Падащо/вградено легло-къде се предлагат?

  • 19 911
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля, помогнете. Прерових сумати страници в нет-а, но не открих нито една фирма, която да предлага или да произвежда такива легла, а не разполагам с време, за да обикалям по мебелните магазини. Намерих само една обява, но тя е на фирма от София: "ЕТ ДАНИК - СОФИЯ
мебелен магазин Продажба, прозиводство на мебели по индивидуални поръчки на клиенти. Мека мебел, всички видове, матраци и падащи легла.
София,
жк. “Слатина”, ул. “Слатинска” 18
тел.: 971 95 79, gsm: 088 8 51 89 84, раб. време: 10.00 - 19.00
събота: 10.00 - 14.00"
Ако имате информация, моля споделете. Дори ако имате възможност да (тези от които са от София) да проверите на място какво предлага тази фирма Даник-размери, цени, снимки ако е възможно-може би ще се наложи чак от София да си купим спалня... Благодаря ВИ предварително.

# 1
  • Мнения: 505
На изложение в НДК видях падащо легло с матрак, чудесно направено. Струва ми се, австрийска продукция, ама знае ли човек. www.optimo-bg.com или в София ул. "Балканджи Йово" 31-33, GSM 0888 227 393. Както се сещаш, преписвам от визитката им, която пазя от 2 години заедно с рекламната брошура. Изобщо не знам дали са скъпи, изглеждаха много качествени и красиви.

# 2
  • София
  • Мнения: 204
аз също бих искала да узная повече за тези легла.Моля,помагайте.

# 3
  • Мнения: 2 891
Намерих това и това. Дано ви е отполза.

# 4
  • Мнения: 1 172
В Комо предлагаха обзавеждане за детска стая с падащо легло. Можеш оттам да вземеш информация за производителя.

# 5
  • София
  • Мнения: 31
Аз си поръчах от тази фирмичка Даник, всичко започна добре но не свърши така. Дойде въпросният собственик на фирмата да взема размери за леглото, каза че с амортесьори било адски скъпо 150 лв. бройката: " Това е най-добрия вариянт с панти, 450 лв. с транспорта "
Ок, след 10 дни леглото е готово, три дена се чуди с какво да го докара до нас. Най накрая , проблясък, леглото пристига.  Разтоварват леглото, за наше очудване леглото е сглобено барабар с матрака - 4 здрави мъже не могат да го поместят. Едноличният търговец казва съвсем еднолично - "Дължите ми 15 лв. за транспорт, легло до 8 етаж не качваме. Всичко добро и приятна вечер"
 Наложи се мъжът  ми да го разглоби  пред блока, за да може да влезе поне във входа.
Може би еднолично търгува, но еднолично едва  ли може да работи

Общи условия

Активация на акаунт