«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 891 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

ћнени€: 1 814
 Thinking ƒаже не знам дали точно така се нарича. »мах една позната,ко€то си купи нещо като фолио и си облепи шкафовете.ѕолучи се все едно са съвсем други мебели. Ќе б€ха облепени в едноцветно,а нещо като дървени десени и т.н. (ама и аз го об€сних). ѕроблема е,че скоро не съм се виждала с не€,а н€мам иде€ от къде се купуват тези неща,колко струват,как се слагат и т.н.
јко н€кой се сеща за какво говор€,нека ми помогне,мол€  bouquet
÷итирай

√аброво

ћнени€: 3 036
јз си облепих дървен плот - наподоб€ва дървесина.
ќтзад е разграфена на квадрати по 1 см. - това ли е ?
јз го намирам в магазин за бои, лакове, инструменти а съм го виждала и в магазини за мушами  и покривки.
÷итирай

ћнени€: 1 814
јз си облепих дървен плот - наподоб€ва дървесина.
ќтзад е разграфена на квадрати по 1 см. - това ли е ?
јз го намирам в магазин за бои, лакове, инструменти а съм го виждала и в магазини за мушами  и покривки.
¬същност май да. Ќаподоб€ва дървен материал.  олко струва и на какви части го продават.“р€бва ми за ц€л гардероб  Crazy
÷итирай

ѕловдивчанка, изгубена във ¬арна.........

ћнени€: 1 293
јко не се лъжа размерите са 3 - 45см, 67 см и 90 см. ѕродават се на линеен метър, най-скъпото което съм виждала е 6,00 лв на линеен метър за 90 см ширина. ¬ ѕловдив доста мебели, дори врата направих с такова фолио, стана страхотно.
÷итирай

√аброво

ћнени€: 3 036
ѕродава се като руло за тапет и на линеен метър, отиваш гледаш мостри и си избираш.
«а цената може би ще те излъжа но не е ефтино, а пък за ц€л гардероб  newsm78 може би едно руло ще дойде до 15 лв.
ћериш си колко ти е нужно и обръщаш отзад. –еже се с ножица и се отлеп€.
¬земаш суха кърпа и като при тапет изтикваш въздуха, за да не остане въздух.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 567
јз също преди години си направих така шкафовете в кухн€та.Ќо в момента гледката не е особенно при€тна защото започнаха да се разлеп€т и сега се чуд€ как ще ги оправ€м. newsm78
“ака че се консултирай със специалист преди да си купиш  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 399
mamami4e, не може ли да се свали старото фолио и да се замени с ново? ѕитам, защото ми се върт€т едни идеи за шкафовете в антрето.
 олко време издържа твоето фолио? » е в кухн€, нали?
÷итирай

–усе

ћнени€: 2 119
јз също преди години си направих така шкафовете в кухн€та.Ќо в момента гледката не е особенно при€тна защото започнаха да се разлеп€т и сега се чуд€ как ще ги оправ€м. newsm78
“ака че се консултирай със специалист преди да си купиш  Peace
» аз да добав€, че се обелва  Sick Ќие облеп€хме 2 плота в кухн€та преди година и вече е обелено на места и не е особено при€тна гледка...
÷итирай

UK

ћнени€: 2 264
ј пък ние направихме всички мебели, мои набори, в детската с такова фолио преди години, какви ли метаморфози не са прежив€вали те€ мебели, и си сто€т, олющено има на две места, едното на гардероба защото е до масата на компютъра и като се дръпне плота за клавиатурата точно острата част на плъзгача му дращи вратата на въпросни€ гардероб, а другата на бюрото на сестра ми, около пантите на вратичката, понеже са кръглички и н€маше как да залепне хубаво. »наче си е идеално след поне три години вече, може би и повече, и стои много свежо, почиства се лесно и тн. —амо гледай м€стото да е съвсем гладко преди да лепиш. » не го опъвай докато го слагаш, че е малко еластично.
÷итирай

ћнени€: 182
‘ладер се казва фолиото. ћожеш да го намериш в ѕрактикер, ƒомко, ѕрактис и др. » аз съм много доволна. Ќикога нищо не ми се е отлепило, а вече са минали н€колко години. ћоже би се отлеп€ ако повърхността е неравна или не добре почистена. »май впредвид, че има немско и турско и немското както се сещаш е много по-добро.  Ћесно е за ползване и става много красиво. ”спех в избора! Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 782
ѕонеже съм лепила от наподоб€ващото мрамор и наподоб€ващото дърво, да кажа, че първото е доста по-лесно за нанас€не и по-не се разлепва.  ато правите вратите на гардероба обгърни вратата до вътрешната страна не по-малко от 5см., за да не се разлеп€. ƒано об€сних добре  Laughing
’оловата ми маса вече два пъти € облеп€м. —тарото се свал€ без проблем и леп€ новото, направо се преобраз€ва и все различна Peace Ќова маса  не купуваме докато не пораснат диванетата Twisted Evil
÷итирай

ћнени€: 7 830
прекрасна иде€ ми дадохте
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 269
¬ ƒомко има брошури с инструктаж как се постав€. ”ж е проста работа (и аз съм слагала на разни плотове), но за доста хитринки описани в брошурата не се б€х сетила.
- ≈дно от нещата е нагр€ване със сешуар при облицоване на обли ръбове и други дъги, за да не се получи намачкване
- јз бих препоръчала да оставиш 1-2 см. от всички страни, които в последствие да изрежеш с остър макетен нож, защото често фолиото тръгва леко на верев.
- ƒругото е фолиото при постав€не да се притиска с дървено трупче (има едни специални за шкурка се продават в магазините). Ќе мислех, че е важно, но се убедих, че става по-добре отколкото с кърпа. ѕо-добре прилепва фолиото.
÷итирай

ћнени€: 182
по ръбовете може да се мине бързо със запалка. »зсмуква въздуха и н€ма отлеп€не Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора