Кичури??

  • 10 671
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 010
И аз, и аз искам инфо за фризиори, ама да не скапи4ко, нали  Wink

# 46
Ами я кажете по какъв начин изсветляват косата? Аз като ходих днес да си запазвам час за моята фризьорка за петък да си правя кичури ми каза, че косата не трябвало да е много скоро измита, защото ПЕРХИДРОЛА много изсушавал косата.
Не се ли правят с боя или то е същото, кажете защото никога не съм се изрусявала и незнам.

# 47
  • Мнения: 3 010
На мен ги правеха с боя, ама аз съм изрусена и отгоре ми правеха по- руси и тъмни кичури. Другата седмица пак се записах. Да се разкрася. Mr. Green

# 48
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
...
МОЛЯ дайте координати на добра фризьорка във Варна!!!! Преди няколко седмици ходих да си изсветлявам косата и да ми правят кичури и сега резултата е оранжево-червеникав!
Направо не знам как да се спасявам Sad #Cussing out Shocked Twisted Evil Close
Кейт,препоръчвам ти моята-Милена от "Studio K",ама не мога да ти дам личния й тел, a този в салона е 633 089.Аааа,да не забравя-скъпичко работят,да не кажеш, че не съм те предупредила Grinning,но си заслужава всеки лев Wink

# 49
  • Мнения: 2 839
В Studio K си заслужава парите, независимо при коя от фризьорките ще отидеш. Аз ходя при Красимира, мисля си, че като е собственичка подстригва най-добре, ама кой знае  Grinning
ТЕлефона е все същия  Wink

ПП Абе Джидже, тая Милена много отслябнала, завидях и чак като ходих оня ден  Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Благодаря за информацията, но можете ли да ми кажете какво имате пердвид под скъпичко. Защото това е доста относително понятие все пак - за едни 20 лева е скъпо, а за други евтинийка Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 010
В студио "Ка", става въпрос може би за около 50 -60 лв, а не 20. Сигурно подстригването там е 20 лв. само.

# 52
  • Мнения: 2 839
Ами да, аз като си правя кичури ми излиза 50-60 лв. Това включва кичурите, шампониране на корените с някаква боя и подстригване. Само подстригване е 20 лв.

# 53
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262

ПП Абе Джидже, тая Милена много отслябнала, завидях и чак като ходих оня ден  Mr. Green
Офф:Дааа,направо се е стопила, ама ми е кофти там да я питам,как.На кафенце в къщи ще я хвана на къс пас Grinning.Ама пак ти се чудя, ти за какво пък завиждаш newsm78, все при "дебелите" се буташ, ей, ненаситна си, ша мъ извиняваш Mr. Green

П.П.Няма повече офф топици да пиша, обещавам Embarassed

# 54
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Тези дни и аз "ще се кичосвам"(както каза благоверния), пък може да се "смиля" и снимка да ви пусна "преди-след" Grinning.Не заради друго, ами да не ви изплаша Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 111
да,идеята за снимки е добра.....хайде,дайте малко..... Praynig
моята коса е тъмно кестенява и аз се боядисвам предимно в червените нюанси.Веднъж,преди 3 год., си правих червени кичури,но едно че не станаха сполучливи,а и ми се изгори косата...Правиха ми ги с шапка,като първо изсветлиха с нещо извадените кичури и след измиването и изсушаването ми нанесоха червената боя....
Едва сега успях що годе да си възстановя стария блясък на косата,но за съжаление не е същата както преди....
Сега пак съм се замислила за кичури,дали да си направя или не.....и на мен ми се иска да променя ежедневния си вид на косата.... newsm78 Не знам как да го направя

Общи условия

Активация на акаунт