Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора

Анкета

Какво се случва с умалелите детски дрешки?

Въведи твоя глас

На една звезда

Това е въпроса. Laughing Гласувам първа. Аз ги подарявам на приятелки с по-малки дечица или на нуждаещи се мами.  Very Happy
Цитирай

Sofia

От първото хлапе пазех някои много любими дрешки, които сега влизат  в употреба.
Иначе голяма част от дрешките раздавам на приятели.
Бих гласувала с двата отговора, но няма как.
Цитирай

Габрово

Аз ги прибирам  изпрани и изгладени в кашони и ги качвам на тавана за второто (дай Боже Praynig).След това ако стават за нещо ще ги подарявам на приятелки.
Цитирай

На една звезда

shoshi, мисля че успях да редактирам анкетата и вече може да се гласува с по две опции. Wink
Цитирай

София

Ами изпирам ги,гладя и прибирам /ако са запазени де/. Надявам се да ми свършат работа и за второто Wink
Цитирай

София

За сега пазя за второ детенце, ако даде Господ, де.  После ще ги дам на нуждаещи се мами.
Цитирай

Стара Загора

До сега си ги пазех за второто. А от сега нататък ги събирам, пера, гладя и съм решила това което вече не ми необходимо да го нося тук в един Дом. Милите дечица те каква вина имат, че са изоставени. Мисля че на тях са им повече от необходими. Hug
Цитирай

София

От първото хлапе пазех някои много любими дрешки, които сега влизат  в употреба.
Иначе голяма част от дрешките раздавам на приятели.
Бих гласувала с двата отговора, но няма как.

Peace
Цитирай

Варна

От първото запазих почти всички дрешки и сега ми вършат страхотна работа.Почти не са мръднали за 4 год.
Незная дали ще ме послушате,но Ви съветвам да не гладите дрешките преди да ги приберете защото стават ужасни петна които не могат да се махнат или ако може то това е много трудно.Това го зная от майка ми която е изгледала 3 деца,а и от познати и приятели които са си патили от това.
Цитирай

Пловдив

Засега ги пера и прибирам  в пакети за 2-рото, но ако междувременно роди някоя приятелка бих ги дала, а като се замисля, защо не на нуждаещи се дечица като приятелките ми имат възможности.
Цитирай

Стара Загора

Браво !!! И още някой да се сети за тях.
Цитирай

София

Пазя ги за второто живот и здраве. Praynig Love
Цитирай

София, център

ами нито един от отговорите, давам ги на приятелки, но след време ми ги връщат, за да си ги имам за 2-рото детенце живот и здраве Smile
Цитирай

UK, Harlow/София

Раздавам ги на познати.

Но има няколко дрешки, към които изпитвам много сантиментални чувства и ги пазя.
Цитирай

София

Повечето дрехи, които ползваше дъщеря ми са от племеничката ми. Затова не стават за подаряване, защото са носени от две деца вече. Някои обаче, които изглеждат добре подарих на една мама с тризначки, тя приема всичко Smile Иначе ги пазех в куфари, чували  и кашони (сестра ми нямаше спирачка в купуването) и сега, дай Боже, ще ми влязат в употреба Smile Жалко че само съвсем бебешките и по-унисекс, защото чакам момче.    
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора