Проблем с изхождането

  • 368
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 301
Здравейте скъпи мами  Hug

Проблема ни не е толкова с изхождането, колкото със самия състав на акинцата. Миналия месец Габи изкара вируса с разстройство и Т, бяхме 4 дни в болница, оправихме се.
Сега преди седмица започна пак да разрежда акото, но без темп и някакви усложнения. След като давах Ентерол 3-4 дни се оправи гъстотата и като го спрях пак започна да разрежда. Само, че сега един път е твърдо, следващия - меко(примерно сутринта се изаква твърдо и следобед се изаква по-рядко).Бях я записала на кухня 5 дни преди това и помислих, че е от кухнята. Но от една седмица детето е на диета - сутрин попара със сирене без масло, пюре от картоф, морков, сирене, следобед - лечебна хумана с обикновени бисквити. Освен това я кърмя по 3-4 пъти на ден като "твърдите" ни хранения са най-много две на ден. Ако яде попара, после не иска пюре и обратно.
Притеснявам се, че вече от седмица я храня с много еднообразна храна, а незнам какво лекувам - имаме изхождания, които ту са твърди, ту меки или редки. Предстои да й поникват горните две зъбчета, но не се знае кога. Възможно ли е това да е от зъби и колко време продължава? И освен това трябва ли да спазваме диета през това време? .. от друга страна, ако беше вирус, щеше да вдига Т,  тя е добе и е много жизнена дори.

Моля ви майчета с опит, да го споделите, тъй като съм много, много притеснена!

# 1
  • София
  • Мнения: 555
Според мен нямате проблеми, просто си се наплашила от боледуването. Нормално е да е различна консистенцията на акитата. Колко рядко е това, което те притеснява или е просто по-меко?

# 2
  • Мнения: 301
Ами въпреки, че давам Ентерл, лактофлор и таблети нар от няколко дни вчера се изака два пъти нормално и следобед обилно  и кашаво. Страхувам се да въведа нормална храна и да добавям масло в попарата.

# 3
  • София
  • Мнения: 555
Най - добре се консултирай с лекар, не давай лекарства на своя глава.

Общи условия

Активация на акаунт