Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 авг. 2007, 11:44 ч.

Въпрос за Junior Menu

• 644
  • 14
  •   1
Отговори
От 1 седмица вземаме храна от тази кухня Детето много я харесва и си изяжда всичко Но започна да ходи по-често по голяма нужда и по-рядко като консистенция Вероятно е от храната Някой има ли подобен случай конкретно от тази храна

# 1
не съм забелязала такава връзка между храната и ходенето по голяма нужда при моето дете.
вземаме храна вече два-три месеца и съм доволна, вкусна е и детето я харесва. досега само два пъти сме попадали на недобре сварени зеленчуци.
преди две-три седмици имаше за кратко промяна в акането, обаче май беше от зъбите.

# 2
От 1 седмица вземаме храна от тази кухня Детето много я харесва и си изяжда всичко Но започна да ходи по-често по голяма нужда и по-рядко като консистенция Вероятно е от храната Някой има ли подобен случай конкретно от тази храна

вземаме от около месец, супер доволна съм.
Ако имаш предвид, че изяжда 3те порции за едно хранене, нормално е да се изхожда по-често и повече Laughing

# 3
Не,не ги изяжда на 1 път а на 3 приема

# 4
  • София, Манастирски ливади
Вече 6 месеца ползваме тази кухня и досега не съм имала такъв проблем. Детето ми е имало разтройство, но е било поради болест, никога от храната.Може би стомахчето му реагира на готвена храна.По принцип готвените неща имат по-голямо въздействие върху стомаха на човека, а при децата още повече.

# 5
а каква е тази кухня и къде се намира?

# 6
а каква е тази кухня и къде се намира?
ето виж тук дали някой пункт те устройва Hug

www.juniormenu.com

# 7
  • София
Това е Кухнята! Суперска е! Дъщеря ми ходи понякога по три пъти на ден, но не го свързвам с кухнята и не ме тревожи Peace. Всъщност свързвам го с това, че яде редовно и качествено Flutter. Не се тревожи!

# 8
  • София
Мисля утре да се запишем и да пробваме през следващата седмица храната от там.Доколкото разбирам всички сте доволни от качеството и количеството на храната.

# 9
Ами , за ка4еството- има какво още да се желае..но - така е май навсякъде- няма пълно щастие и не може да се угоди на вси4ки. В общи линии съм доволна

# 10
И ние сме на тази кухня. Не съм забелязала връзка между храната от кухнята и ходенето до тоалетната, тя си ходи 1 път, максимум 2, всичко е ок. Записани сме от 2 месеца. Като цяло съм доволна от кухнята, готвят хубаво (не й давам само ако има крем какао, а тя самата не яде мляко с ориз, не знам защо).
Предполагам сте въвели всички храни, преди да се запишете?

# 11
Ние сме вече на 2 години, но пробвахме тази храна. Не съм забелязала да се изхожда детето ми по-честои по-рядко на консистенция, но държа да подчертая, че е доста безвкусна и икономична, без дори сол на вкус.

# 12
и аз взимам храна от тази кухня почти месец вече.доволна съм,малката харесва манджите, на мен също са ми вкусни. питах днес на мястото ,от където я взимам с какво мляко правят кремчетата- краве или сухо,но не можаха да ми кажат. вие знаете ли ??? дори да използват краве,за сега детето не е дало някаква реакция,така че ще продължа да взимам от там, но все пак искам да знам Simple Smile

# 13
  • София
И аз миналата година зададох същия въпрос и не можаха да ми отговорят и се отказах да взимам.Сега взимах около 2 седмици.

# 14
и аз взимам храна от тази кухня почти месец вече.доволна съм,малката харесва манджите, на мен също са ми вкусни. питах днес на мястото ,от където я взимам с какво мляко правят кремчетата- краве или сухо,но не можаха да ми кажат. вие знаете ли ??? дори да използват краве,за сега детето не е дало някаква реакция,така че ще продължа да взимам от там, но все пак искам да знам Simple Smile

естествено, че прясно

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт