Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте красиви мами!
Може ли да ми помогнете в начинанието ми да изсветля косата си. В момента цвета ми е естестено кестеняво, не съм я боядисвала и предпочетам да постигна ефект в домашни условия. Някой да има идея за изсветляване без химия Smile Благодаря!
Цитирай

София

Чела съм , че с отвара от лайка става.Едно време го практикувах, ама особен ефект не видях Smile но поне няма да ти навреди
Цитирай
Пробвах, нещо не се получава с лайка  Confused Embarassed
Цитирай

София

Не може да очакваш кой знае какъв ефект без използване на химия.Също така с тези билки трябва да си по-упорита, може би няколко месеца с тях да си миеш косата. newsm78
Цитирай

В страната на бурите

Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink
Цитирай

Smallville

Ефекта от солената вода и слънчевите лъчи ще бъде по поразяващ от някоя по щадяща,не толкова светла боя,с която да постигнеш един два тона изсветляване,може само няколко кичура,ако не искаш да си боядисваш цялата коса.
Цитирай

Пловдив

пробвай с безамонячната боя на Лореал  bouquet
Цитирай

Smallville

Безамонячната боя не може да изсветлява Peace
Цитирай

на баба си в джанките

Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink
Така ще си изтощи косата Confused
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Пробвала съм с отвара от лайка. Каша от корени на ревен (не помня вече рецептата).  Laughing С листа от слънчоглед. Не става.
С кислородна вода става.  Wink Обаче дали ще го правиш с кислородна вода , или с боя - все тая.
Вече не си правя такива експерименти. Море и слънце - наистина това е най-добрият вариант за естествено изсветляване.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.