Ex. tezi saitove za zapoznanstva

  • 6 395
  • 22
  •   1
Отговори
Goliam maitap otkrih profila na maja mi v takuv sait Sick(E, NE SUM NAPULNO SIGURNA 4E E TOI, NO PO4TI) Kvo pravim sega? Na drugi slu4valo li se e i triabva li da se pritesniavam? To i az imam de, no samo do tam - ne kra6kam.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 781
Е, след като ти имаш профил в такъв сайт, защо на него да му е забранено да има? Ако искаш да разбереш докъде би стигнал, престори се на някоя "тайнствена", заинтересувана от неговата личност непозната и атакувай.

# 2
# 3
  • Мнения: 77
викам кирилица нещо... Simple Smile

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
има за какво да си притесняваш, бой!

# 5
  • Мнения: 696
Eйй, голям майтап!

# 6
  • Мнения: 193
Той влиза в такива сайтове - ти също влизаш.
Той им профил - и ти също.
Той притеснява ли се от тая работа?!
Направи и ти същото.

# 7
Vie sega me vzehte na podbiv , a az vse pak se 4udia dali niakoia ot vas e izpadala v su6tata sityacia i da kaje kakvo e predpriela.
(namam kirilica)

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Vie sega me vzehte na podbiv , a az vse pak se 4udia dali niakoia ot vas e izpadala v su6tata sityacia i da kaje kakvo e predpriela.
(namam kirilica)

Започни да си пишеш с него,за да увериш,че е той!
Една позната така беше направила с гаджето си и среща си бяха чукнали,та той като я видял ...... #Crazy!Е,още са заедно,ама му сви перките тя  Joy

# 9
  • Мнения: 332
току виж сте си чукнали и вие среща  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 817
Ползвай КРЕДОР като нямаш кирилица.

# 11
На мен също ми стана криво за мъжа като видях че чати често с каки Rolling Eyes.Аз също влизам но се крия-той пък не.Но сега като се позамисля май няма за какво да се сърдя.На 2-3 пъти като проверявам хронологията/което си е напълно нормално, нищо че ме критикуваха съфорумките в една моя публикация/го хванах да им търси номерата на телефоните Shocked.Но това е след 2-3 водки.На другия ден го базиках а той ми се смее/и му е кофти/.Човек има нужда от разтоварване-стига да не се стига до крайности,защото наскоро разбрах за моята кума.Как си пили кафето с кума , той тръгнал на работа а тя събрала багажа и с детето побягнала по виртуалната си любов/вече реална #Crazy/.....а  какво семейство бяха :


п.п.Не го спирай , но го дръж изкъсо колкото ти позволяват възможностите!!!

# 12
Az su6to se kria nito puk sum go izdirvala suvsem slu4aino popadnah na nego i pak ne sum sigurna 4e e toi. Edinstveno suvpada datata na rajdane i 4e e semeen i purvoto ime, a drugite ne6ta sa izmisleni to se znae. Kato mu pisah otgovori vednuj i se skri.
A kak se proveriava hronologiata na profila?

# 13
  • Мнения: 19
Кой е този сайт чрез който се развалят повечето семейства #Cussing out

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Az su6to se kria nito puk sum go izdirvala suvsem slu4aino popadnah na nego i pak ne sum sigurna 4e e toi. Edinstveno suvpada datata na rajdane i 4e e semeen i purvoto ime, a drugite ne6ta sa izmisleni to se znae. Kato mu pisah otgovori vednuj i se skri.
A kak se proveriava hronologiata na profila?

Ами бъди упорита,след като явно искаш да разбереш дали е той!
И като не ти е отговорил,пак му пиши!
А хронологията или съобщенията му,може да прочетеш,само,ако знаеш паролата и потребителското му име  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт