има два няма интернет от нашите съм супер доволна. Досега съм имала прекъсване един-единствен път, когато бяха сменили IP адресите. Като има се обадих ми ги издиктуваха и нещата се оправиха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора