Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

Велико Търново

Здравейте мами една приятелка ми каза че се престаравам много и че според нея не трябва да го правя!Значи на всяко хранене още изварявам шишето за мляко на малкия,постоянно си го целувам и го обгращам с внимание детето когато е будно,когато се разплаче винаги го успокоявам! Таткото е същия като мен! И така моята приятелка ми каза че много сме глезели детето и че се престараваме и че "гък" не сме му давали да каже и започнах да се чудя дали не е така в действителност?
Цитирай

София

Глупости! Не се връзвай! На тази възраст бебето има нужда да е гушкано и обгрижвано!  Love Hug За шишето - аз и сега продължавам да стерилизирам.  Wink
Цитирай

Montréal

Ами да си гледат работата другите!!!Детето  се гледа както ти подсказва сърцето Wink
Цитирай

София

Не е права твоята приятелка. Абсолютно нормално и адекватно се държите с бебето си Very Happy Целувайте го и го мачкайте(гушкайте) сега, че като порасне...Ела да хванеш моята за целувки и прегръдки Crazy
Също така си спомням, че изварявах биберони и шишета, докато не почна да пълзи и пипа навсякъде.
Цитирай

Добрич- Firenze

Напротив като гледам лентичката ти,мисля,че бебето ти на тази възраст се нуждае точно от това  Peace
Гледай си деденцето както на теб ти харесва Smile
Цитирай

Не се престараваш. Приятелката ти да си гледа нейните деца както сметне за добре.
Цитирай

Somewhere in space

Сега му е времето за гушкане и цункане! Като стане на 15 години да не мислиш, че ще дава да го гушкате с таткото  Laughing
Цитирай

Велико Търново

Благодаря ви много за отговорите Hug
Цитирай

Плевен

Глупости! Не се връзвай! На тази възраст бебето има нужда да е гушкано и обгрижвано!  Love Hug За шишето - аз и сега продължавам да стерилизирам.  Wink

Напълно съвпада с моето мнение  Peace
Цитирай

Детето си е твое и си го гледай така, както ти смяташ за правилно. Приятелката ти да си гледа своите(работата).
Цитирай

Не смятам, че добрите грижи към едно дете и любовта са престараване.
Цитирай

В.Търново

Съгласна съм с написаното по-горе. Освен това относно преваряването - ами нормално е след всяко хранене да стерилизираш, все пак бебето е малко.
Цитирай

Историята с преваряването на шишетата за мен щеше да е ненормална ако се касаеше за дете на 2г., а твоето е само на 2м........Та аз май до годинка преварявах.......И кажи на твоята приятелка,че големият ми син е на 11г. и половина и отвреме на време му избиват изблици да спи с мама и тати....На които ние не отказваме...Дори ми е приятно,че все още се гушка в мен,че няма да е още за дълго време.....
Цитирай

Варна

Е то сега ако не го гушкаш и целуваш,кога като стане на 20г. ли?
Не слушай приятелката си.
Цитирай

Горно нанадолнище

Че , ако сега не си го гушкам Hug  Кога? Като стане голям мъж, че да му се смеят момите ли 35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора