Телефони на доктори за забременяване!

  • 1 029
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Моля дайте телефони и адреси на доктори за забременяване  да помогна на мойта колежка!

# 1
# 2
  • Мнения: 507
Ками,
Аз мога да ти дам координатите на моя доктор, той е бил шев на клиниката по стерелитет в Майчин дом, сега работи в свой кабинет, но не взима скъпо и работи със здравната каса. Доста мил и внимателен човек.
Проф. Д-р Хаджиев
Ул. "Искър"22, ет. 3, кабинет 13; Всеки понеделник и Вторник след 16.30ч; дом. тел: 02 851 27 33, GSM 0888 27 68 65
Може ако иска да му се обади за да си запише точен час. Успех Heart Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Цитат на: kamij
Моля дайте телефони и адреси на доктори за забременяване  да помогна на мойта колежка!

  София  Д-р Георги Коларов - акушер-гинеколог, ендокринолог, специалист по безплодие.
Адрес: Приема в частен кабинет в София на ул. Георги Софийски, срещу арката на Александровска болница, тел.088-629818, 02-9515592, Медицински център " Света София".
Впечатленията са отлични, много е внимателен, изслушва, отговаря на всички въпроси, не се отегчава, има чуство за хумор, при проблем веднага може да му се звънне. Първоначален преглед - стол, УЗИ - 40 лева, консултация 15 лева, само УЗИ-25 лева. Имат много хубав ултразвуков апарат!
http://www.ladypill.com/kolarov.php
    Това е човекът, който ми помогна, след като няколко от добрите доктори казаха, че инвитро е единствения ми шанс за забременяване.....Не случайно е на първо място в сайта на Зачатие...Момичетата са много доволни от него, а и аз не съм чула някой да се оплаква.....

# 4
  • Мнения: 2 407
Мерси за телефоните!

Общи условия

Активация на акаунт