TERRANOVA-какви парцали само

  • 7 126
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Днес бях по магазините и съм направо ужасена,какви дрешки  има в ТЕRRANOVA(Варна).Че то ми приличаше на втора употреба,дори по-зле.Дрехите бяха раздърпани,мръсни и с дефекти.
Аз предни години съм си купувала нелоши работи от там и за това ми е странно,че така се е влошило качеството.И от МАNGO също съм малко разочарована.   

# 1
  • Мнения: 3 036
Аз бях на щанд в Бургас и съм със същото мнение.
Бяха дори с дефекти, смачкани(не е от вида плат или мода) и с петна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз скоро не съм влизала в този магазин, но да ви кажа честно нямам и особено голямо желание. Само като минавам покрай  и виждам, че няма смисъл да влизам там. Сигурно мизерията се дължи на намаленията, които са пуснали сега ......  newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам, аз пък си купих няколко страхотни потничета и блузки по 3.90 лв. оттам (3-4 от Варна и 2 от Бургас). Чак пък дрипи не видях. Но Теранова открай време не се слави с кой знае какво качество, така че не съм очаква да видя някакъв лукс.

# 4
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз съм на същото мнение за теранова, качеството е ужасно и материите също. Май качеството преди беше по-добро, новата колекция, която са я изкарали са и надули цените..наистина е по-зле от секънд хенд.

# 5
  • Мнения: 3 622
Винаги когато минавам покрай ТERRANOVA влизам и понякога между всички тези парцали излизат и доста хубави неща. Като цяло като влезеш в магазина оставаш разочарован, но като се поровиш малко все излиза по нещо

# 6
  • Мнения: 11 747
Не съм ходила скоро в Теранова,ама да взема да ида.Аз горе долу харесвам стила на дрешките.Пак от турските посипани с брокат са по-добре.Е,не е висша мода...,то е ясно.

# 7
  • варна
  • Мнения: 1 830
Преди като го отвориха този магазин съм си вземала доста неща и съм оставала доволна.Последно време наистина само боклуци виждам - все повече ми заприличва на магазин за втора употреба,така че вече изобщо не влизам Naughty.В Манго по мога да си харесъм нещо.

# 8
  • Мнения: 2 414
Сега от есенните им неща си харесах 3-4 чифта дънки. Simple Smile
Като цяло винаги съм харесвала повече зимните им неща,а не летните.. newsm78

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз им харесвам зимните.Летните са си найстина като парцали/има и изключения разбира се/.

# 10
  • Мнения: 249
парцали!все правят намаления,надявайки се някой да си купи нещо. Последните свестни дрехи които видях бяха преди 3 години

# 11
  • Мнения: 8 460
Никога нищо не харесах от Теранова. Дори и на най-голямо намаление не купих нищо.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 481
Наскоро си купих няколко обикновени тениски за вкъщи от Теранова. В магазините им винаги цари някакъв хаос и безпорядък, затова ми е неприятно да влизам по принцип.
Нищо не ми хареса, освен въпросните тениски, евтини и абсолютно изчистени, готин син цвят  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 222
В Calliope като че ли е нещата са малко по-хубави,въпреки че те май са на едно -Terranova  и  Calliope...Аз си купувам повече неща от Calliope

# 14
  • София
  • Мнения: 3 835
Да, аз съм виждала едни и същи дрехи в магазини на Теранова и Калиопе.

# 15
  • Мнения: 7 186
Наистина е доста парцаливо, но чат- пат се намира и по нещо свястно. Още преди съм си купувала доста дрехи от там, някои са изкарали, други не, зависи. Имах едни дънки, които ги изпрах 2- 3 пъти и се разшириха доста и не ставаха за носене, още ме е яд като се сетя, защото не бяха купени от намаление. Други дрехи пък съм ги носила много време.
Затова си струва да се пазарува само от разпродажба, иначе не си струва парите Stop
Скоро си купих един далматински колан, прибрах се вкъщи, извадих го от торбата и горната част на катарамата падна на земята ooooh! трябваше да я лепя после.
А като допълним и факта, че там позволяват на всеки да рови, дърпа и разнася дрехите, нищо чудно че има лекета, скъсани шевове и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 339
Абе намират се и хубави неща, стига да се порови човек. Но с тези цени дето ги пускат на намаленията не се и учудвам да има петна и дефекти....  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 673
последното нещо, което си купих беше панталон - много хубава материя ,добре ушит..Намален от 79 лв на около 40 . Много си го харесвам. Но общо взето ...едно време имаше доста по-качествени неща. Сега в Илиянци ще се намерят сигурно по-свестни неща..

ааа и колан си купих с огромна катарама - цвете с камъни.

