д-р Владимиров?!

  • 6 502
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте!
Днес си записах час за преглед и консултация при д-р Владимиров от Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София". Искаше ми се да отида на преглед при д-р Стаменов от Център за репродуктивно здраве “Надежда”, но при него записванията са чак за април 2008... Ако някоя от вас е пациентка на д-р Владимиров, моля споделете впечатленията си от него! Все още не съм убедена при кого искам да отида!? newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз бях негова пациентка и съм с прекрасни впечатления. Определено бих могла да кажа, че според мен няма защо да съжаляваш за избора си.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
за д-р Владимиров има писано в доста теми, както тук, така и във форумите на Зачатие - www.zachatie.org/forum.
можеш да използваш търсачката и ще намериш.

аз бях негова пациентка, резултатът от лечението е налице в подписа ми. прекрасен лекар и прекрасен човек. изборъ е много добър.
не се полъгвай по това, че при Стаменов има повече навалица. това е резултат на многото му появи по телевизията, но не значи, че това е единственото и най-доброто място за лечение. и двамата лекари са добър избор.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз бях негова пациентка Grinning Резултатът в момента кротко спи Grinning
Безкрайно съм благодарна на д-р Владимиров!

# 4
  • Мнения: 20
Благодаря за обнадеждаващите думи! Ние с мъжа ми се опитваме да имаме дете вече пет години и въпреки, че ми казаха, че не е съвсем изключено да зачена и по нормален път, аз вече се изморих да чакам и реших да опитам в някоя от клиниките... Още веднъж благодаря за надеждата и за усмивката, с която украсихте лицето ми днес Joy

# 5
Честно казано не съм доволна от гореспоменатия лекар писала съм и в други теми и не с цел да разколебавам момичетата които са решили да потърсят помощ там. Трябва да ви кажа че в тази клиника е голям хаос, не са толкова много пациентите колкото организацията е лоша. А това че Д-р Стаменов има голяма популярност не се дължи само на изявите му по телевизията и самите статистики сочат в негова полза. Все още не съм негова пациентка но смятам да го посетя възможно най-скоро.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 360
Gerinda, пожелавам ти да намериш своя лекар и да постигнеш мечтата си. Но не превръщай личното си недоволство от това, че не си забременяла след 2 инсеминации в повод да говориш неверни неща.
аз ходих 2 години в тая клиника, как пък веднъж не видях хаос, интересно?
статистики, извинявай много, ама никой не е публикувал, че да правиш заключения в чия полза са.
щото не те знам ти откога ходиш по доктори, но аз отдавна и помня времето, когато още нямаше клиника Надежда и нямаше телевизионни изяви. тогава положението беше друго.

както и да е. винаги съм съветвала хората като правят избор, да отидат на поне 2 места и да преценяват после.

# 7
  • София
  • Мнения: 803
Аз съм пациентка на док Стаменов и съм малко пристрастна естествено, но тъй като лежах няколко дни в Шейново за задържане, трябва да кажа с огромна радост  Grinning, че моя приятелка с която си бяхме изгубили дирите е родила на 01.08.07 два невероятни близнака момче и момиче , в резултат на ин витро при док Владимиров. Любопитното е , че тя е на 45 год. и познанството ни е от при Табакова, която я беше отписала и искаше да работи само с донорски яйцеклетки, а док Владимиров е успял с нейни собствени и резултатът е на лице две разкошни бебчета Мишел и Майкъл , да са им живи и здрави.
Така че мисля , че изборът ти е много добър, при положение че часовете за док Стаменов са чак за другата година.
Желая ти успех Hug

# 8
 Jam засичала съм изказванията ти и в други форуми и имам чувството че си се превърнала в адвокат на този доктор, това че не съм забременяла въобще не е причината да съм недоволна, гаранция няма при когото и да си че ще стане и друго искам да ти кажа че не са били само 2 инсета а 3 + инвитро. Е насочих се към друг лекар който мисля че ще ми помогне. Наблюденията ми са такива каквито съм ги описала в предишния постинг и не ангажирам никой с мнението си все пак всеки си прави преценката сам. Относно статистиките на клиниките за резултатите им явно не си достатъчно чела за да знаеш че има такива.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Раждах в Токуда при д-р Диков. Той каза, че освен мен има още няколко пациентки на д-р Владимиров, които очакват бебенца при него Grinning...
Gerinda, за съжаление се случва дори и когато лекарят и екипът му са си свършили перфектно работата да не се получи. Желая ти успех следващият път, който и лекар да избереш.
Относно статистиките на клиниките за резултатите им явно не си достатъчно чела за да знаеш че има такива.
Доста съм се ровила в нет-а, но така и не съм попадала на статистики за успеваемостта при д-р Владимиров. Е, имаше много отдавна в сайта му, но говорим за актуални данни.  Д-р Стаменов има доколкото знам само статистика за родени и очаквани бебенца, но не и на база извършени инсета, ин витро, ИКСИ. Много ще съм ти блатгодарна, ако пуснеш линк към статистиките, на база на които определящ д-р Стаменов като "по-успял" лекар.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
Относно статистиките на клиниките за резултатите им явно не си достатъчно чела за да знаеш че има такива.

явно не съм чела, Gerinda, добре, че дойде ти да ме ограмотиш.
и аз като Лекси с удоволствие ще прочета твоята информация за статистиките, които ти си чела, а аз не. чакам да ми дадеш линковете или поне да ми копираш текстовете тук.
предварително благодаря!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
jam, сигурно ще да е била анкетата в Зачатие Tired

# 12
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
А това че Д-р Стаменов има голяма популярност не се дължи само на изявите му по телевизията и самите статистики сочат в негова полза. Все още не съм негова пациентка но смятам да го посетя възможно най-скоро.
Разбира се - споделям мнението ти!
Била съм пациент и на Д-р Владимиров и на Д-р.Стаменов.
Е, в крайна сметка Д-р. Владимиров не беше моя лекар!
Аз бих препоръчала и Д-р. Персенска - изключителен лекар и човек. Тя е от екипа на Д-р. Стаменов. За нея има часове.
Резултатът от нейния труд е в подписа ми, а знам, че  тук има много момичета, които са нейни пациентки също.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 360
Диана, извинявай, но жената питаше за друг лекар.

# 14
  • Мнения: 531
Винаги става интересно когато се срещат следните имена/никове: Владимиров, Стаменов, jam...

Общи условия

Активация на акаунт