МНОГОДЕТНИ МАМИ 23

  • 16 762
  • 347
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 744
Шапчице, честит празник! Най-сърдечни поздрави! Желая ти здраве, любов, щастие и да си все така борбена!

Честит празник и на малкия Йоанчо и на цялото семейство Цоцоланкини! Да им е жив и здрав, да ги слуша и радва!

Весел празник на рожденниците! Честито и за книжарницата! Благородно ти завиждам Цоцоланке! Работила съм в книжарница и беше като в приказка! Дано и при вас да е така!

Аз пък нещо се замислям тия дни да търся някаква почасова работа да почна, та нещо допълнително да идва вкъщи, че колана се затяга, но още с никой не съм споделила засега. Не знам дали ще се справя  с толкова много неща / имам предвид и ученето/.  Пък не ми се иска да пускам малките на ясла, много са ми малки още. Та така седя си и си се чудя, пък ще видим ще измисля ли нещо.

Целувки на всички!

# 46
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
nadiaeuro и аз се замислям за нещо почасово или пък надомно,особено за надомната работа,ако някой знае нещо хубаво и доходно да свирка Whistling.......пък после ще почерпя

# 47
  • Мнения: 710
Ето ме  Hug
Джо днес прояде и яде на всеки половин час  Joy не мога да го изхраня,за усмивката не се притеснявайте,въпреки че е болен не спира да се усмихва,отново
 и така и последно
Всички болни деца да оздравеят  Heart Eyes
Мадлена здравей и аз съм от Плевен,за почивката можеш да питаш тук,почти всички плевенски мами се изредиха това лято да почиват с децата,биха ти предложили удобно място.Една мама Валенцето беше някъде близа до Плевен и останаха доволни,защото имало хубава детска площадка.Успех  Peace
Шапчице за теб
Цоци за Йоан
Цитат
Наталка,харесаха ли момчетата кюфтенцата,а Джо как е... Hug Благодаря за кафенцето!
Кюфтенцата ги ям аз и Джо,батковците ги няма.от 250 гр кайма излязоха 3 не дотам великански,но вкусни.Благодаря за рецептата на мекичките,ще я пробвам като дойдат големите.
мама 3 и Радеток отивам да гледам снимките.
За сега чао   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте!
Първо да честитя рожденните дни на Шапчицата и на Йоан! Много здраве и късмет!  bouquet
 
Аз миналите дни не си бях в къщи. Боряна направи пиелонефрит с много висока температура 39,7 и се наложи да влезе в болница. Слагаха и венозни антибиотици.  Аз стоях при нея през деня, а вечер се прибирах да нагледам другите в къщи, че Елица още иска да сучи, а и да свърша някоя работа. Тати се грижеше за Цвети и Ели. Вчера се прибрахме. Сега продължаваме лечение в къщи. Ще пиша пак като ми остане време.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Вълшебна - да оздравевате!!!!

Наталка - това дете опредено има невероятна усмивка!!!!!

Ивата - безаварийно каране! Господ да те пази и от грешките на другите шофьори и от твоите!!!!
И по-малко ходене по доктори!!!!

Относно GPS-a - и от фирмата - вносител не можаха да открият собственика - много жалко!

Добре дошла Мира! Чакаме снимки!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 19:54 от радеток

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета
Благодаря сърдечно за милите пожелания и радушното посрещане.
Ние с бебе Иван сме вече в къщи и сме готови да се присъединим към отбора на многодетните семейства.
И така Мамо Цоцоланке да ти е жив и здрав малкия мъж много да те радва и слуша и да уважава невероятната си майка.

# 51
  • Мнения: 1 470
   Първо огромно благодаря,и още по огромно извинение на Цоци,че и бях обещала да я почерпя лично,но...Честит ти рожденник,много щастие и успехи му желая!!!А и на теб!!!Честита ти книжарница!!!Много радости пари да ви носи!!!Да поясня че тази книжарница,не е просто работа,а сбъднатата мечта на една прекрасна жена,и си е лично нейна!!!
   Благодаря и на всички4 други за пожеланията!!!Както се казва от вашите усти в божиите уши!!!Сега за сега ви оставям,че звънят на вратата...гости...

# 52
  • Мнения: 1 470
     Хей къде сте изчезнали?!
     Вълшебна не позволяваме болести...Кажи им да бягат далеч от нашите деца...Бързо оздравяване на всички болнички!!!
     Ивата честита ти книжка!!!Няма да ти казвам колко много ти завиждам,че вече си от другата страна...
     Мамо Мира,добре си ни дошла!!!Много се радвам че всичко е ОК!!!Сега ще разбереш какво е човек да е истински богат!!!  bouquet
     Момичета,поздрави от мен,че биричката нещо-----.....

