Какво си мислите като видите....

  • 6 317
  • 247
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
прекрасна, натокана, облечена по последна мода, 20 г. девойка да слиза от огромен, черен джип, последен модел на БМВ или Мерцедес струващ майка си и баща си. А девойката една малка, слаба, нежна, едвам се вижда в огромния джип. Най-често е с друга такава девойка на предната седалка. Какво е първото което ви минава през ум като видите такава гледка. Аз се сещам за един много поучителен виц  Grinning
 - Природозащитничка се гневи на млада девойка която носи палто от норки:
 - "Как не ви е срам. Знаете ли колко животни са изтребени за да можете вие сега да носите това палто."
А девойката невъзмутимо й отговоря
 -" А вие драга знаете ли аз с колко животни трябваше да преспя за да мога да нося това палто, а"

# 1
  • Мнения: 14 654
Че е била примерна, взела си е всички изпити с 6 и баща и и е дал да направи едно кръгче за награда.

# 2
  • Мнения: 25 565
А татко й с колко ли животни е спал, за да си купи въпросния джип?  Thinking

# 3
  • някъде
  • Мнения: 979
Че е оправно момичето Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 891
Че мога да взема няколко урока по френски. Може даже и про боно да ме обучи  Whistling

# 5
  • Мнения: 3 423
По Тошово време вицът беше:

- Какво прави жената, за да има лисица?
- Каквото лисицата, за да си има лисичета.

Като видя крехко агнешко да вози съагнешкото си,
си мисля, че ако джипът е финансиран със собствени
средства, то агнешкото е прекарвало доста уикенди
набучено гъзнем и без кондом върху някой ивъл дик,
докато сладникаво миришеща коч-къмпани е дървела
паци зад камерата, докато се докара дубълът така, че
да може парчето да бъде продаваемо в Германия, примерно.
Мисля в клишета все пак.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Как си оправя сметките след сеанса.
Такива гърли летят всяка вечер към Златните и не само в джипове. Работа ги чака.
Онези с татковците не виреят в нашенско - татковците им ги пращав в чужбинско, че да не гледат бащицата "в действие".

# 7
  • Мнения: 8 999
Такива не ги забелязвам изобщо.

# 8
  • Мнения: 2 386
..Че е 'лабава. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 370


Като видя крехко агнешко да вози съагнешкото си,
си мисля, че ако джипът е финансиран със собствени
средства, то агнешкото е прекарвало доста уикенди
набучено гъзнем и без кондом върху някой ивъл дик,
докато сладникаво миришеща коч-къмпани е дървела
паци зад камерата, докато се докара дубълът така, че
да може парчето да бъде продаваемо в Германия, примерно.
Мисля в клишета все пак.
Те сега влезНауме у вестниците, да ти кажа аз. Mr. Green , и тоя път не знам дали ще е Нарцис Зюмбюлев или Роза Теменужкова.
По темата-не само, че съм виждала, но и познавам такива крехки агнешки. Едното е невероятно красиво, но със страшно изкривена душа момиче. Набор-1989. Според нея нямала перспектива с едно момче, защото вземал "само 5000 заплата". Mr. Green
П.С. Но иначе ме учи на разни хватки на стари години и ми дава добър акъл за козметика. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 423
Те сега влезНауме у вестниците, да ти кажа аз. Mr. Green , и тоя път не знам дали ще е Нарцис Зюмбюлев или Роза Теменужкова.
Що, мари, Жози?! Нищо лошо не сме казали.
Девойката със сигурност знае чужди езици.
Нещо от рода на "Я, я, я, вундаба, вайта, шнела..."

# 11
# 12
  • Мнения: 5 370
Лиска, замислих се за агнешкото, дето го познавам аз. Не е професионалистка, но определено я усещам, че е готова да се зароби за някой на 2 пъти и отгоре по нейните години заради всичките тези екстри. За първи път имам допир с такова "чудо", тя ми обърна ценностната система наопаки. Иначе не е лошо, много е състрадателна и внимателна. Излиза, че съм пълен балък, задето съм родила такъйзи разкошен син на мъжа си, без да го използвам за дивиденти. Дали е късно да се поправя, как смятате? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 423
Дали е късно да се поправя, как смятате? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Безвъзвратно късно е.

# 14
  • Мнения: 5 539
Хейтърки и завистнички сте вие, пак си показахте рогата Joy

Общи условия

Активация на акаунт