Климатик VS Климатроник

  • 7 215
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Е, кажете ми каква е разликата и кое е по-доброто? Защо?

Климатика духа само, а климатроника поддържа една и съща температура ли?Що ли? newsm78

Благодарско!

 Hug

п.п. Търсих в търсачката ама нищУ нИ излезИ  Rolling Eyes



# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
Точно така, това е разликата...Ти за кола ли питаш? Климатроник е по-добре

# 2
  • Sofiа
  • Мнения: 3 238
Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

# 3
  • Мнения: 4 447
Точно така, това е разликата...Ти за кола ли питаш? Климатроник е по-добре

Е, няма да си купувам камион я  hahaha

Да, тука от известно верме ровя в мобиле-то

И аз знам, че климатроника е по-добрия вариант...  Flutter

Обаче, си мисля, че някой обяви са със объркани данни, защото като гледам снимки по таблото и неееещо ме съмнява с това, което пише...  Thinking



Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 238


Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling
е сега няма да си взимаш 4 зонов,, но 2 зонов мисля, че не е чак толкова екзотична екстра

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе да ти кажа разликата не е чаааак толкова голяма. Ние сме с климатроник, идеята е като му зададеш една температура, то само си регулира силата на духане и изстудяването на струята, за да поддържа зададената температура. С климатика трябва да правиш това ръчно. Чудо голямо Laughing Виж, това за зоните наистина е супер удобно, защото отзад на детето винаги е по- добре да не духа много хладно.

# 6
  • Мнения: 4 447


Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling
е сега няма да си взимаш 4 зонов,, но 2 зонов мисля, че не е чак толкова екзотична екстра

И еднозонов ми върши работа, пък!

Като ти казвам, че тати не работи цар, не значи че мъжо Е  Crossing Arms

 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 918
Климатроник Peace С климатика или умираш от студ или трябва да има по един оператор, който да следи за температурата. Климатроника поддържа равномерна Т.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чак пък оператор за климатика Joy

 При равна цена - да, климатроник. Но едва ли е така.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, от години сме с климатроник.Добре е, особено отзад, защото за детето си има собствен и то си го ръчка там и си регулира температурата.

Имам някакъв спомен от климатика, че духаше повече.Не зная как да го обясня.Не просто изстудяваше, а подухваше и все не можех да си нагодя температурата.

# 10
  • Мнения: 4 447
Чак пък оператор за климатика Joy

 При равна цена - да, климатроник. Но едва ли е така.


Равна цена? Е те тука ме утепА newsm78

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еми няма равна цена.
Затова решаваш  дали си готова да отделиш повече пари за повече комфорт.

# 12
  • Мнения: 4 447
Еми няма равна цена.
Затова решаваш  дали си готова да отделиш повече пари за повече комфорт.

Чудим се между Рено Клио 99-2000-та или Фиат Брава - 99-2000-та.

Едното е само с климатик, но има Фиати и с климатроник. А Фиата май по-ме кефи  Joy Joy Joy

И не са много пари все пак. Видях, че климатроника не определя цената - нагоре.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

# 14
  • Мнения: 4 447
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Общи условия

Активация на акаунт