Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 авг. 2007, 18:33 ч.

Казаха ми че се престаравам

• 1 890
  • 57
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
Здравейте мами една приятелка ми каза че се престаравам много и че според нея не трябва да го правя!Значи на всяко хранене още изварявам шишето за мляко на малкия,постоянно си го целувам и го обгращам с внимание детето когато е будно,когато се разплаче винаги го успокоявам! Таткото е същия като мен! И така моята приятелка ми каза че много сме глезели детето и че се престараваме и че "гък" не сме му давали да каже и започнах да се чудя дали не е така в действителност?

# 1
  • София
Глупости! Не се връзвай! На тази възраст бебето има нужда да е гушкано и обгрижвано!  Heart Eyes Hug За шишето - аз и сега продължавам да стерилизирам.  Wink

# 2
  • Montréal
Ами да си гледат работата другите!!!Детето  се гледа както ти подсказва сърцето Wink

# 3
  • София
Не е права твоята приятелка. Абсолютно нормално и адекватно се държите с бебето си Grinning Целувайте го и го мачкайте(гушкайте) сега, че като порасне...Ела да хванеш моята за целувки и прегръдки Crazy
Също така си спомням, че изварявах биберони и шишета, докато не почна да пълзи и пипа навсякъде.

# 4
  • Добрич- Firenze
Напротив като гледам лентичката ти,мисля,че бебето ти на тази възраст се нуждае точно от това  Peace
Гледай си деденцето както на теб ти харесва Simple Smile

# 5
Не се престараваш. Приятелката ти да си гледа нейните деца както сметне за добре.

# 6
  • Somewhere in space
Сега му е времето за гушкане и цункане! Като стане на 15 години да не мислиш, че ще дава да го гушкате с таткото  Laughing

# 7
  • Велико Търново
Благодаря ви много за отговорите Hug

# 8
Глупости! Не се връзвай! На тази възраст бебето има нужда да е гушкано и обгрижвано!  Heart Eyes Hug За шишето - аз и сега продължавам да стерилизирам.  Wink

Напълно съвпада с моето мнение  Peace

# 9
Детето си е твое и си го гледай така, както ти смяташ за правилно. Приятелката ти да си гледа своите(работата).

# 10
Не смятам, че добрите грижи към едно дете и любовта са престараване.

# 11
  • В.Търново
Съгласна съм с написаното по-горе. Освен това относно преваряването - ами нормално е след всяко хранене да стерилизираш, все пак бебето е малко.

# 12
Историята с преваряването на шишетата за мен щеше да е ненормална ако се касаеше за дете на 2г., а твоето е само на 2м........Та аз май до годинка преварявах.......И кажи на твоята приятелка,че големият ми син е на 11г. и половина и отвреме на време му избиват изблици да спи с мама и тати....На които ние не отказваме...Дори ми е приятно,че все още се гушка в мен,че няма да е още за дълго време.....

# 13
  • Варна
Е то сега ако не го гушкаш и целуваш,кога като стане на 20г. ли?
Не слушай приятелката си.

# 14
  • Горно нанадолнище
Че , ако сега не си го гушкам Hug  Кога? Като стане голям мъж, че да му се смеят момите ли Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт