Искам да помогна на приятелка!

  • 3 558
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета!Бих искала да Ви помоля за малко информация относно някои клиники в София.Приятелката ми живее в провинцията, иска да си има бебе и правят опити вече доста години.Идвала е преди време пак тук и ходи при д-р Мазнейкова, в Правителствена болница и т.н...по принцип не е открита някаква съществена причина, поради която това да не може да се случи...пила е тогава някакви лекарства с цел хормонално лечение и нищо.След време попада при лекарка в Габрово, тя констатира увеличена щитовидна жлеза и започва лечение с Л-карнитин/мисля, че така беше/,но не е видяла или поне не и е казала за една доста голяма киста и тя се отказа и от нея. Кистата беше отстранена преди около три месеца.Сега иска отново да дойде на прегледи в София,но не знае къде!?Препоръчали са и Медицински център "Панацея" и д-р Николай Генов,но се колебае и за Токуда...Ако някой може да помогне с информация за въпросните места или някъде, където вие сте имали успех и сте останали доволни.
Предварително благодаря и желая успех на всички,които са започнали бебе-правене Wink

# 1
  • Мнения: 862
Аз съм чувала отлични отзиви за д-р Владимиров. За съжаление нямам негови координати, но потърси в здравния справочник на форума. Късмет и успех на приятелката ти.

# 2
  • Мнения: 1 063
Hri благодаря много,ще се опитам да го издиря.  bouquet
Благодаря за пожеланията,ще ги предам непременно. Hug

# 3
  • Мнения: 245
Здравей Iva M.,

Нека в София да отиде в център по репроцуктивно здраве.
Такива са центровете на д-р Владимиров, СТаменов и Щерев.
Препоръчвам ти първите две.
Нека си запише час, защото при Владимиров записват за отомври или ноември
http://www.ivf.bg/ - д-р Владимиров
http://www.invitro-bg.com/ - д-р Стаменов
http://www.ivf-bg.com/ - д-р Щерев.

Мила нека ако желае да се консултира с д-р Митев в Габрово, не като специалист по репродуктивно здраве, а като личен генеколог.
Тои е много добър специалист!

Дано твоята приятелка скоро се похвали с хубави две черти и сладко коремче! Hug

# 4
  • Мнения: 268
За гинеколог - др. Стаменов, клиника  Малинов Peace
Само че на нея и трябва и ендокринолог, с тези проблеми с щитовидната жлеза  Thinking За съжаление не мога да кажа към кого да се насочи  Confused

# 5
  • Мнения: 1 063
Flying страхотна си   bouquet, благодаря за отделеното време,ще видя как стоят нещата,дали обслужват по здравна каса или е само платено,че след Мазнейкова милата се е напатила...
А знаеш ли евентуално координати на д-р Митев в Габрово?

skygirl благодаря и на теб, предполагам става дума за същия д-р Стаменов от предния пост...А иначе точно заради проблемите с хормоните са и препоръчали този д-р Николай Генов от Панацея,защото той бил акушер-гинеколог-ендокринолог.

И аз силно се надявам скоро да се похвали с две чертички,разкошен човек е и ми е много болно,че се измъчва така/а и цялото семейство,защото годините неумолимо си текат/  Cry

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
За проблемите с щитовидната жлеза може да се консултира с д-р Катя Тодорова в София, тя е специалист по репродуктивна ендокринология. Приема в един кабинет на бул Пенчо Славейков близо до Пирогов - бул.Пенчо Славейков 18 бл.2 тел.9523600. Приема и в Плевен, май в събота - http://www.ivfpleven.com/. Там също има добри специалисти по проблемите на стерилитета.
За съжаление със здравната каса работи само клиниката на Щерев и то не за всички дейности, здравната каса не подпомага особено двойките с репродуктивни проблеми.

Иначе за репродуктивните проблеми - да посети клиника по стерилитет, там са добрите специалисти!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
на приятелката ти трябва клиника по стерилитет,каквито е дала   Flying  .
 За ендокринолог,д-р Тодорова определено е много добър избор!

# 8
  • Мнения: 1 063
Благодаря на Жабче и angels_zg . Жабче значи Владимиров не работи със здравна каса...Ще и кажа и за ендокриноложката Hug

Хубав ден момичета!

# 9
  • Близо до София
  • Мнения: 896
здравей ИваМ,
аз посещавам клиниката на Щерев. Когато си избирах клиника къде да започна изследвания, преди около 2 месеца, пробвах и при стаменов но тогава там записваха часове чак за март 2008, сега вече за април 2008. Чесно да ти кажа не ми се чакаше толкова дълго и затова си записах час за клиниката за Щерев и продължавам та. Сега съм на етап изследвания, а скори предстои и инсеминация. Истина е че там е малко по-скъпо от другите две клиники които са ти предложили по-горе. Flying ти е дала уеб адресите им, пожелавам ти успех на теб и приятелката ти.
  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
Жабче,сигурна ли си ,че Владимиров не работи с касата и ако е така- от кога? Shocked
 Аз последно ходих при него преди по-малко от година и бях точно по касата.

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
О, не съм сигурна, съжалявам ако съм заблудила някого.  Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 063
Жабче няма проблем, аз ще проверя и ще Ви кажа Peace

dessiko ти ме разби направо,дано и при Владимиров не записват чак за 2008.
Говорите повече за Владимиров, та затова и аз към него се насочих, а в здравния не открих нищо, освен една похвала в белия списък.

# 13
  • Мнения: 712
Момичета, моля ви кажете, ако разберете дали Владимиров работи с касата. Аз се обадих на 8 август и ми дадоха час за 3 октомври, ковто не е толкова зле.  Wink Аз изобщо не съм си и помисляла, че може да работи с касата, но ако е така, ще е супер - поне да поспестим малко, нали си плащаме редовно вноските  Wink

# 14
  • Мнения: 1 063
Момичета, сутринта се обадих в клиниката/на д-р Владимиров/ и ми казаха, че работят със здравната каса, но това което поема един талон е преглед и ултразвук. Sad Това е положението, ако се налага в рамките на 45 дни се прави още един безплатен преглед/без ултразвук вече/,всички останали изследвания се заплащат по простата причина, че ЗК не поема нищо друго. Записват за след 11 октомври.

Общи условия

Активация на акаунт