а за колата комби?

  • 5 996
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 360
колкото и да е голям багажникът на един седан, багажникът на едно комби е винаги по-голям, при това - значително. сравнете литрите.

Ох, тия литри Laughing
Ауди А4 комби има вместимост 444л на багажника, нашата кола има около 440 литра, тия 4л ли са толкова решаващи? Laughing

е, нашата Астра комби е с обем на багажника 540 литра. 100 литра в повече вече е тема за разговор, нали?

колкото до разделението комби-гъзария - не съм го прокарала аз. прочети постингите преди моя - основно по това оценяват колите, а то е несериозно.

# 46
  • Мнения: 5 393

Не ми пречат комбитата сами по себе си, но ми пречи разделението "комбито е удобство, останалите коли- гъзария".


За мен не е такова разделението.Въпросът е дали някой би си жертвал удобството на семейството само и само да НЕ СЕ качи в комби-понеже е грозно примерно CrazyАз лично не бих.Както казах и преди-ако можех да избирам, щях да имам 4 коли.Но за момента комбито ми върши най-добра работа, освен това е и готино(Дуци, и ние сме с Лагуна, ама е по-старичка-2000та г.)Съгласна съм с литражите-не е най-точното измерване това.Предишната ни кола беше Волво 850 с доста голям багажник,но просто нареждането на багажа в комбито е много по-лесно и удобно.

# 47
  • Мнения: 3 268
В началото на темата бяха споменати БМВ Z8 и Z4,Мазерати и подобни.Тях визирах,като говорех за кола-гъзария,а не всички ,различни от комбито коли.

# 48
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Грозни , ама удобни - ама на мене и комби ми не стига , требе ми ТИР Crazy
Ако се сдобиеш с тир, най-много да установиш, че и той не ти стига и ти трябва ТИР с ремарке Mr. Green
Аз вече съм установила, че във всякаква марка и модел мога да побера всичко, което съм си наумила и колкото по-голям багажник има, толкова повече багаж се опитвам да събера вътре Mr. Green
За протокола: комбита не харесвам твърде много. Особено мерцедеси и по-старите пасати - като катафалки са Sick
За последният месец обаче установих че харесвам Пежо 307 SV повече отколкото малката 307-ца.
Та извода ми е, че за всяко правило си има изключение Wink

# 49
  • Мнения: 2 891
На нас Партнера ни върши чудна работа. Хем можеш да го използваш като товарен, хем си е с 5 седалки и доволно екстри. За семейна кола си е супер. Само да бяха мааалко по-удобни задните седалки  Thinking

# 50
  • Мнения: 6 472
С две комбита сме. За моя вкус са си екстра. Много ми се кара джип, ама някак си ми се вижда безкрайно непрактичен що се отнася до разход на гориво и паркиране в центъра.

# 51
  • Мнения: 188
Мен пък ми харесват!
Естествено нашата е комби
 Peace

# 52
  • Мнения: 5 539
Не ни трябва комби. Имаме хечбек с огромен багажник 560 л. Вътре 4-ма могат спокойно да играят белот Grinning
И колата изглежда съвсем елегантно bowuu

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Грозни , ама удобни - ама на мене и комби ми не стига , требе ми ТИР Crazy
Ъхъ, половин Хапартамент багаж натъпквам в комбито, обаче искам целия да взема. Мтъй де, не се знае кво ши ми потребе.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз не харесвам комбита. 
Освен това по-често ми се налага да търся място за паркиране, отколкото да пренасям огромни количества багаж. Т.е. не би ми било и удобно.

# 55
  • Мнения: 8 242
Комбито е най-полезното нещо измислено за хора с деца.  Peace

Абсолютно  Hug
Толкова багаж мъкнем, като ходум с дребния нанякъде, а често се случва, че изобщо не виждам без голям багажник как бихме се справили.
Освен това, количката почти винаги я оставаме вътре, за да ни е под ръка, а и така не я мъкна до вкъщи.
Отзад има и 3 метанови бутилки, които почти не мога да си представя как бих сложила в друга кола, че да остане място и за багаж  Crazy
За протокола - нашата е Астра комби и много си я харесвам  Mr. Green

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не зная нашата комби ли се води - Пежо 307, но събира две детски колички не сгънати(изправени) и още много багаж. Предпочитам да ми върши работа колата, а не да е с добър външен вид. А и е доста икономична тази.

# 57
  • Мнения: 7 837
Хм, никога не съм знаела, багажник с какъв обем литри карам и сега проверих - 912 литра. Ако махна третия ред седалки - 2 268 л
Печеля ли медала  Laughing

# 58
  • Мнения: 4 447
Много модерни били комбитата....

Ти комби ли си?

 travel

# 59
  • Мнения: 5 370
каква кола имате вие или половинката ви?а каква бихте искали да си вземете?
сега са мн модерни комбитата,какво е мнението ви за тях и бихте ли си взели такава? travel
Пасат комби, много яко чудо. Определено с комби е по-добре, нямам идея колко литри е багажника, ама видях какъв багаж се събра, когато тръгнахме за морето 3-ма възрастни и дете.

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 20:15 от Не тази вечер, Жозефина!

Общи условия

Активация на акаунт