ЧДГ ЕЖКО БЕЖКО - впечатления!

  • 973
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
Ще споделите ли впечатления от  ЧДГ  Ежко Бежко? Има ли тук мами чийто деца ходят там?

# 1
  • Мнения: 1 172
Не си записахме детето там, но:
- направи ми положително впечатление, че е добре охранявана градина
- директорката беше много любезна, за разлика от някои други собственици на частни градини, които по същото време обиколихме
- стаите са мънички за максималния капацитет, но не знам дали въобще си запълват дотолкова групите
- уреждаха си сътрудничеството с добри педиатри, не искам да споделям имена, защото не знам докъде са им стигнали преговорите и е някак нелоялно

Не ми хареса:
- че не бяха много убедителни по въпроса с возенето в детско столче (с техен транспорт)... имаше теории колко много ревяли децата, как гледали от другите и не искали да стоят в столчета, което мен слабо ме вълнува - Аз искам детето ми да е в столче и врявата, която евентуално ще вдига, не е оправдание за да се вози отвързан.

Поради този минус, не записахме сина ни там.

# 2
# 3
  • Мнения: 5 183
Аз искам детето ми да е в столче и врявата, която евентуално ще вдига, не е оправдание за да се вози отвързан.

Добре де, това не е ли ве4е задължително в България?

# 4
  • Мнения: 1 172
Аз искам детето ми да е в столче и врявата, която евентуално ще вдига, не е оправдание за да се вози отвързан.

Добре де, това не е ли ве4е задължително в България?

През април все още не беше.

# 5
  • Мнения: 102
В старите теми е споменато,че има по-добри ЧДГ,но не се споменават! Аз бих била благодарна,ако някой е доволен и сподели,или има такава информация.На мен от сайта Ежко Бежко ми харесва,но ще отида лично.

# 6
  • Мнения: 1 172
В старите теми е споменато,че има по-добри ЧДГ,но не се споменават! Аз бих била благодарна,ако някой е доволен и сподели,или има такава информация.На мен от сайта Ежко Бежко ми харесва,но ще отида лично.
Със сигурност има по-добри. Ежко-Бежко ми беше доста далеч в списъка с градини, които трябва да се проучат. Но тя беше единствената, която има работно време, отговарящо на нашето и сравнително прилични условия. После пък четох из форума, че не спазвали съвсем обявеното работно време.... Та не знам и аз кое е вярно. На другите места ми обявяваха работно време до 17-17.30.  В някои категорично отказаха да приемат дете под 3 години (което беше още  с памперс).
Май ще трябва да ги прозвъниш наред и да провериш кои покриват основните ти изисквания, а после да уреждаш посещения.

Първи в списъка ми бяха Увекинд и Чуден свят. (Само споделям, не искам да им правя реклама, още повече че дори не съм виждала базите им... просто те бяха сред най-препоръчваните. Не знам и на какви цени са, тк въобще не стигнахме до финансовите условия.)

# 7
  • Мнения: 551
Моето питане  Thinking беше основно за отношението им  към децата и обучението, не толкова работното  време.

# 8
  • Мнения: 551
Още се чудя коя чдг да избера, за  Ежко Бежко  не чух кой знае какви отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт