бременност, безсъние и валериан?????

  • 11 542
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Искав да питам нещо: имам проблем със съня- горещо ми е , нервна съм, не мога да спа през ноща , а през деня съм като ударен самолет.Нищо не ми се прави и вече ми идва да се гръмна.Та се питам дали мога да изпия два валериана и да взема да се наспа като хората тази вечер? Редно ли е ? Има ли опасност за бебето? В шести месец съм

# 1
  • Мнения: 9 973
по-добре недей!всички сме така-отоци,безсъние,схващане,а мен и зъб ме мъчи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
оххх докато родих така и не се наспах. Стоях будна до 4-5 часа. Не съм пила нищо и си търпях.

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
По-добре хомеопатичното Седатиф ПС Peace.

# 4
  • Мнения: 229
И аз имах преди месец проблем със зъбите и ще ти кажа какво ми помогна-паста за зъби Пародонтакс и гел за венци Био дени прополис.Цената имч е достъпна и след три дена вече се оправих

# 5
  • Мнения: 9 973
И аз имах преди месец проблем със зъбите и ще ти кажа какво ми помогна-паста за зъби Пародонтакс и гел за венци Био дени прополис.Цената имч е достъпна и след три дена вече се оправих
а аз се натрових с Панадол и когато трагнах на зъболекар да го вадя,той ми мина-тази сутрин-дано довечера не ме подкара пак Mr. Green

# 6
  • Мнения: 229
Побвай с това и няма да съжаляваш.На мен от болен зъб ми се възапалиха венците и тогава стана страшно.Вземи мерки от рано

# 7
  • Мнения: 229
Някъде преди време бях чела , че може да се пие валериан и той се препоръчва на жени със серклаж! Ама сега не мога да го намеря този материал

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
Мента,глог и валериана не се пият от бременни-казаха ми го в аптеката.

# 9
  • Мнения: 728
На мен за безсънието ми разрешиха да пия чай от маточина,от него спя чудесно,но всяка бременност е различна,така че първо питай твоя лекар дали може да пиеш такъв чай.Поне на мен ми каза лич.лекарка,че може да се приема по време на бременност.

# 10
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Нормално е да страдаш от безсъние, особено в последните месеци, но се опитай да се справиш без лекарства. Пробвай с чай от мента или топло мляко.Успех и леко раждане   bouquet

# 11
и аз имам същият проблем. не мога да спя вечер, заспивам към 4-5часа сутринта. гинекологът ми ме посъветва да пия чай от мента и липа, но няма ефект. ако някой знае някакъв лек да казва, защото много трудно се издържа, а имам още цял месец до термина.

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Момичета, писах по-горе, не четете ли Rolling Eyes?
Седатив ПС - 3х2 табл. се смучат. Аз лично и като се събудех нощем също си вземах. Отлични резултати Peace.

# 13
  • Мнения: 1 353

Момичета, писах по-горе, не четете ли Rolling Eyes?
Седатив ПС - 3х2 табл. се смучат. Аз лично и като се събудех нощем също си вземах. Отлични резултати Peace.
Не може да се препоръчват така хомеопатични лекарства!!!

# 14
  • Мнения: 490
Към края на бремеността е нормално да страдаш от безсъние-природата те подготвя...
За валериан не мисля, че е разумно, но може да пробваш с билков чай, а виждам е момичетата те съветват и за топло мляко.
Успех и леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт