Честита първа пролетна седмица - 21 март - 27 март

  • 2 491
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 718
Весели изненади Laughing

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Много пролетно настроение от мен и винаги на лицата ви да греят усмивки Grinning Хайде момичета...пролет е. Mr. Green

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Весела от мен, ама хич не ми е весело на мен. Тръшнала ме е една настинка- само гърло, кашлица и хрем, а трябваше да пътувам за операцията, но те ме искат здрава, изобщо....
отделно премеждията с този опит да ни влязат в къщата докато спим направо ме съсипаха, та сега ближа рани и добре, че поне е топло и слънчево
Поздрави

# 3
  • Мнения: 7 718
Ужас, Ва-ва. Четох темата.

# 4
  • Мнения: 507
Честита Първа пролет на всички!!!
Пожелавам Ви тази пролет да Ви донесе многооооо, приятни изненади и скоро всички да си пишем в "бъдещи майки"!!! Praynig  Praynig  Praynig Успех  Heart Eyes

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
наистина си беше страшничко и още ми е.
Лали имаш стрнана графика този месец Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7 718
Да, и аз това се чудя. Ти какво ще кажеш? Според признаците - болката беше на 8-я ден, ама ме досрамя да сложа овулацията толкова рано. Никога не съм имала толкова объркана графика. Даже мислех, че този месец ще е без овулация. От една година си меря температурата.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
То си е за страх Ва-ва...и аз четох и чак тръпки ме побиха Sad
А за настинката съжалявам...и аз нещо се разболях /пак за кой ли път тази зима..вече не ги броя/ гърло кашлица суха...имах и темп.
Бързо се оправяй Wink

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Според мен объркването идва от температурата ти на ден 4. Ако се абстрахираш от нея, съвсем добре би изглеждала на 8 ден овулацията.
По пирнцип там пише, че не е добре да се мери темп по време на цикъл, защото може да има някои" объркващи" темпратури.
Опитай за себе си да махнеш тази температура да видиш какво ще стане, аз пине се опитах да си го представя.
Благодаря за пожеланията Хера. Тъй и тъй не бебеправим ще притичакм до аптеката за нещо, че вече не се трае

# 9
  • Мнения: 172
Здравейте мили момичета!
Честита първа пролет и от мен и нека мечтите ни се сбъднат!
Бързо да ви кажа, че в събота или в неделя ще ми правят лапароскопия и понеже никой не ми пише по пусната от мен тема за "инфо за лапарото" питам вас веднага, някоя минавала ли е по този път?
Мислите ли, понеже не винаги ми се пукат фоликулите, че лапарото ще помогне?
Оф незнам какво друго да питам, но кажете кой каквото знае
БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА!

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Успех Мими, за съжаление доколкото аз знам, тук май има малко момичета минали през това. Защо не погледнеш в сайта на зачатие, ако вече не си го направила?

# 11
  • Мнения: 3 154
Весела и усмихната седмица, момичета!

Ва, съжалявам, че си болничка и ви се е случило онова среднощно нещо. Аз съм ЗА металната врата!
Да се оправяш бързо Heart Eyes и да дам един съвет за операцията: вземи си антиалергичен лейкопласт! Мен никой не ме предупреди и аз отидох с обикновен и докато ми кажат да си взема от другия вече ми се беше зачервило дупето... сега е и изринато и се чеша като ненормална... нещо ужасно е Sad Та да не правиш мойта грешка Wink

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Честита пролет и от мен момичета ! Grinning
Ва , съжалявам мила за всичките ти неприятности , по - бързо да оздравяваш и да действаш по дупешкия въпрос !

Лали и аз много се блещих на твойта графика  Rolling Eyes  .
И мойта ме изненадва този месец . Пролетна му работа ли или хормонална ( по - вероятно ) ..... ooooh! ?!

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Слънчева, благодаря за съвета, но и аз си изпатих вече, нали го почистваха това октомври месец, ами никой не ми каза, та при една смяна на превръзката заедно с лейкопласта ми свалиха и малко кожа, та сега ще съм въоръжена.
Иначе си купих по съвет на мимитърново едни вълшебни капки за нос и вече дишам Grinning , сега и хапчетата д аподействам и ще съм на 6.
Моренски как са Зъхи и Ема?

# 14
  • Мнения: 4 324
Здравейте на всички

wa_wa бързо да оздравяваш, че да минави и операцийкатана д-то.

Нещо ми е тъпо и хич не ми е пролетно настроението. Пък може именно от пролетна да съм така смачкана.

Та да не развалям настроението още повече, спирам до тук

Весела седмичка и УСПЕХИ на всики  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт