Каква водичка

  • 1 290
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мами - имам бебче на 2 месеца и ни предстои пътуване в друг град - на почивка в хотел, където няма да мога да преварявам вода - каква вода мога да давам за 4 дни - четох за минералните води - нещо май не е добра идея. Купих й трапезна вода - мога ли да давам от нея и ако не - каква вода мога да давам тогава?!?!?!? newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Избери си някоя на,която пише,че става за кърмачета Peace т.е. розов етикет!

# 2
  • Мнения: 1 049
Девин - изворна вода (не минерална!) с розов етикет. На нея пише, че става за бебета и няма нужда да се преварява  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 865
Девин-розов етикет.
Хипп също имат бебешка вода.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Можеш да си вземеш Девин-изворна/розов етикет/.

# 5
  • Мнения: 1 701
От раждането на Калина купувам Девин с розов етикет, като до 6-тия мес. я преварявах.

# 6
  • Мнения: 9 050
Не се подвеждай по розовите етикети. Не всяка вода с розов етикет става за бебета. Торн Спринг например е с доста висока минерализация и въпреки розовия си етикет не е подходяща.
Подходяща е Девин - изворна. Също така, ако имаш възможност, можеш да си купиш от специалните води, които предлагат някои производители на бебешка храна - Хип, Хумана, Милупа. ( Казвам, ако имаш възможност, защото те са доста по-скъпи. Литър и половина от водата на Хип е 2 лева и нещо, почти 3 лева. За тези пари можеш да си купиш 5 литра Девин - изворна ).
Също така ти препоръчвам да си купиш от възможно най-малките разфасовки, защото веднъж отворена, водата може да бъде давана без преваряване до 24 часа. След това се препоръчва да се превари ( пише го на всички бутилки на чуждите производители - Хип и т.н.)

# 7
  • Мнения: 4 111
Няма ли да е възможно да си носиш преварена вода в 5 литрова туба от минерална вода?

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Девин с розов етикет.

# 9
# 10
  • Мнения: 1 701
Също така ти препоръчвам да си купиш от възможно най-малките разфасовки, защото веднъж отворена, водата може да бъде давана без преваряване до 24 часа. След това се препоръчва да се превари ( пише го на всички бутилки на чуждите производители - Хип и т.н.)
Да бе.... тия хитреци са го написали, за да продават по-големи количества от измислените си води, които с нищо не са по-добри от нашите изворни, напр. ...  #Cussing out Всъщност, само предполагам...  Thinking

# 11
  • Мнения: 9 050
Също така ти препоръчвам да си купиш от възможно най-малките разфасовки, защото веднъж отворена, водата може да бъде давана без преваряване до 24 часа. След това се препоръчва да се превари ( пише го на всички бутилки на чуждите производители - Хип и т.н.)
Да бе.... тия хитреци са го написали, за да продават по-големи количества от измислените си води, които с нищо не са по-добри от нашите изворни, напр. ...  #Cussing out Всъщност, само предполагам...  Thinking

 Laughing Не, просто след отваряне, не може да се гарантира стерилност. Те не препоръчват да се изхвърля. Просто пише след 24-тия час да се преварява преди да се дава на детето.

# 12
  • Мнения: 4 784
На нас също ни предстои пътуване и престой на хотел и за да мога да преварявам вода спокойно, мисля да си купя термокана. Четох във форума, че много майки ги използват за да преваряват водата на бебетата си, лесно преносима е, а и идеално ми влиза в употреба.

# 13
  • Мнения: 4 111
На нас също ни предстои пътуване и престой на хотел и за да мога да преварявам вода спокойно, мисля да си купя термокана. Четох във форума, че много майки ги използват за да преваряват водата на бебетата си, лесно преносима е, а и идеално ми влиза в употреба.

Аз я използвам все още и съм почече от доволна - бързо и лесно.

# 14
  • Мнения: 1 314
Аз купувам Изворната на Девин/с розовия етикет/, а също така и една на Трънска Банкя, която се продава в бебешките магазини и е с розов етикет/отпред има едно жълто слонче и пише бебе/-въобще не е скъпа-има разфасовки от 0,500л - 50ст, а 1,5л - 80ст.! Peace

Общи условия

Активация на акаунт