Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Бургас

Искав да питам нещо: имам проблем със съня- горещо ми е , нервна съм, не мога да спа през ноща , а през деня съм като ударен самолет.Нищо не ми се прави и вече ми идва да се гръмна.Та се питам дали мога да изпия два валериана и да взема да се наспа като хората тази вечер? Редно ли е ? Има ли опасност за бебето? В шести месец съм
Цитирай

София

по-добре недей!всички сме така-отоци,безсъние,схващане,а мен и зъб ме мъчи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out
Цитирай

София - Младост 1А

оххх докато родих така и не се наспах. Стоях будна до 4-5 часа. Не съм пила нищо и си търпях.
Цитирай

ГОре на черешата...

По-добре хомеопатичното Седатиф ПС Peace.
Цитирай

Бургас

И аз имах преди месец проблем със зъбите и ще ти кажа какво ми помогна-паста за зъби Пародонтакс и гел за венци Био дени прополис.Цената имч е достъпна и след три дена вече се оправих
Цитирай

София

И аз имах преди месец проблем със зъбите и ще ти кажа какво ми помогна-паста за зъби Пародонтакс и гел за венци Био дени прополис.Цената имч е достъпна и след три дена вече се оправих
а аз се натрових с Панадол и когато трагнах на зъболекар да го вадя,той ми мина-тази сутрин-дано довечера не ме подкара пак Mr. Green
Цитирай

Бургас

Побвай с това и няма да съжаляваш.На мен от болен зъб ми се възапалиха венците и тогава стана страшно.Вземи мерки от рано
Цитирай

Бургас

Някъде преди време бях чела , че може да се пие валериан и той се препоръчва на жени със серклаж! Ама сега не мога да го намеря този материал
Цитирай

София

Мента,глог и валериана не се пият от бременни-казаха ми го в аптеката.
Цитирай

На мен за безсънието ми разрешиха да пия чай от маточина,от него спя чудесно,но всяка бременност е различна,така че първо питай твоя лекар дали може да пиеш такъв чай.Поне на мен ми каза лич.лекарка,че може да се приема по време на бременност.
Цитирай

Far away from here...

Нормално е да страдаш от безсъние, особено в последните месеци, но се опитай да се справиш без лекарства. Пробвай с чай от мента или топло мляко.Успех и леко раждане   bouquet
Цитирай
и аз имам същият проблем. не мога да спя вечер, заспивам към 4-5часа сутринта. гинекологът ми ме посъветва да пия чай от мента и липа, но няма ефект. ако някой знае някакъв лек да казва, защото много трудно се издържа, а имам още цял месец до термина.
Цитирай

ГОре на черешата...

Момичета, писах по-горе, не четете ли Rolling Eyes?
Седатив ПС - 3х2 табл. се смучат. Аз лично и като се събудех нощем също си вземах. Отлични резултати Peace.
Цитирай

най-хубавото място

Момичета, писах по-горе, не четете ли Rolling Eyes?
Седатив ПС - 3х2 табл. се смучат. Аз лично и като се събудех нощем също си вземах. Отлични резултати Peace.
Не може да се препоръчват така хомеопатични лекарства!!!
Цитирай

Пловдив

Към края на бремеността е нормално да страдаш от безсъние-природата те подготвя...
За валериан не мисля, че е разумно, но може да пробваш с билков чай, а виждам е момичетата те съветват и за топло мляко.
Успех и леко раждане!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора