Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 230 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Незнам дали има разрешение на проблема, но все пак да се допитам. значи сложихме плочки на кухнята над шкафовете, те представляват една плочка разделена на четири малки.така, че тя самата има фугин, и като ги сложихме ,новия фугин не пасна по цвят на този на плочките(дано да ме разбирате).въпроса ми е може ли да се махне и да се сложи нов или край, да се промиря с шаренията?благодаря ви
Цитирай

Hannover,Germany

да,може но трябва веднага докато не е засъхнало напълно.Ние така направихме в тоалетната
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Незнам дали има разрешение на проблема, но все пак да се допитам. значи сложихме плочки на кухнята над шкафовете, те представляват една плочка разделена на четири малки.така, че тя самата има фугин, и като ги сложихме ,новия фугин не пасна по цвят на този на плочките(дано да ме разбирате).въпроса ми е може ли да се махне и да се сложи нов или край, да се промиря с шаренията?благодаря ви
.Можеш ли да покажеш снимки,че и аз съм замислила нещо такова да правя за гръб на кухнята ми.А по въпроса за фугина-може да се смени,и при мен така се беше получило,но майстора ни реагира навреме и сложи подходящ.
Цитирай

София

И на нашите плочки бяха сложили неподходящ цвят фугираща смес. Просто повториха отгоре с другия цвят, който беше много по-тъмен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.