Перете ли отново прането, ако го навали дъжда?

  • 4 163
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Който пере-той суши,казваше баба ми.Не се втелясвам много и не ги пера.Честно Peace

ПП:И чаршафите не си бродирам,и мразя да гладя Grinning

# 16
  • Мнения: 1 233
Аз пера Peace

# 17
  • Мнения: 1 327
само плакнене пускам  Flutter

# 18
  • Мнения: 580
Аз също пера прането ако го е валяло дъжд. А хич не си падам по бродиране или шиене на дантелки по чаршафите  Rolling Eyes
Освен това не обичам да оставям пране навън през ноща. Не знам защо, но винаги го прибирам.

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не ,но балкона ми е дълбок и почти не се е случвало прането ми да се намокри тотално.

Абе Лени, с тая тема за прането ме хвърли в размисъл,ти като переш свекър си на толова високи градуси,дрехите му запазват ли си цветовете или просто при вас са висококачествени. Grinning



# 20
  • Мнения: 6 167
Не ,но балкона ми е дълбок и почти не се е случвало прането ми да се намокри тотално.

Абе Лени, с тая тема за прането ме хвърли в размисъл,ти като переш свекър си на толова високи градуси,дрехите му запазват ли си цветовете или просто при вас са висококачествени. Grinning

бе кой го пита  Joy
пера на 90 само в екстремни ситуации (дрехи), и спалното бельо. 
в общия случай пера на 60.  но съм го пускала и на 90, нищо особено не се случва с цветовете и тъканите.

# 21
  • Мнения: 2 266
Не,не го пера.

# 22
  • Мнения: 2 849
Случвало  ми се е в София на външен простор,само ако е много мокро прането го пускам отново в пералнята .

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Пускам го да мине през едно плакнене в пералнята  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Защото съм мърла Mr. Green

# 25
  • Мнения: 459
Няма как да го навали. Но предполагам, че бих.

# 26
  • Мнения: 2 085
тц, не го пера

# 27
  • София
  • Мнения: 2 079
"Който пере, той и суши!" Flutter
Не пера повторно, оставям го да си изсъхне пак. Embarassed

# 28
  • Мнения: 474
Не го пера! Не си бродирам чаршафите, не поливам всеки ден цветята, за да не ги уморя, не си събувам гостите пред вратата и не разполагам с неограничен брой чехли и плетени терлици, не сменям въглавницата всеки път, когато детето е заспало с крака на нея, а главата му е намястото на краката... и така...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 023
Не, освен ако не е от тези "калните" дъждове, виждали сме ефекта им по покривите на автомобилите.

Общи условия

Активация на акаунт