ПОКАНА! Моля, посетете...

  • 941
  • 5
  •   1
Отговори
  • космополитно
  • Мнения: 941
Въвеждам тази тема, по конкретния повод да Ви поканя да посетите моята тема: "Моят ник-история  на СЪЗДАВАНЕТО МУ" и да се включите в нея, ако се почувствате заинтригувани! Темата е публикувана във форум: "Клюкарник " единствено заради по-широкия спектър теми, разрешени там!

Би могло тази тема да продължи живота си с препратки към други теми, които са впечатлили някой и  той би искал (намирайки ги интересни и ценни) да ги сподели с други съфорумци (ако това е допустимо за политиката на Бг мамма)

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 00:09 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 669
Дай линк към тази тема...

# 2
  • космополитно
  • Мнения: 941
Дай линк към тази тема...

Мисля линкът ще е подвеждащ и ще направи темата неоткриваема! Тя не е закована! В клюкарника се генерират непрекъснато и по много теми, което непрекъснато променя линка на всякя една! Затова и посочвам основните координати (форум и име на темата), очертаващи "адреса" на темата ми!
Към настоящия момент линкът и е:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215633.0

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Venecias Нали не мислиш,че повечето мами стоят само тук във форума.
Повечето посещават и Клюкарника и темата е отдавна забелязана.
Мисля,че нямаше нужда да се пуска чак отделна тема,да тръгваме за Клюкаррника и да разказваме житието и битието на това как ми е хрумнало да съм ivka10.

Амши темата си стои там и е видна за всеки,аз лично не съм взела участие,защото преди тази имаше още две подобни теми.Ми омръзна ми да пиша едно и също,как ме е осенила идеята да съм  ивка10.

А и ако вземе да се пускат,отделни теми да се присъеденяваме,ту към тази,ту към онази тема,на какво ще го заприлича тук из форума??????
Нищо лично,просто изразих мнение Peace

# 4
  • космополитно
  • Мнения: 941
Venecias Нали не мислиш,че повечето мами стоят само тук във форума.
Повечето посещават и Клюкарника и темата е отдавна забелязана.
Мисля,че нямаше нужда да се пуска чак отделна тема,да тръгваме за Клюкаррника и да разказваме житието и битието на това как ми е хрумнало да съм ivka10.

Амши темата си стои там и е видна за всеки,аз лично не съм взела участие,защото преди тази имаше още две подобни теми.Ми омръзна ми да пиша едно и също,как ме е осенила идеята да съм  ивка10.

А и ако вземе да се пускат,отделни теми да се присъеденяваме,ту към тази,ту към онази тема,на какво ще го заприлича тук из форума??????
Нищо лично,просто изразих мнение Peace


Ивка, факт е, че всеки човек изхожда и съди по себе си! За мен клюкарника е непознато и непосещавано място! Името на форума не предизвикваше у мен никакво желание дори да надзърна там! Влязох там и публикувах темата си единствено и само   заради това, че там по дифиниция се разрешаваше задаването на по-широк спектър от теми. В някакъв аспект се "самодисциплинирах" като пуснах темата там, а не тук, избягвайки с това преместването й от модераторите! Както съм описала в темата си за историята на ник-а, тя е продиктувана от моя интерес към онази част от личността, която се проектира и в името и неговия носител!

Поканата ми няма принудителен характер и предоставя свободен избор на всеки каква посока да приеме!
 За мен дори само този сайт съдържа огромен обем информация, която човек трудно би могъл да обхване. Не виждам нищо лошо в това някой съфоромец да сподели , че е попаднал на интересна и ценна тема и да даде препратка към нея! Не мисля, че чрез тази форма на човешки обмен и взаимопомощ форумът ни ще заприлича на "нищо подобно".

Не виждам защо и единствено трябва да се ограничаваме върху циклене на теми за осиновяването! Има много живот, динамика и пъстрота и в областите извън нея!

Първоначално бях изненадана от неадекватната агресия в думите ти, после предположих, че тя е отражение на гневът, породен и  пренесен от други теми! И това го има в живота, но лична отговорност на индивида е да контролира емоциите си!

Не мисля, че настоящата и всички нови и различни теми, които ще се родят във форума го заплашват с друго освен с възможност да се развива и еволюира! Друг въпрос е, че новото, непознатото и промяната са винаги плашещи, защото ни провокират за съответни промени в нас самите!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 11:45 от Venecias

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Друг въпрос е, че новото, непознатото и промяната са винаги плашищи, защото ни провокират за съответни промени в нас самите!
Аз не виждам нищо ново в тема преповтаряна поне десет пъти от създаването на форума. Не ме плаши- досадна е. Разбирам интереса ти към психологията на хората в нет-а- похвален е- но има един бутон "Търсене"- много е полезен. Търсенето ще ти извади от архивите търсената от тебе темататика, по която е писано толкова много, че можеш да напишеш научна разработка. Успех.
Тази заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт