Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Варна

Семки, тикви, слънчогледи, кашу, фъстък, бадем, пражена соя.. Какво друго има?
Люпите ли редовно семки, които са най-популярни сред нашето общество или предпочитате рядко, но качествено да се насладите на 100гр печена ядка бадемова?
Бирен фъстък, царевица, леблебия?
Ами ако не ядете такива семки как се справяте в живота? Не ви ли липсва чопленето и плюенето? А къде си фъргате шлюпките? Въобще отделяте ли шлюпките?

Анкета, който иска да пуска, аз съм еднорък. newsm22

Всъщност, не смятате ли, че вече е по-модно да се пуши, отколкото да се чопли слънчогледа?
Цитирай

под голямата лоза

Най- вкусни са ми били семките на футболен мач
Там плюя на воля шлюпки, някои от които попадат във врата на
седящият пред мен фен, но той не се сърди.
Цитирай

Sverige

Обичам всякакви почти, но вече все повече избягвам слънчогледови, тиквени и всякакви други семки, после чувството е ужасно...Бирен фъстък също не долюбвам, предпочитам кашу, шам фъстък или бадеми..може да са по-скъпи, но поне е нещо по-добро и не дразни после гърло/стомах и т.н.
А за пушенето, модерно не знам, ама предпочитам да семкочопля пред това да пуша  Laughing
Цитирай

София

ядки Thinking....най-вече семки и то само в нас, навън - не!
от вчера ми се е доял суров белен бадем, накиснат в солена вода.... много ми се е приял...
не мисля, че пушенето е по-модерно...
Цитирай

Слънчогледови и тиквени семки, бадеми, кашу. Cool
Чопленто и пушенето са еднакво разпространени според мен.
Цитирай

София

Семки, бадеми, кашу, лешници.Фъстъци не обичам.
Цитирай

vidin

Обичам много да чопля слънчогледови семки, особено когато гледам филм, но иначе любими ядки са ми бадемите, лешниците и индийското кашу.
Имаме едни съседи, които живеят 2 етажа над нас, много често вечер хвърчат люспи от семки Rolling Eyes Явно събират люспите на един лист и след това изсипват съдържанието през терасата. Гадини #Cussing out
Цитирай

UK

Стафиди. И пуканки, Ама не е много по темата. Така де, фъстъци не обичам, лешници и бадеми обичам, но нямам много възможност да си купувам, шам фъстък обичам, семки разни... Мога да мина и без. Но стафиди най обичам и ненавиждам когато някой смеси в купичка фъстъци, семки, други солени неща и стафиди. Отвратително е, така им развалят вкуса с тая сол...
Цитирай

Sverige

Аз пък напротив, в редките случаи, когато ям стафиди обичам едновременно да ям и фъстъци примерно с много сол, просто много обичам сладко и солено едновременно. Но пък стафиди не мога да ям, имам някаква алергия или нещо такова към нещо в сушените плодове, което ме задушава ако изям малко повече....
Цитирай

На баира-в дясно

Кашу и бадем са ми любими.Една кутия за два дни унищожавам.Обичам и пражена соя. Love
Цитирай

Само китайски кестен чопля аз  Crossing Arms
Цитирай

Germany

Бадеми и кашу обичам. Семки също, но се въздържам.
Цитирай

София

Никакви ядки не обичам Naughty
Цитирай

в Бургас

Пържена царевица много обичам и бадеми, и орехи /сурови и печени/, и лешници/печени и сурови/, и слънчоглед-печен и белен-не обичам да плюя и да се плюнча...  Embarassed Много "и"-та станали, бре!
Цитирай

На една звезда

Кашу и лешници са моите любими ядки. И семки чопля, но откакто пуша рядко се сещам за тях. Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора