За противозачатъчните хапчета

  • 841
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте на всички! Имам два въпроса - Някоя от вас пила ли е Постинор Дуо и може ли да причини невъзможност да зачена в бъдеще?

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Дам, пила съм и след това забременях нежелано...отговорих на въпроса ти.Но най-добре се консултирай с лекар, аз доколкото знам не са причина за незачеване

# 2
  • Мнения: 31
Благодаря за отговора.Докато ги пиеше ли забременя, защото аз моите в последствие, тъй като мисля, че бяха до 72 часа след зачеване и точно това ме притеснява newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 635
Пила съм Постинор и не съм имала никакви отрицателни последствия - това що се отнася до редовност на цикъла и прочие. Но за сега нямам деца та не мога с личен пример да помогна. Смятам, че е абсурдно Постинора да причини чак такива проблеми, че да не можеш да имаш деца в последствие. Стига да не се прекалява де - това са си ударна доза хормони.

Ефективността на Постинора е до 72 часа след половия акт, независимо дали е имало оплодена яйцеклетка или не.

# 4
  • Мнения: 31
Благодаря за информацията. Успокоих се. Честно казано и на мен не ми се вярва, но все пак трябваше да се уверя.   bouquet Благодаря

# 5
  • Мнения: 72
Постинор предизвиква излющтване на лигавицата, за да нямакъде да се захване оплодената яйцеклетка. не виждам как може това да повлияе на бъдещите репродуктивни способности.

# 6
  • Мнения: 31
Просто,  защото три пъти се опитвах да забременея и не се получи. Предположих, че хапчетата може да са повлияли, вапреки че последният път, в който пих Постинор, беше преди 2 год

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aко 3 пъти означава 3 месеца, няма причина да се притесняваш Simple Smile

Влез в седмичната тема, където разискваме всякакви въпроси, свързани със забременяването, и ще получиш отговор на много въпроси.  Peace

# 8
  • Мнения: 31
Много благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 209
Aко 3 пъти означава 3 месеца, няма причина да се притесняваш Simple Smile

Влез в седмичната тема, където разискваме всякакви въпроси, свързани със забременяването, и ще получиш отговор на много въпроси.  Peace

 newsm10

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 13:51 от Veri4

Общи условия

Активация на акаунт