вярно ли е?

  • 2 373
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 080
вярно ли е, че по време на бременността не е добре косата да се реже или боядисва?
 newsm78 #Crazy newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 782
Не знам, не съм раждала, ама това са пълни глупости за мен.Някакви разумни обяснения защо да не се подстригва косата?За боядисването, ок, химия е и да кажем, че влияе, ама да не се подстригваш 9 мес ooooh!

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 830
Режи си я и си я боядисваи.И аз ги бях чувала тези глупости,ама не съм ги спазвала Joy  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 936
 ooooh! глупости!!!

# 4
  • Мнения: 526
Пълни глупости.Особено това за подстригването.Поддържай си косата и не се занимавай с бабини деветини Peace

# 5
  • Мнения: 1 253
и се подстригвах и се боядисвах докато бях бременна. Боядисвам се руса, така че съм се боядисвала с доста силни бои, защото без амонячните руси бои не вършат работа

# 6
  • Мнения: 7 723
Бабини трънкини.... Crazy

# 7
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Това са суеверия. Не се притеснявай. preggo

# 8
  • Мнения: 636
Суеверие е това с рязането- ако я режеш значи режеш от живота на бебето. За боядисването знам, че малко или много се усвоява в организма и за това не е добре.

# 9
  • Мнения: 7 186
Не е вярно Grinning

# 10
  • Мнения: 6 164
Стига да не ти прилошава от мириса на амоняк, няма проблем.

# 11
  • Мнения: 7 201
За боядисването знам, че малко или много се усвоява в организма и за това не е добре.
PeaceЖелателно е да не се боядисва поне през първите 3 мес.А за подстригването-бабини деветини!

# 12
  • Мнения: 1 339
И аз съм ги чувала тези неща. За боядисването ми звучи логично, но за подстригването сигурно пак някакви суеверия...

# 13
  • Мнения: X
Суеверие е това с рязането- ако я режеш значи режеш от живота на бебето.
Други казват, че му режеш пишлето, ако е  момченце; но ако знаеш че е момиченце - няма проблем. Суеверия всякакви ooooh!

# 14
  • Мнения: 447
Пълни глупости са това.Аз също съм се подстригвала и боядисвала докато бях бременна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт