Изсветляване на естествено кестенява коса

  • 8 008
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте красиви мами!
Може ли да ми помогнете в начинанието ми да изсветля косата си. В момента цвета ми е естестено кестеняво, не съм я боядисвала и предпочетам да постигна ефект в домашни условия. Някой да има идея за изсветляване без химия Simple Smile Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Чела съм , че с отвара от лайка става.Едно време го практикувах, ама особен ефект не видях Simple Smile но поне няма да ти навреди

# 2
Пробвах, нещо не се получава с лайка  Confused Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 3 797
Не може да очакваш кой знае какъв ефект без използване на химия.Също така с тези билки трябва да си по-упорита, може би няколко месеца с тях да си миеш косата. newsm78

# 4
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ефекта от солената вода и слънчевите лъчи ще бъде по поразяващ от някоя по щадяща,не толкова светла боя,с която да постигнеш един два тона изсветляване,може само няколко кичура,ако не искаш да си боядисваш цялата коса.

# 6
  • Мнения: 1 092
пробвай с безамонячната боя на Лореал  bouquet

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Безамонячната боя не може да изсветлява Peace

# 8
  • Мнения: 526
Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink
Така ще си изтощи косата Confused

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пробвала съм с отвара от лайка. Каша от корени на ревен (не помня вече рецептата).  Laughing С листа от слънчоглед. Не става.
С кислородна вода става.  Wink Обаче дали ще го правиш с кислородна вода , или с боя - все тая.
Вече не си правя такива експерименти. Море и слънце - наистина това е най-добрият вариант за естествено изсветляване.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт