Чуждия опит за фимозата

  • 2 512
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
Lexus,искам само да добавя,че и в нашата родна България се практикува подобно нещо.Масово сред мюсюлманите се прави масово обрязване на момчетата от някакъв човек,който не е лекар и процедурата се извършва без всякакъв вид обезболяващи.Карбовски имаше едно предаване в което беше заснел подробно целият процес.Наистина беше ужасяващо.

# 16
  • Мнения: 3 425
И тук един казва: Не пипай остави на природата, друг: дърпай при къпане....аз заголвах...и на 3тия месец смених педито и той ми показа как става нагледно и то кво аз нищо не съм заговала  Joy само съм си мислела,че 'помагам'  Joy Joy Joy

Има и деца,на кито им заголват пишлетата пък накрая пак се налага някакъв вид интеревенция,зарад кожичката...общо взето няма еднозначно мнение,както за повечето неща  Peace

# 17
  • Мнения: 13
Една клиентка дойде и ревеше,детенцето и вече на 3 годинки,не го е пипала,както са й казали и се получило голямо възпаление и ще го режат.
Аз пипах внимателно и предпазливо и до година и половина стигнах до средата.След като чух този случай за 2-3 вечери го понапънах и да не ви разказвам какви мръсотии изкарах от там под формата на бели топчета,които миришеха ужасно.
Така,че аз съм ЗА!

# 18
  • Мнения: 1 178
След като чух този случай за 2-3 вечери го понапънах и да не ви разказвам какви мръсотии изкарах от там под формата на бели топчета,които миришеха ужасно.
Така,че аз съм ЗА!

явно е до детето, аz не съм вадила "мръсотии", имахме един случай на баланит, но с промивки и антибиотично кремче zа около 5 дена инфекцията отшумя.

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Без пипане от моя страна, синът ми се самозабели/заголи на година и три месеца.

Педиатрите, естествено, са против аматьорски интервенции.

# 20
  • Мнения: 1 783
Без пипане от моя страна, синът ми се самозабели/заголи на година и три месеца.

Педиатрите, естествено, са против аматьорски интервенции.
Много бъзо бе, Бубка? Моето отроче е вече на 22 месеца и още няма и наченки на заголване. Ама вашето изглежда напреднало изобщо - ходенето на гърне от година много ме впечатлява. Ако имаш впечатления, моля сподели на лични, че аз се мъча, мъча и никакъв резутат няма (за гърнето става въпрос).

Общи условия

Активация на акаунт