# 18
  • Мнения: 2 407
Аз си купих доста хубави неща от там и съм доволна!

# 19
  • Мнения: 118
и аз вчера минах оттам, наистина беше голяма лудница, всеки дърпа ,рови. Но пък си намерих готина риза без ръкави за 7.90. Съгласна съм, че последните години зареждат само боклуци и материите са ужасни, но пък понякога изкачат и сладурски неща.

# 20
  • Мнения: 511
Купих и аз преди около месец си купих два потника за около 6лв, нищо особено!
Следващите които следват да пускат парцали са Бенетон.
Зара, Манго, Теранова, Бенетон все една хава. Но макар и рядко изскача по нещичко да ми влезе в торбата  Blush

# 21
  • Мнения: 2 229
Да, в последно време са само парцали! ooooh!
Преди няколко години имаше хубави нещица, после станаха по-парцаливи, но наистина като се разровиш из цееееелия магазин, се намираха 1-2 хубави неща, но сега нищо няма! Confused И материите са покъртително гадни на блузките и потничетата, имам чувството, че някой ги е носил с месеци... Rolling Eyes

И винаги са ме дразнели с номерацията си, изобщо не си отговаря - аз определено не съм чак толкова клечава, но за панталони даже ХS ми е голямо понякога.

# 22
  • Мнения: 11 747
мда,за номерата е така и Слава богу за мен де!Побирам се идеално в L размер,иначе гола щях да си остана.То другаде дрехите не ми и стават.И в XXL не влизам. Confused

# 23
  • Мнения: 2 199
Да за съжаление парцалки, но в сайта им много неща ми харесват
http://www.terranova-on-line.com/
Но тука  Stop Stop Stop

преди месец си купих ленен панталон размер М в момента е ХХL  Tired
вярно, че лена се отпуска но... Crossing Arms
а топове си купувам да , ползвам ги като спя  Mr. Green

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Повечето дрехи са от просто памучно трико за тениски.
Затова изглеждат като парцали.
Не мога да нося рокля или пола от такъв плат.
На тинейджърите може и да им харесва.
Зимните неща по-  стават,защото са от други материи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За такива пари , такива парцали! Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Никога не съм си харесвала дреха от там. И на мен като на повечето от вас повечето неща ми приличат на парцали.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 797
Само спортни долнища евентуално пазарувам от там.

# 28
  • Мнения: 28
Напълно съм съгласна, наистина качеството е ужасно. Влизам доста рядко, обикновено подлъгана от шаренийката или от нещо лъскаво  Crazy Обикалям си, да разгърна максимум 3-4 неща и си излизам. Никога нищо не ми харесва, пък и понякога цените изобщо не са реални. Не ми е от любимите магазини  Rolling Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 213
Преди 2-3 години качеството и видът на дрехите там сякаш наистина бе друго, спомням си, че пускаха (в Бургас) много хубави кожени якета по 200-250 лв. Сега ми изглежда на магазин втора употреба, като че ли сега са много по-лоши. newsm78

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
В Пловдив магазина е отскоро,но като за нов магазин стартираха доста слабо-с парцали,които и без пари да ми ги дават няма да ги нося.

# 31
  • Мнения: 447
Никога не са ми харесва ли нещата им. Не обръщам внимание дори като минавам покрай магазините им.Дрехите им ми изглеждат ми еднообразни.

# 32
  • Мнения: 5 475
За такива пари , такива парцали! Peace

така е.

# 33
  • Мнения: 3 647
За такива пари , такива парцали! Peace
Flutter за шито в Бангладеш, какво  очаквате Mr. Green
аз си купих някакъв потник тип "прегърни ме", който единствения върможен начин да ти  седи  правилно  е ако  нямаш бюст  hahaha Joy hahaha Joy ама за 7  лева толкова Twisted Evil Twisted Evil

# 34
  • София
  • Мнения: 4 749
Преди малко минах през Теранова- невероятни парцали имаше само  Crossing Arms Някакви огромни разтеглени потници, мръсни долнища, изпокъсани презрамки .. Пробвах две блузки, S размер, а ми бяха огромни Rolling Eyes
Наистина преди години имаше по-прилични дрехи, намирала съм си хубави летни панталони и потничета от много по-приятни материи. Зимата си бях взела няколко хубави нещица от там- едни дънки и две блузки  Whistling

# 35
  • Мнения: 544
Скоро не съм ходила, но мисля че си струва да си вземе нещо човек от намаленията, все пак каквато цената, такова и качеството, не може да се очаква кой знае колко, но и 1 год да го ползвам, пак ще е добре Wink

# 36
  • Мнения: 249
е да,за домашни дрехи стават Laughing

# 37
  • Мнения: 2 309
Е хубаво значи има и други на моето мнение  Grinning страх ме беше да кажа, че са парцали, за да не се окажа преждевременно остаряла  Crazy мислех си че явно това е модата, а аз явно не съм в час. Последното нещо, което си взех оттам е един черен пуловер, с голямо деколте, много изчистен /едвам го открих /, но след 3-4 пранета е целия в топчета. Май качеството е доста занижено.

# 38
  • Мнения: 6 900
На мен ми се струва, че преди да му направят ремонта във Варна имаше по-хубави дрехи. Купувала съм си няколко пъти разни неща. Сега обаче след ремонта като влязох и аз бях почти потресена от парцалите вътре. Но и все още се намират разни прилични неща, аз си взех много симпатична поличка.

# 39
  • Мнения: 7 186
Преди 2-3 години качеството и видът на дрехите там сякаш наистина бе друго, спомням си, че пускаха (в Бургас) много хубави кожени якета по 200-250 лв. Сега ми изглежда на магазин втора употреба, като че ли сега са много по-лоши. newsm78

Точно така е. Преди време имаше много по- хубави неща, даже си бях взела точно от тези кожени якета от бургаския магазин- бяло и наистина е много хубаво, от телешка кожа, с хубава кройка. Иначе дрехите никога не са били кой знае какво, но изглеждаха много по- добре от сегашните.
Не знам сега откъде зареждат дрехите в пловдивския магазин, но абсолютно нищо общо няма с това, което помня. Днес пак влязох- имаше ликвидация- уникални парцали, гадни материи, скъсани презрамки, стърчащи конци, цепнати ръбове...

# 40
  • Мнения: 4 473
Е хубаво значи има и други на моето мнение  Grinning страх ме беше да кажа, че са парцали...

Изобщо не ме е страх - боклуци.  Tired

# 41
  • Мнения: 2 829
Е хубаво значи има и други на моето мнение  Grinning страх ме беше да кажа, че са парцали...

Изобщо не ме е страх - боклуци.  Tired



и аз така мисля,,,,,,макар че си купих една тениска преди 2 години и не е мръднала,,ама съм уцелила Winkмай,май

# 42
  • Мнения: 14 488
И аз им харесвам зимните.Летните са си найстина като парцали/има и изключения разбира се/.

на мен и миналата зима ми приличаха на втора употреба Crazy

# 43
  • Мнения: 1 165
Определено и аз не харесвам Теранова.Много ми е интресно само като я изкарват такава интернационална марка, защо не съм ги виждала никъде навън- нито в Италия, нито в Испания. newsm78

# 44
  • Мнения: 875
аз пък имам проблем с манго. е, не мога да си харесам нищо от там и това е!

# 45
  • Мнения: 249
в манго има тук таме свестни неща,най вече дънки и дънкови поли

# 46
  • Мнения: 14 488
в манго има тук таме свестни неща,най вече дънки и дънкови поли

да, и интересни чанти, шалове и други аксесоари. официалните им рокли също са хубави и оригинални Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От теранова си купувам само долници на анцунзи и то за вкъщи...другите дрехи са ми абсолютно грозни и приличат на парцали наистина...а от манго колкото пъти вляза, толкова пъти се разочаровам и се чудя как хората си харесват и купуват неща от там  Thinking

# 48
Преди наистина имаше хубави неща,сега са ужасни просто,имам приятелка която работи там ,разказвала мие как им идва стока и в какви кашони била,а бе мизерия общо взето

# 49
  • Мнения: 875
Преди наистина имаше хубави неща,сега са ужасни просто,имам приятелка която работи там ,разказвала мие как им идва стока и в какви кашони била,а бе мизерия общо взето

я, я дай повече инфо   Twisted Evil

# 50
в кашони,намачкани,миришело по лошо от втора употреба,имали си каталози за магазините в другите страни,дрехите там били в кошове като магазин за 1лев,а цените сами за себе си говорят,стока от 3.99 колко е качествена

# 51
  • София
  • Мнения: 4 749
Определено и аз не харесвам Теранова.Много ми е интресно само като я изкарват такава интернационална марка, защо не съм ги виждала никъде навън- нито в Италия, нито в Испания. newsm78
В Италия имат на места магазини,но са си същите парцали..
И аз не мога да си харесам нищо в Манго,същите смотани материи като в Теранова са и след едно пране нямат нищо общо  #2gunfire Само разни чантички и портмоненца съм харесвала, някое друго панталонче  Whistling

# 52
  • Мнения: 17 546
И аз се втрещих при вида на дрешките им в МОЛ-София, но понеже съм с габарити, които не се побират в таз височайша марка и не робувам на заглавията на дрешките въобще, си мислех пък, че това е щото са модерни и нарочно са така. Пък като ги загледах... ми то парцалки! Защо ги минават за нещо марково и специално не ми стана ясно! Ама то е сигурно щото не съм модерна! Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 4 749
И аз се втрещих при вида на дрешките им в МОЛ-София, но понеже съм с габарити, които не се побират в таз височайша марка и не робувам на заглавията на дрешките въобще, си мислех пък, че това е щото са модерни и нарочно са така. Пък като ги загледах... ми то парцалки! Защо ги минават за нещо марково и специално не ми стана ясно! Ама то е сигурно щото не съм модерна! Mr. Green
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам няколко неща от там, но покупките ми бяха случайни в момент на слабост. Mr. Green    Като цяло не съм очарована от колекциите им.

# 55
  • Мнения: 17 546
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.

# 56
  • Мнения: 249
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.
[/quo
това за марковото не се ли отнася повече за Манго newsm78поне за Теранова не съм чувала такова нещо

# 57
  • София
  • Мнения: 4 749
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.
[/quo
това за марковото не се ли отнася повече за Манго newsm78поне за Теранова не съм чувала такова нещо

Мда, наистина дрехите на Манго минават за 'маркови' в Бг. И по цените си проличава на новите колекции- доста по-скъпо от някои други държави. Stop

# 58
  • Мнения: 2 849
Теранова открай време не се слави с кой знае какво качество, така че не съм очаква да видя някакъв лукс.
Това е и моето мнение .

# 59
  • Мнения: 1 733
Абсолютни парцали. Едно време - преди около 10 и повече години, имаха невероятни неща. Сега доста са влошили качеството на стоката, която предлагат. Никога не бих си купила нещо от там!

# 60
  • Мнения: 1 906
Аз имам няколко блузкии един страхотен панталон, които много си ги харесвам. Купувани са миналата година и изобщо не са  мръднали.
Преди две седмици влизах в магазина им в Милано. Имаше голямо намаление и се надявам да си харесам нещо. Обаче като влязох  #Crazy се отказах. Материите не съм ги заглеждала много, но моделите бяха направо ужасни!

# 61
  • Мнения: 189
За няколко години съм се излъгала да вляза 5-6 пъти в Теранова и никога нищо не ми е харесвало. Само преди 4 години едно палто ми хвана окото. Освен това ми е направило впечатление, че в магазина на Витошка, от вратата те следят с очи двама младежи, все едно си влязъл да крадеш...

# 62
  • Мнения: 9 865
Аз съм влизала в магазин в Щутгарт, преди 1.5г., дрехите не бяха в кошове, бяха си на закачалки, но за разлика от тук бяха подредени и изгладени. Естествено, че нищо ососбено не бяха, но изглеждаха прилично. Цените са си същите.
В Манго съм си купувала много приятни неща и всичко си ми стои и като материя, и като цвят. Чантите, които имам са също здрави, но и там има тенденция към изпростяване вече, това важи и за Бенетон, има все още доста хубави неща, но си личи накъде отиват работите. Все пак това са си масови марки, ако можех щях да пазарувам Прада, но не мога...

# 63
  • Мнения: 1 941
Ужасен ужас!

# 64
  • Мнения: 1 464
Май никой не ги харесва Sickи аз съм разочарована,дори и от Бенетона вече Tiredсамо детските там ми харесват Wink

# 65
Ами дрехите за предимно за младежи ...  Grinning Аз напримерно много харесвам някои модели , но няма спор , че преди дрехите им бяха мн по-хубави.

# 66
  • Мнения: 1 941
И аз се разочаровах много от Бенетон. Наскоро си купих една чанта, буквално след 2 дни се разши. Вярно не е кожена - ей така просто за лятото. Като й погледнах шевовете отвътре и направо лошо ми стана. Все едно 3 годишно дете я беше шило. И като цяло ми прави впечатление, че качеството на дрехите пада. Сега остава единствено да ги направят като на Манго и Теранова

# 67
  • Мнения: 2 309
Теранова,Зара,Манго...ужас ooooh!

# 68
  • Мнения: 511
В Пловдив, в дребното магазинче на Бенетон все още се намира по- нещо качествено на съответстващата му цена, но напоследък е масова практика да се занижава качеството а и такива прости материи  ooooh! Не мисля че си заслужават само защото са Бенетон- световно известната марка.
H&M поне винаги са си били боклучки, след 2 пранета и дотам.
Преди 2-3 години Бенетон имаха страхотни неща, купувала съм си много качествено бельо от там, но вече са верига за долнокачествена конфекция.
И на мен ми се пазарува от скъпи бутици, но не са ми  по джоба, така че ще търся алтернативи Thinking

# 69
  • Мнения: 6 900
Преди 2-3 години Бенетон имаха страхотни неща, купувала съм си много качествено бельо от там, но вече са верига за долнокачествена конфекция.
Аз си купих бельо от Бенетон в началото на годината и съм доволна, материята се оказа много приятна. И честно казано като цяло не съм забелязала кой знае каква промяна точно в Бенетон, но знам ли, може и те натам да вървят.

Общи условия

Активация на акаунт