Възмутена съм

  • 2 381
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Исках да споделя възмущението си #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Четете бе хора преди да пишете в темите. Отварям новите публикации в една тема в ДиС, където се бях изказала и откривам това Shocked Shocked Shocked
 "...няма такъв филм  просто...На  нея-приятелка,на него-любовница    . Не   ти прави чест, само  това  ще ти кажа... Как са твоите  приятелки между другото? И  защо  все в такива триъгълници любовницата си мисли ,че на нея няма да се случи ? Кasidy  не  искам да те обидя,но   си знай , че причината  за да "реве" тази жена си ти ... "
 Ай сиктир  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 1 329
Това пък какво е ? newsm78 #Crazy newsm78

# 2
  • Мнения: 4 726
В една тема за любовниците  Crossing Arms

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Е що така не на лични го изясняваш?

# 4
  • Мнения: 212
Исках да споделя възмущението си #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Четете бе хора преди да пишете в темите. Отварям новите публикации в една тема в ДиС, където се бях изказала и откривам това Shocked Shocked Shocked
 "...няма такъв филм  просто...На  нея-приятелка,на него-любовница    . Не   ти прави чест, само  това  ще ти кажа... Как са твоите  приятелки между другото? И  защо  все в такива триъгълници любовницата си мисли ,че на нея няма да се случи ? Кasidy  не  искам да те обидя,но   си знай , че причината  за да "реве" тази жена си ти ... "
 Ай сиктир  Crossing Arms
Малей Кас, колко жени си разплакала тук не е истина направо... Ама сърце нямаш ей. не сърце а камък  Grinning
А колко мъже плачат по теб ...

# 5
  • Мнения: 4 726
Нямам какво да изяснявам, темата не е с такава цел. Просто лек и пореден намек да се чете написаното прежде да се пльосне някое лайно Crossing Arms
Борисе, без ирония Naughty

# 6
  • Мнения: 5 468
Интересна работа... И ние какво да разискваме сега? Любовница ли си на мъжа или приятелка на жена му Laughing?

# 7
  • Мнения: 4 726

 Според написаното съм баш любовницата, която е приятелка на жена му ooooh! Моля, крийте мъжете и приятелка не желая да ви ставам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Ама що реве жената, не разбрах?
Щото ти си любовницата ли?
Или щото си писала нещо важно в темата?

Впрочем, очите след рев са особено прекрасни!
Ревящата да не би да иска да впечатли някого?

# 9
  • Мнения: 2 180
 ooooh!

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 00:09 от Джини

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Според написаното съм баш любовницата, която е приятелка на жена му ooooh! Моля, крийте мъжете и приятелка не желая да ви ставам  Mr. Green
Познаваш ли го? А нея? Разрева ли жената? Въведи ни в драмата, не бъди скръндза.

# 11
  • Мнения: 212
Няма никаква ирония. Винаги съм ти се възхищавал. ако имаше начин да станеш моя любовница .... ама няма...

# 12
  • Мнения: 4 726
Явно го познавам и не само  WhistlingЧеляд дори имаме ми се струва... Жена му ми е приятелка и постоянно ми разказва как не ще да си ляга с нея...Аз я изслушвам "разбиращо" и  злорадствам вътрешно , че той всъщност се гуши*муши редовно в мен .
 Въпросната тема между другото е мега гнусна Sick . И аз , пльосната като за капак в края и  ooooh!

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Чакай малко. Обърках се.
Той ти е бившия, имате общи деца. Тя му е сегашната жена и е твоя приятелка. Той не иска да спи с нея и тя ти се оплаква, а същевременно той си го муши в теб. Така ли?

# 14
  • Мнения: 4 726
Аз съм му дългогодишна любовница. Имаме дете*деца ( не си спомням детайлите) и така...Той ту пре мен, ту при законната си, но по-често е при мен
 

Ами такъв е филма - не той го твърди, а жена му.
Пак тя се оплаква, че празниците й не са празници.
Тя реве, че трябва да живее с него, за да не тревожи майка си, която щяла да се притесни, че хората щели да говорят, че дъщеря й е "парясана"...
С две думи, за да ме намразите още повече - тя не знае, че аз съм другата и ми се оплаква понякога. Тя дори не е сигурна има ли друга или просто вече не се понасят, защото са като олио и вода.
Аз не й съчувствам, дори й казвам, че не бива да го търпи, тя обаче... "какво ще кажат хората". Ами да търпи щом плаща данък обществено мнение.
Една от причините той да живее още с нея съм аз. Страхувам се да се обвържа пак, макар че уж го познавам добре.
Няма да твърдя, че не мрънкам понякога да я напусне, ама не искам да дойде да живее при мен. Той пък пита къде ще иде ако я напусне и така - женски капризи.
С първия си пост исках да ви кажа, че никой не знае какво кара хората да постъпват по един или друг начин. Всеки преценява сам за себе си. Никой не живее чуждия живот и няма право да дава оценки.
Но повечето от вас дават. И иронизират. Но никой не знае какво ще му поднесе живота.

 В главната роля на изказваща се явно съм аз  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 212
Чакай малко. Обърках се.
Той ти е бившия, имате общи деца. Тя му е сегашната жена и е твоя приятелка. Той не иска да спи с нея и тя ти се оплаква, а същевременно той си го муши в теб. Така ли?
Уаууу най-сетне една добра клюка като за клюкарник... я да видим сега кой, къде и защо го муши-гуши Simple Smile кой кум, кой сват и кой на булката брат...

# 16
  • Мнения: 6 167
Е тва е клюка!!!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Оф, Касиди, недей ме губи из дебрите на някаква си тема. Кажи по същество за какво иде реч. Толкова късно не мога да мисля, камо ли да чета някаква си мега-гнусна тема в търсене на истината (която ще те освободи). А все пак трябва да заспя с удовлетворено любопитство.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
аз пък нали съм тъпа, нищо не разбрах Rolling Eyes

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
аз пък нали съм тъпа, нищо не разбрах Rolling Eyes
Бе, има някаква драма и някой го муши нейде. Чакаме Касиди да ни обясни.

# 20
  • Мнения: 4 726

Бе, има някаква драма и някой го муши нейде.
Някой го муши на моя милост и друг реве заради това ама само според авторката на неблагоразумния пост Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 817
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210121.300

Ми да излкюкаря аз за темата Embarassed

# 22
  • Мнения: 526
Кас,жената се е объркала,тя живее в пещера(според това,което пише под аватара)и явно е недоскив Wink
Ти пък що се връзваш на такива работи...Грешка с цитатите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 212
Кас сори за иронията в началото ама помислих че това е някакъв бъзик. не повярвах че е истина. извини ме още веднъж...

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809

Еба*и драмата  Tired За това ли толкова шум? Всичкото заради един сгрешен цитат и недоглеждане? И никой на никого не го муши, и няма рев и сълзи?
Аз съм разочарована и си лягам.

# 25
  • Мнения: 5 468
Бу, ти се надяваше на клюката на годината ли Laughing? Легни си и забрави... най-клюкарското тепърва предстои.

# 26
# 27
  • Мнения: 103
Няма никаква ирония. Винаги съм ти се възхищавал. ако имаше начин да станеш моя любовница .... ама няма...


Къде се вреш ве баца, първи съм аз hahaha Дори още утре ще си купя епигъзатор hahaha

# 28
  • Мнения: 212
Къде се вреш ве баца, първи съм аз hahaha Дори още утре ще си купя епигъзатор hahaha
Ти първи ли я заплю. Е щом си първи отстъпвам ти я. Твоя е. После съм аз обаче. Simple Smile Малко сме мъжете тук - няма да си правим сечено я Simple Smile

# 29
  • Мнения: 526
Къде се вреш ве баца, първи съм аз hahaha Дори още утре ще си купя епигъзатор hahaha
Ти първи ли я заплю. Е щом си първи отстъпвам ти я. Твоя е. После съм аз обаче. Simple Smile Малко сме мъжете тук - няма да си правим сечено я Simple Smile
Ти не се ли обяви за жена преди малко в една друга тема или аз получавам факсове Mr. Green

ПП:объркала съм се.Това е,понеже с едното око гледам "Челюсти" по БТВ.

# 30
  • Мнения: 103
Обаче тя май е ядосана, абе я ти мини първи hahaha

# 31
  • Мнения: 8 999
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

# 32
  • Мнения: 103
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ти какво сега, за такива младежи ли ни взимаш, дето по-лесни жени ходят, а?  Crossing Arms Whistling Ще се ритаме Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 723
Нищо не вдявам.... Crazy
Кас?

# 34
  • Мнения: 212
Ти не се ли обяви за жена преди малко в една друга тема или аз получавам факсове Mr. Green
Не съм се обявил за жена. Мъж съм си (все още) Simple Smile Но дори и да бях жена нямаше проблем с това да съм любовница на Кас. Да ви кажа под сурдинка и на ушенце ама много тихо да не чуе Кас - Чувал съм от достоверни источници че Кас си пада и по мъже и по жени. Дори са я засичали с две жени едновременно... Можете ли да си представите само... Shocked

# 35
  • Мнения: 7 723
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ...
Чей ся! При Кас "обвързана" не значи "трудна"...ама аз пак не вдявам.... Crossing Arms
Дали пък не съм по- руса, от колкото си мисля, че съм? newsm78

# 36
  • Мнения: 7 723
... че Кас си пада и по мъже и по жени. Дори са я засичали с две жени едновременно... Можете ли да си представите само... Shocked
Тук си в грешка, ама аз пак не разбирам... Crazy

# 37
  • Мнения: 8 999
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ти какво сега, за такива младежи ли ни взимаш, дето по-лесни жени ходят, а?  Crossing Arms Whistling Ще се ритаме Mr. Green

Брях! Ой на какааааа!

# 38
  • Мнения: 5 370
Ниииищичко не схващам. Е ли някой някому любовник/ца или не?
По темата за любовницата-ще бъда цинична. Сигурно някога, в някой момент всеки мъж е криввал от пътя. Докато жената е била бременна, докато е кърмела, докато докато..абе ясно е.
Ако това не попречи на семейството-майната му. И ако няма последствия. Даже мисля, че бих се правила нарочно на недоразбрала, нека си мисли. Важното е да си носи заплатата у дома и да няма проблеми във взаимоотношенията ни.
П.С. Едва тази сутрин разбрах защо се казва "останали заедно заради детето". Не че имам проблеми с мъжа си, съвсем не. Просто разбрах какво значим ДВАМАТА ЗАЕДНО за него. ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 329
Тука започна да става интересно. newsm78

# 40
  • Мнения: 817
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78

# 41
  • Мнения: 8 999
Тука започна да става интересно. newsm78

Лошото е, че никой не вдява кое му е интересното. Да каже Касиди - е, или не е.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
Аз разбрах! Онзи човек не си го мушел в Касиди, но Борисфх и Хамелеон си оспорват тази чест. Така ли?

# 43
  • София
  • Мнения: 462
. Просто разбрах какво значим ДВАМАТА ЗАЕДНО за него. ooooh!
Какво?

# 44
  • Мнения: 5 370
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
БАБА му стара, аз схванах.
Еййй, нищо, че съм дърто, ся ще пробвам да обясня.
Касиди няма нищо общо с драмата.
Просто цитиращата е направила прекалено голям цитат, хванала е анонимната, и е написала името на Касиди. И излиза, че все едно тя е писала ония неща за 'кой-на-кого-точно-какво муши".
Жозефина Холмс си свърши работата и отива да спи (за)доволна. Mr. Green

# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Това го разбрахме. Само не разбрах кой на кого муши какво.

# 46
  • Мнения: 526
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
Е как не схващаш,нали ти пусна на линк ключа от палатката Grinning
Другото след това е бла-бла-бла.

# 47
  • Мнения: 7 723
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
БАБА му стара, аз схванах.
Еййй, нищо, че съм дърто, ся ще пробвам да обясня.
Касиди няма нищо общо с драмата.
Просто цитиращата е направила прекалено голям цитат, хванала е анонимната, и е написала името на Касиди. И излиза, че все едно тя е писала ония неща за 'кой-на-кого-точно-какво муши".
Жозефина Холмс си свърши работата и отива да спи (за)доволна. Mr. Green
Типично в Касидиният стил!
Свракич, лека! И аз ще ся спокойно  Whistling

# 48
  • Мнения: 8 999
Ох, Жозефина, олекна ми. И аз сега ще спя спокойно. Касиди е невинна.

# 49
  • Мнения: 2 792
 Касиди и защо ти трябваше да пускаш тема, виж че никой не е следял драмата в цитираната от теб, а сега вече всички сме наясно, че има такава, сама си измисли интригата и я разпространи, странно е.

# 50
  • Мнения: 5 370
. Просто разбрах какво значим ДВАМАТА ЗАЕДНО за него. ooooh!
Какво?
Нещо много повече, отколкото съм си мислела. Исках да кажа, отколкото съм си мислела, че е възможно да разбира. Затова и тая поредица от мои мисли....затова и почвам да си преосмислям някои крайни, хм, идеи.

# 51
  • Мнения: 817
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
Е как не схващаш,нали ти пусна на линк ключа от палатката Grinning
Другото след това е бла-бла-бла.
Ами аз бла-блата не разбрах. А ключа ми беше ясен от самото начало къде е. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 423
Касиди и защо ти трябваше да пускаш тема, виж че никой не е следял драмата в цитираната от теб, а сега вече всички сме наясно, че има такава, сама си измисли интригата и я разпространи, странно е.
Така се прави, ай, признайте си, че завиждате.

# 53
  • Мнения: 526
Тука стана малко като къркана работа-почнахме да си говорим и да си обясняваме по двойки Mr. Green
Айде лека нощ Simple Smile

# 54
  • Мнения: 7 837
Последно - темата е пусната, за да може Хамелеона да мушка виртуално Касиди, защото Сопрано е с бан ли? Или по принцип, да мушка който свари?

# 55
  • Мнения: 4 726
Който свари го муши на "П.п" ( Добър ти вечер ), вярвам не си плиткопаметна.

# 56
  • Мнения: 3 423
Който свари го муши на "П.п" ( Добър ти вечер ), вярвам не си плиткопаметна.
Не бъдете жестоки!

# 57
  • Мнения: 4 726
О, жената оркестър го раздава хуманно. Стига Liso,сполай ти и да има кой да иска да те муши дълго време в перспектива. Четеш ли надоле какви са страничните реакции, като никой не те цани за слива Whistling

# 58
  • Мнения: 103
Последно - темата е пусната, за да може Хамелеона да мушка виртуално Касиди, защото Сопрано е с бан ли? Или по принцип, да мушка който свари?

Оооо, кой изпълзя..

# 59
# 60
  • Мнения: 7 837
Ясно, щом са тук, значи никой никого не муши. Какво ли мисли Пеперуда по въпроса? А Филанкишията?

# 61
  • Мнения: 5 370
Ъъъъъъ...аз да пожелая лека нощ, щото темичката утре вече ще да е закарфичена, така да се каже. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 423
О, жената оркестър го раздава хуманно. Стига Liso,сполай ти и да има кой да иска да те муши дълго време в перспектива. Четеш ли надоле какви са страничните реакции, като никой не те цани за слива Whistling
Добре, де, от кое най-много те боли?

# 63
  • Мнения: 4 726
Ясно, щом са тук, значи никой никого не муши. Какво ли мисли Пеперуда по въпроса? А Филанкишията?
А сребристия Касиди? Ръждясва ли, а? Ако и той бие отбой бъди човечна и не го вини.
Ако те боли нещо иди в здравния,там ще ти намерят цаката.

# 64
  • Мнения: 7 837
Както винаги елементарна  Hug

# 65
# 66
  • Мнения: 7 723
Кейси, ти кога каза, че ще раждаш?

# 67
Последно - темата е пусната, за да може Хамелеона да мушка виртуално Касиди, защото Сопрано е с бан ли? Или по принцип, да мушка който свари?

Оооо, кой изпълзя.. 
Алигатора сега ще захапе Хамелеона ! Popcorn beer

# 68
  • Мнения: 3 423
Ако те боли нещо иди в здравния,там ще ти намерят цаката.
Е, хубава работа, добър съвет.
Но аз какво да те посъветвам?!
Кажи си, може пък да ти олекне.
Или съвсем да не ти остане.

# 69
# 70
  • Мнения: 7 837
Безсилна съм да  се боря с фен-клуба  Laughing

# 71
  • Мнения: 3 423
Темата е за теб и за възмущението ти.
После се изроди в нагонова, после се
катурна в канавката. Казах ти, кажи си,
може пък да ти олекне. Възмутена си,
добре, ама кво е това мятане на искри.
Нито съм ти приятелка, нито съм й мъж.

# 72
  • Мнения: 2 792
 Аз пак да попитам, каква беше целта на темата, защото както лисицата отбеляза, завиждам от постигнатите резултати ?

# 73
  • Мнения: 7 837
Кифло, ти почеса ли се, преди да попиташ? Искаш ли да се почешем взаимно, току виж получим просветление  Hug

# 74
  • Мнения: 2 792
 Абе аз се почесвам редовно, не вярвам да е в това проблема, че не схващам целта на темата.

# 75
  • Мнения: 3 423
Абе аз се почесвам редовно, не вярвам да е в това проблема, че не схващам целта на темата.
Целта на темата е да разберем, че
Касиди не е такава, за каквато си
мислят повечето от писателите тук.
Както и да разберем, че тя не е нито
любовница на мъжа на приятелката,
нито е приятелката на ревлата, а е
просто ранена, неразбрана пеперуда.
Не се прави, Кифло, че не разбираш.
А, и възмущението е гигантски огромно!

# 76
  • Мнения: 2 792
 Не, че държах да го зная или ме интересуваше,но  мерси Лисо, че си насреща, хубаво е да има кой да ти обясни нещата в прав текст, че сте я недомлъвки  ooooh!

# 77
  • Мнения: 7 837
И какво казвате е станало със спиралата на мама Кенга?

Общи условия

Активация на акаунт