Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Здравейте.
Искам да попитам нормално ли е в 6 седмица да не се вижда още плода? Днес ме гледа лекарката и каза, че се вижда плодното сакче, но плодът не го вижда. Тя ми каза, че още бил малък и затова не се виждал, но мен ме е страх много да не би просто да го няма/т.нар. кухо яйце/.
Моля Ви, кажете ми - възможно ли е да го има, но просто да не се вижда още?
Предварително благодаря много на всички!
Цитирай

Възможно е, особенно ако са те гледали с коремен видеозон. Не се притеснявай! При мен в 7 г.с. също се виждаше само сакчето.
Цитирай

София

Не се притеснявай, много е малко още. Шеста седмица си е много малък срок. Нека стане поне на осем Wink На мен също не ми виждаха нищо до 8-9 седмица, че и след това се пулеха и нищо не ми казваха. Много зависи от лекаря - колко е добър в образната диагностика. Не се шашкай, всичко е наред.  bouquet
Цитирай

под голямата лоза

Да, нормално е. Спокойно! Hug
Цитирай

Бургас

.Да , нормално е .На мен също не ми го видяха в 6 г.с.Чак в 9 г.с ми казаха, че има пулсации и , че се вижда плод
Цитирай

Плевен

здравей и честито, и на валинален ехограф е още рано за зародиша - но около осма седмица.... ще видиш  Very Happy
Цитирай
Благодаря, благодаря Ви много!
Страшно много ми олекна! Е, пак си го има това притеснение, но наистина много ме успокоихте! Просто така ми се иска да го видят и да ми кажат, че всичко е наред и да мога и аз да го виждам...
Благодаря още веднъж. newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Цитирай

благоевград

не се притеснявай.при мен беше същото положение.първо плодно сакче и после вече се вижда че има сърдечна дейност.Желая ти лека бременност и успех. Very Happy
Цитирай

София

И на мен в 6-та седмица ми се виждаше само плодно сакче и то с вагинален ехограф. Докато дойде времето да видя сърчицето ми се стори цяла вечност. При това имах много изтощително 24 часово пътуване в чужбина точно по средата между тези две събития. Голям страх брах.
Цитирай
Да, проблемът е, че гинеколожката ми каза да ида направо към 10-ти септември, но аз точно тогава трябва да замина за една седмица във Франкфурт и не мога да го отложа, понеже е по работа и вече всичко е купено и резервирано - билет, спане...и честно казано много ме е страх, особено като съм там ще съм много притеснена. Стискайте палци всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Бургас

Сигурна съм че всичко ще е наред.Първият ми преглед беше в 6 г.с. и ми казаха да отида след 20 тина дни за установяване на бременност.
Цитирай

София - Младост 1А

не се притеснявай. При първия преглед и на мен ми казаха същото. Пък сега имам един голям сладуран. Сигурна съм че всичко ще е наред.
Цитирай

София

lesley, всичко ще е наред!
Аз пътувах с автобус 24 часа и то по много раздрънкан път! Абсолютно никакъв проблем няма да имаш, не се притеснявай.
Цитирай

Горно нанадолнище

Разбира се , че е нормално да не се вижда PeaceИ при мен в 6г.с. се виждаше само сакче, но по-късно всичко ще е наред-повярвай ми мила Hug
Цитирай
Е, аз поне ще съм със самолет, но там ще имам два дни много напрегнати и динамични, пък лекарката каза да се пазя и да си почивам, защото преди 4 дни ми се появи кафявото слузесто течение...вече го нямам, защото веднага ми даде утрогестан и но-шпа и вчера спря, обаче каза да се пазя и повечко да лежа и да почивам. Та, може да се каже, че ми намекна, че има някакъв риск и затова се притеснявам така, но се опитвам да се настроя положително и да мисля само как нищо лошо няма да се случи и след няколко седмици ще си видя бебчето на екрана! Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора