Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Понеже видях, че има тема за турнето на Слави, нека да ви попитам за турнето на Комиците! Ако има пусната вече такава тема, съжалявам, търсих, но не  намерих!
Цитирай

Abu Dhabi

добре е. Любо Нейков е наистина професионалист. Кръстьо Лафазанов и Руслан също са на ниво, казвам го, понеже понякога на живо нещата са по-бледи, отколкото в предаване на запис по тв - в случая не  е така. Един от най-добрите скечове е този за Митьо пищова. Не харесвам твърде Христо Гърбов, но публиката се забавляваше много и с него.
Водещият Петьо не ме накара да се засмея, балет Сатен е направо зле/с изключение на една руса мръсница  Mr. Green /, от Деси Слава съм доволна - не я бива като актриса, но пее яко и изглежда чудесно.
Цитирай

Над мечтите...

Лично на мен предаването им не ми допада. Те са си чисти Трагици Crossing Arms...това си е мое мнение Whistling
Цитирай

Бургас

Имах желание да ги видя на живо, но въпреки,че в Бургас бяха 2 представления билетите свършиха много бързо. Съжалявам, че не успях, дори се бях прежалила в тая жега да се затворя в Операта. Тоя Летен театър защо хвърлиха толкова пари за ремонта, а нищо не организират не ми се побира в ума. #2gunfire
Цитирай

"горееееее,горееее"

Дайте инфо за цената на билетите.  bouquet
Цитирай

Русе

Дайте инфо за цената на билетите.  bouquet

....в Русе беше в Лентия театър, цените бяха м/у 6-10лв, в зависимост от местоположението.
...а иначе моето лично мнение: скечовете бяха хубави, но....малко сякаш бяха попрекалили с песните на Десислава! Тя има страхотен глас, и доста  успешно я бяха включили /с имитирането на разни нейни колежки/, но накрая..... Sick
Поне да беше пяла народна музика!
Цитирай

Abu Dhabi

10-8-6 лв.
да, в Бургас беше жегичка, но се изтърпя, хората си правиха вятър с билетите  Mr. Green
 Николова, в летния театър от утре почва нещо по-стойностно  Peace
Цитирай

Бургас

Я дай малко инфо, ако не е извън темата много.Мен ме навиват за концерта на Графа, ама нещо се чудя newsm78. Не съм му голям фен, бих отишла заради дуета с Мария Илиева.
Цитирай

Abu Dhabi

последно офф - почва 35тият фолклорен фестивал.
Цитирай

Бургас

Мерси, не проявявам интерес. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.