не виждам смисъл да продължавам

  • 3 842
  • 53
  •   1
Отговори
проблемът ми е сериозен и вие сами ще се убедите в това.със съпругами сме от 14 години заедно.имаме две прекрасни деца.имаме и семеен бизнес в който се трудим заедно.всичко започна преди година.назначих нова работничка.с течението на времето се усети нейния интерес към съпругами.тогава още исках да я уволня от работа но той не разреши с мотив че си върши съзнателно работата.ьз се усъмних и започнах да следя нещото.промяната започна в него.не говори с мен .избягва контакти в леглото.винаги когато поисках да говорим той намираше причина това да не стане.след четири месеца ходене по мъките той седна и си призна всичко.след жестоката травма намерих сили да седнем и да говорим за случилото се.разбрах че нещата са доста сериозни .всичко е започнало само заради едно приспиване на двамата но тя започва да влага чувства във връзката и от там започва ужаса.след като бях готова на компромис да простя и да се мъча да забравя всичко с негова помощ той поиска от мен да се види с нея уж за последно за да приключи всичко.пак се съгласих.но той отиди и като се върна каза че не е могъл да го направи защото чувствата и били много силни тя била вложила много от себе си и той неможе директно да я нарани.поиска от мен време през което да се чува с нея по телефона е да се виждат на неутрални места за да може колкото може по бързо всичко да свърши.аз пак се съгласих но останах да живея с мъката си с мислите се че той никога няма да приключи с нея че той неиска да е с мен но няма смелост да ми го каже и още хиляди въпроси които ме стопяват.говори с мен искрено и директно за всичко но аз имам чувството че не са точно така нещата.моляви дайте ми съвет като неутрална страна в случая какво да правя.аз искам да бъда с него с риск да потъпча достойнството си но за него незная макар че той го твърди.предложих му вариант да се разделим за време за да реши сам за себе си какво иска но той не иска като изтъква хиляди причини.моляви помогнете ми.

# 1
  • Мнения: 2 353
  Колко са големи децата ви? Много гадна ситуация.

# 2
  • Мнения: 411
 ShockedНяколко пъти прочетох и все си мисля,че нещо не съм доразбрала правилно.Съпругът ти поискал време да се вижда с любовницата си,за да не я нарани #CrazyКакво е това чудо .Ако съм аз ще го изритам като мръсен пес,подавам молба за развод и го остаявям гол като пушка.Баси, не стига че изневерил ами иска ти да щадиш чувствата на любовницата му.Какъв свят,какъв живот Tired

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Момиче, я се вземи в ръце Crazy #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 940
Той щади нейните чувства, а твойте ... май не са от значение. Направи си сметка щом не може да я остави сега, а иска време. Ситуацията е много гадна, но дано по-скоро мине и остане само лош спомен.  Praynig

# 5
  • Мнения: 3 674
...........предложих му вариант да се разделим за време за да реши сам за себе си какво иска но той не иска като изтъква хиляди причини.моляви помогнете ми.
мариета76...Ето го варианта и отговора... Ти сама си  си го написала  Wink

Той хем иска онази..хем не иска и теб да изгуби..тъче на два стана.Така му е по-удобно...

Ти си предложила много хубав вариант..да се разделите. Направи го..отдръпни се!!!

Нека да му липсваш...за да види какво е без тебе...чак тогава ще разбере какво е ...КОГАТО ТЕ НЯМА! Докато си до него..той не усеща липсата и няма страх да те загуби...
Ценноста на диаманта се усеща едва  когато диаманта падне от ръката!
 Само така ще го върнеш! Знам два много сходни случая с твоя...така и стана.Мъжът се върна при съпругата си...другата беше забравена.

Успех мила!!  bouquet  Бъди силна и стига си се унижавала....Направи го! Wink


Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 02:18 от roza66

# 6
  • Мнения: 304
Shocked.Съпругът ти поискал време да се вижда с любовницата си,за да не я нарани #CrazyКакво е това чудо .Ако съм аз ще го изритам като мръсен пес,подавам молба за развод и го остаявям гол като пушка.Баси, не стига че изневерил ами иска ти да щадиш чувствата на любовницата му.Какъв свят,какъв живот Tired
Не си пропилявай живота!

# 7
  • Мнения: 953
ShockedНяколко пъти прочетох и все си мисля,че нещо не съм доразбрала правилно.Съпругът ти поискал време да се вижда с любовницата си,за да не я нарани #CrazyКакво е това чудо .Ако съм аз ще го изритам като мръсен пес,подавам молба за развод и го остаявям гол като пушка.Баси, не стига че изневерил ами иска ти да щадиш чувствата на любовницата му.Какъв свят,какъв живот Tired
Peace
Напълно подкрепям - ти да не би да нямаш чувства че оставяш така да те унижава и обижда? #Crazy

# 8
  • Мнения: 1 564
...........предложих му вариант да се разделим за време за да реши сам за себе си какво иска но той не иска като изтъква хиляди причини.моляви помогнете ми.
мариета76...Ето го варианта и отговора... Ти сама си  си го написала  Wink

Той хем иска онази..хем не иска и теб да изгуби..тъче на два стана.Така му е по-удобно...

Ти си предложила много хубав вариант..да се разделите. Направи го..отдръпни се!!!

Нека да му липсваш...за да види какво е без тебе...чак тогава ще разбере какво е ...КОГАТО ТЕ НЯМА! Докато си до него..той не усеща липсата и няма страх да те загуби...


Успех мила!!  bouquet  Бъди силна и стига си се унижавала....Направи го! Wink



Peace Peace Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 132
Пощади себе си, не нея. Постави му условия или - или. Как така ще се вижда с другата яяя...

# 10
  • Мнения: 123
наистина най добре ще е да се разделите за момента тогава той сам за себеси ще разбере дали би му липсвала защото това положение е губене на време и хабене на много нерви.Раздялата е начина той да избере дали ти или ......Не е нужно да живееш с човек който уж те обича но неможе да се раздели с другата.А и ти също имаш чувства и повярвай ми те не са от желязо.Дано да се справиш успех Hug

# 11
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
много е трудно да вземеш решение в този момент особено правилното.Все изникват въпроси но помисли трезво ще можеш ли наистина да живееш с това за напред  и да забравиш.Имам две приятелски сем. в такова положение.Стигна се до там че се бият през ден на едните детенцето е невротизирано и защо -отговора на едното момече е че детето трябва да има баща.Глупости.
Смелост ти трябва имай в предвид че пак ще го направи а ти какво щял живот щом закъснее малко първата ти мисъл ще -Дали не е с някоя......
Успех и кураж  Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не разбрах колко време продължава това, но ти си го написала в заглавието- няма смисъл да продължаваш Naughty.За мен това е подигравка, и ако ти е останало малко достойнство , хвани с в ръце , и просто го зарежи. Когато наистиа събере смелост да я зареже / ако наистина го иска/, тогава може да се замислиш за компромис и прошка.
 Имам една теза по въпроса ,защо не бих простила изневяра- защото в животта има ли първи път, ще има и следващ, това е.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 275
Съвети много но ти си знаеш как е от твоята камбанария.
Мен лично много би ме наранило подобно поведение... и т.к. съм си крайна бих действала радикално, не може и вълка сит и агнето цяло. Сещам се за една тема в която Любовницата се беше оплаквала как видители тя останла с дете пък той останал при семейството си с 3 деца (3тото било колкото нейното) и жена му я солила здраво по телефона (аз не бих я псувал, просто не с ами в речника тези думички, но аз бих я била) и виждате ли си тя не примамвал за да си запазела семейството (ами какво да прави да даде бащата ан децата си на тепсия ли, а може и тя да обича мъж си още).... ти ще чакаш ли да стане така?
Какво значи да я чака, тя не знае ли че той е женен? Тя дане би да е мислила за теб, как те наранява докато си ляга с мъж ти? 
Мислила и е че "любимия й" има деца? Дали ще го иска още ако го оставиш гол като пушка? А мъж ти мислили че те наранява? Да не говорим че ми се драйфа при мисълта мъж да докосва някоя с тялото си и полсе мен пък било и то индиректно каот се напъха после в дрехите си  за които аз да се грижа Sick  Sick Sick

# 14
  • Мнения: 1 492
А, ти защо не поговориш с девойката? Покажи и къде и е мястото.
Не бих позволила съпругът ми откровено да ми споделя, че си има любовница, пък и време да му давам Naughty

Общи условия

Активация на акаунт