# 53
  • Мнения: 710
Маминки,аз лягам тази вечер с една идеа,тъй като все где на майтап где сериозно ми подхвърлят да си отворя забавачница за деца,понеже много ми прилягало.В София има много кътове за деца,тук нямаме,ако си отворя един такъв  newsm78 Какво мислите,разбира се нямам средства,но дали някоя банка няма да отпусне кредит за такова нещо  newsm78 и ако да,дали ще мога да върна парите  newsm78 и все такива въпроси в главата ми, и отскоро имам нарушения в съня,изморена съм до смърт,но не мога да спя .
Айде лека нощ  smile3524

# 54
  • Мнения: 2 807
Честито на празнуващите!    newsm59    newsm59

Червена шапчицеHug  newsm51

Наталия, благодаря ти  Hug
Много е усмихнато детенцето, въпреки че го боли...  Heart Eyes

А педиатъра какво мисли че е?
Аз съм почти сигурна че е херпангината, за която ти писах...
Без значение какво е - дано оздравява бързо  Praynig

Цоцоланке, поздравления за книжарницата  Hug

Роза, благодаря за снимките  Hug
Още не съм ги разгледала, време не остава...
Ще пиша, като се "разходя" заедно с вас  Grinning

Габи, направих великанските кюфтета - много ги харесаха.  Grinning
Благодаря ти отново  Hug
Май само такива ще ядат вече  Wink  Grinning
Много Hug Hug Hug за Давид от нас  Heart Eyes

Нямам време да прочета всичко...
До скоро!

Лека нощ!  Hug

# 55
  • Мнения: 29
Благодаря на на всички!Честито на рождениците!!!!Много много здраве и късмет всичко друго се постига!
Ани изглежда страхотно благодаря!
Наталия и на теб голямо Мерси не знаех за този "клуб"на Плевенските мами!!!!
Благодаря ти Мама Цоцоланка и аз се надявам да минат вече!
Поздрави на всички!!

# 56
  • Мнения: 1 568
Запис,че много ме зареждате с любов като ви чета
 newsm51

# 57
  • Мнения: 487
Мамииии ,да ви се похваля само - евентуално може да си имаме кученце!!!
Тази вечер наш братовчед ми каза,че общи познати търсели на кого да подарят 9 месечен лабрадор.Те имат зоомагазин и клиника и то е останало и искат да го дадат на хора,които ще го обичат и ще се грижат за него.Утре ще се разбере,дали ще е наше - стискайте палци да не са го подарили вече,че така ми се иска да зарадваме децата!!!
Айде лека нощ,че утре пак немога да стана.....А лапетиите се възползват максимално и се зареждат пред компютъра докато спя - сигурно ме питат докато спя,а аз тогава съм супер неадекватна и най-лошото е,че не помня какво съм говорила. LaughingМай са надушили далаверата от рано Mr. Green
Лека нощ! И целувкииии! Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 4 496
Добро утро на всички!!!

ДОКАТО ПИЕТЕ КАФЕТО

Вълшебна,да се оправя бързо твоята Борянка!!!Много целувки и пращам!!
Натали,Много се радвам,че Джо е по-добре!!!Страхотна усмивка има това дете!Кара ме и аз да се усмихвам до ушите само докато го гледам!За забавачницата-страхотна идея!Но относно финансирането и-не мога да ти отговоря,хич ме няма по тези въпроси!!
Габи,снощи напарвих тестото,станах по-рано,за да опържа мекички,ама на-газта ми свърши!Та затова съм първа днес тук и сложих кафето.Ама от теб чакаме закусчица на терасата...
Цоцееее,как празнувахте снощи?Разказвай!!Същото очакваме и от Шапчица
Е,хайде,Маргало,гледам записала си се вече!!!  bouquet
ivata,стискам палци за кученцето!!!Дано на стане!!А мойте не могат да се наредят пред компютъра дори и като спя,защото сме го сложили в спалнята,и като си говорят-ме събуждат!А те тихо не могат!!
Аз днес трябва да водя Натали на консултация,мерене,теглене,дано да няма някаква ваксина,че хич не съм се настроила...
Приятен ден,момичета!!!Само усмивки и добро настроение!!!

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 08:34 от красим

# 59
  • Мнения: 1 470
    Добро утро от мен!!!Черпя ви кафенце,но картинка да пусне някой друг!!!
     Ивата стискам ти палци!!!
     Наталия е това винаги е било и моята мечта...Ти май все се хващаш да се занимаваш с това с което аз съм искала...Ако искаш ще ти пиша как аз изтеглих пари,но първо ти трябва фирма...Фирмата излиза някъде между 130-200лв,после преди да си я пуснала,отиваш в ДСКто,и кандидатстваш за кредит по програмата за заетоста,към бюрата по труда...Страшно много документи вадиш,от всички съдилища и инстанции,но пък не те питат колко човека сте,и какво приходи имате...Но трябва да си направиш бизнес плана перфектен,и да им докажеш че ще можеш да върнеш парите...
     А иначе за самият детски кът винаги са ме притесняьвали най-вече цигарите,но пък гледам напоследък майките се съобразяват с този факт...Ех,да живееше в София,щях да идвам да ти помагам,но си ми далече...Имам хиляди идейки,и може да ги споделя с теб,но ако искаш напиши ми скайпа си на лични,и ще те намеря да си поприказваме...Наталия,гони си мечтите,все ще се сбъднат накрая,и ние сме с теб!!!

Общи условия

Активация на акаунт