Объркана ????

  • 2 414
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Малко ме е срам... Embarassed
Не знам с кого да споделя, може би съм малко ку-ку.
Но детето ми е на 10 г. и ми се струва, че пенисът му е много малък.
Снощи се въртях цяла нощ в леглото и си мислих колко пари трябва да спестя че ако поиска да може да си направи пластична операция като АЗис. Да, знам, знам .... ку-ку съм си.
Но все пак, към какъв лекар трябва да се обърна и какво да обясня на детето. Ами на баща му??? Боже, незнам какво да правя!

# 1
  • Мнения: 2 082
ами природа-какво може да направиш...пък и той от сега нататък ще почва да расте...
моят син е на 11.ако искаш да ги премерим и сравним  Grinning имам предвид,че може би са неоснователни притесненията ти  Hug

# 2
  • Мнения: 2 891
Хехехе, размерът няма значение, нали знаеш  Whistling Не се стресирай излишно, всичко му е наред.

# 3
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Колко малък е? Ако само сантиментрите те притесняват, хм...има пениси ,който са малки но в етап на ерекция се уголемяват тройно и четворно от размера си. Имах едно такова гадже в миналото. Ако е много малък , неоформен и има нещо друго , напиши го.

# 4
  • Мнения: 150
Синовете ви са на 10 и 11 години и си показват още пишлетата на майките? Синовете ви са женчовци и няма никакво значение колко са им големи. Момичетата и без това няма да им обръщат внимание...

# 5
  • Мнения: 1 655
 newsm78
Нали не мислиш, че на дете на 10 години се правят подобни операции?
Ще се въздържа от друг коментар...

# 6
  • Мнения: 2 082
Синовете ви са на 10 и 11 години и си показват още пишлетата на майките? Синовете ви са женчовци и няма никакво значение колко са им големи. Момичетата и без това няма да им обръщат внимание...
не, не ги показват-ние скришно надничаме в банята за да ги видим...   tiptoe
така устройва ли те...

# 7
  • Мнения: 526
Синовете ви са на 10 и 11 години и си показват още пишлетата на майките? Синовете ви са женчовци и няма никакво значение колко са им големи. Момичетата и без това няма да им обръщат внимание...
Стоенчо,отде се взе да оспамиш и тая тема newsm78Ама ние сме си виновни,че като майки се притесняваме за комплексите,които вие впоследствие развивате...
Според мен на тоя етап надали може да се направи окончателна преценка за размера.Все пак детенцето расте още.Не бих казала,че си ку-ку,просто може би се шашкаш излишно.

# 8
  • Мнения: 165
Не бе хора. Не че сега ще правя операция, а като порасне и то ако иска. Не че съм го гредала нарочно, но ние в къщи си ходим голи. Не сме някакви маниаци, но като ходим да се къпем, нали...
Знам, че е малко смешно, но 3-4 см. добре ли е? Знам че е зле.Божке!

# 9
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Я, стига си се тръшкала, само на 10г е!Викай самурай да заключи темятя , че ще стане сеир.

# 10
  • София
  • Мнения: 900
Извини ме,
ама темата предизвиква смях в първия момент  Sunglasses

Избий си от главата подобни мисли!!!
Безумно рано е да се правят изводи и да има притеснения!

Не си комплексирай детето!!!  Peace Peace Peace

Не е важно да е голям - важно е да е "трудолюбив"!

п.с.
Божееее, не мога да повярвам какво написах  ooooh! ooooh! ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 082
Цитат
Знам, че е малко смешно, но 3-4 см. добре ли е? Знам че е зле.Божке
разсмя ме наистина  Grinning да не му е било студено на детето   Grinning нормално е -не се притеснявай

# 12
  • Мнения: 941
стига и ти!Как може да мислиш такива неща и да се психясваш,та той е на 10г. тепърва му предстои пубертет,след няколко години да не мислиш как да му го смалиш? Laughing Дишай спокойно Peace

# 13
  • Мнения: 2 673
стига бе!
в ерекция всички са големи Rolling Eyes

ей на - казах го

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мислите и притесненията на една майка са нещо, което не може да се спре.
За бога, обаче, направи всичко възможно детето ти да не усети тези ти мисли, щото после и 25 см да му стане, и 5 удължително-втвърдителни операции да му направиш, няма оправия.


ПП. Пенисът расте през пубертета, потрай малко.


ППП. Това който е измислил пластичната хирургия е бил човеконенавистник. Човек, приел себе си, е красив.

Общи условия

Активация на акаунт