търся квартира за самотна майка с дете - Варна

  • 3 630
  • 18
  •   1
Отговори
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Здравейте мами,
имам приятелка с детенце на 2.5 години. От 2 седмици е в нова квартира. Днес дошла дъщерята на хазайката и направо и изхвърлила багажа, защото майка и / хазайката / не я била питала да взема квартиранти.....
Майчето е само с детенце на 2.5 години. Сега ще дойде в къщи докато си намери квартира, но е доста трудно. Като чуят че е сама с дете.....
Моля ви помагайте, ако някой знае квартира.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 224
В какво да се състои помощта? Информация за свободни квартири ,материална или нещо друго?
Това майче има ли близки,родители,на които може временно да разчита?А бащата на детенцето къде е ?

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
да - само информация за свободни квартири.
Майчето не е от Варна. Родителите и са далеч. Разчита на тях само финансово.
Бащата......

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Не е лесна работата. Не може ли да се ориентира към стая с хазяйка, отделна квартира няма ли да й идва нанагорно?

За съжаление, не съм чула за квартира под наем, но писах, за да вдигна темата нагоре - дано някой се сети нещо.  Simple Smile

# 4
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Няма проблем да е с хазайка. Стига да няма дъщеря като тази при която беше до днес  Sick
Дори може да е някоя жена на която да помага срещу част от наема.

# 5
  • Мнения: 950
А до каква сума си търса квартира?

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Нека разгледа вестник "Позвънете" там има много обяви, дано намери квартира бързо.
Стаите с хазяи май по това време са скъпи заради курортистите и студентите които идват скоро.

# 7
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мога да предложа й предложа място, да се настани за месец, два, но не е в Варна  Tired
На 50км е до Варна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Погледнах на таблото за обяви до ВИНС-а. Очудих се от празнотата. Няколко обяви, и то само за студенти, нищо интересно.  Rolling Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 210
Моя съседка,също самотна майка с дете дава квартира в цветния квартал,една стая от апартамента си,за 150лв.Мисля,че ще си паснат.Да говоря ли с нея?

# 10
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Здрасти,
чак сега видях 4е си писала...
Майчето сега е на една таванска стая. Но зимата ще е проблем да остане там с детето. Малко духа, фучи....
Говори с моля те с твоята приятелка. Може да ми пишеш и на лични
Благодаря на Шехи за предложението, но търсим нещо за по-постоянно...

# 11
  • Мнения: 5 622
Бащата, бащата е за е**не....

Квартирите са поскъпнали доста. Стаите в централната част са от порядъка на 160(минимум!)- 200 лв, в зависимост от местоположението и състоянието на стаята. Отделно разходите...

# 12
  • Мнения: 5 370
Бащата, бащата е за е**не....

Квартирите са поскъпнали доста. Стаите в централната част са от порядъка на 160(минимум!)- 200 лв, в зависимост от местоположението и състоянието на стаята. Отделно разходите...
Офф топик-к'о ме направихте , бе, че те като тука!!!! Shocked
За пореден път се убеждавам, че във Варна е наистина скъпо, преди седмица се убедих лично за цените на храните. newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 6 039
хм-ние даваме една стая, но тя е самостоятелна, никой друг не живее там за 50 лв на една жена. Много ми се струват 150-200лв за стая. Ама знам ли?може да не сме наред ние, дето я даваме за 50 newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 157
galuni ,  намерихте ли стая?

Общи условия

Активация на акаунт