Едно голямо семейство

  • 5 031
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Всичките с джей... направо на липса на фантазия ми мирише Joy


Буквата на Иисус

# 61
  • Мнения: 750
Мен ме вълнува колко ли тоалетни имат? Embarassed
Ами ако ги хване едновременно някой ентеровирус? newsm78
Деца са все пак...,лесно се лепва от едно на друго. Rolling Eyes
Да беше разгледала снимките...щеше да видиш колко тоалетни имат! Mr. Green
  Супер семейство!Шапка им свалям!

# 62
  • Мнения: 2 567
Не знам дали видяхте тези интересни факти Simple Smile

    *Michelle’s been pregnant for 135 months of her life.

    *Average number of months between Duggar births is 18.

    *Estimated number of Duggar diapers to date is 90,000.

    *The Duggars do approximately 200 loads of laundry each month.

    *The Duggars feed their entire brood for less than $2,000 per month.

    *The only person in the Duggar family whose name doesn’t start with "J" is Mom — Michelle.

    *Every Duggar child learns to play both violin and piano.

    *The family organizes their household chores by assigning "jurisdictions," so everyone knows exactly what their daily responsibilities are.

    *The Duggars estimate all the family members combined have worked approximately 39,000 total hours building their new house.

    *The Duggars are debt free.




   

# 63
  • Мнения: 4 392
Много народ, но и условията си ги бива. Grinning

Колко от нос биха позволили на децата да си нарисуват на стената дърво?
Аз bowuu Дървото отдавна е в плановете ми. Peace

Ако обичат секса и не ползват противозачатъчни средства - ей ти на - батальонче!
 нея.
Определено не ползват. Църквата не дава.

# 64
  • Мнения: 994
Бащата е бил в местния Конгрес на Арканзас за няколко години.  House of Representatives.
Да са им живи и здрави децата, но не го разбирам.
Най-голямата награда в семейството- време насаме с тати и мама!!! Shocked Това го четох на някой от местните новинарските сайтове.  Ужасно ми стана тъжно за децата Sad. Всички момичета до едно мечтаят като пораснат да станат домакини като мама...
А иначе преди години е имало филм за тях по Дискавъри, но не съм го гледала.

Някой питаше за простор по-нагоре. Не им трябва - сигурно имат поне 2 сушилни с голяма вместимост. И един по-прозаичен въпрос -дали дрехите им са надписани? Толкова много деца, толкова близки по възраст, как ли се оправят със сортирането?  newsm78

# 65
  • Мнения: 2 849
Уха,искам и аз така .Пълна къща ,веселба . Grinning

# 66
  • Мнения: 98
А иначе преди години е имало филм за тях по Дискавъри, но не съм го гледала.



Аз съм го гледала.
В тази къща се помещават отскоро - за раждането на 16-то дете. Преди това са живяли в значително по- малка, нагъчкани в няколко стаи - картинката не беше приятна. Не съм сигурна, но новата къща май не е построена със собствени средства, въпреки че всички членове на семейството учасваха активно в построяването и. Всички деца си имат задължения, сутрин станат ли, се захващат за работа. Не ходят на училище. И наистина по големите отглеждат по малките. Майката само се разпорежда.
Иначе са симпатични.
На мен ми е направило по-голямо впечатление едно друго семейство. Петнайсет деца, всичките момчета освен осмото. Майката и бащата разказваха че е било голямо разочарование за тях като се е родило момичето. Мечтата им била да си направят бейзболен отбор.

# 67
  • Мнения: 1 761
Да са живи и здрави!  bouquet

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И един по-прозаичен въпрос -дали дрехите им са надписани? Толкова много деца, толкова близки по възраст, как ли се оправят със сортирането?  newsm78



Сигурно са надписани - на една снимка мярнах надписани чаши, за дрехите ще е още по-наложително Laughing
Така отстрани - задружни, сладки, всичко Ок. Ама... странно ми е и неразбираемо. Ако можех да си го позволя (и ако бях почнала по-отрано Mr. Green) би ми се искало да имам 3 или 4 деца. Ама 17...  И щом предпазването им е забранено, те няма да спрат скоро сигурно. Абе тяхна си работа, важното е те да са щастливи.

# 69
  • Мнения: 412
Пише, че и двамата работят  Grinning Аз се питам, как се е справило тялото и с толкова бременности  Laughing
Аз защо ли също мисля, че не е възможно? Дори и от дома да работи.......Кога?

# 70
  • Мнения: 9 900
ако и двамата работят, децата наистина имат малки шансове да се докопат до собствените си родители за някакъв разговор.
И друго се чудя, как са успели да ги възпитат така, че всички да са доволни? Не е възможно характерите на децата да са така еднакви, да няма инакомислещи сред тях - някой, на когото тази лудница да не се нрави толкова.....семейства с две деца не се справят, а тук всички изглеждат щастливи....
А ако не ходят на училище, кой ги учи по различните предмети?  newsm78

# 71
  • Мнения: 2 212
Тити, те явно са наистина много силно вярващи и аз не знам точно в какво, но явно и децата са така възпитани и затова успяват да въдворят мир и разбирателство. В смисъл децата имат някакво такова чувство на респект към вярата и там бога, в който вярват и може би това е висша инстанция при възпитанието...Само така си разсъждавам де, не е сигурно...

# 72
  • Мнения: 9 900
естер, това е най-вероятният начин и според мен. И все пак ми е чудно. Чудно ми е как постигат тези резултати, всяко дете сигурно иска различен подход - или не?
Бих поживяла с тях 2-3 дни да видя отблизо как е Simple Smile

# 73
  • Мнения: 918
Тази жена дали се моли за менопауза вече Thinking Очевидно става въпрос за някоя секта, а иначе като гледам семействто е като добре смазана машина, сами си се гледат. Дори оборудването в къщата напомня на хотел.

# 74
  • Мнения: 412
Тити, те явно са наистина много силно вярващи и аз не знам точно в какво, но явно и децата са така възпитани и затова успяват да въдворят мир и разбирателство. В смисъл децата имат някакво такова чувство на респект към вярата и там бога, в който вярват и може би това е висша инстанция при възпитанието...Само така си разсъждавам де, не е сигурно...
Аз пък съм любопитна да ги видя насред света сами - децата , имам предвид. Без вяра и без още 20 човека-роднини около себе си.

Общи условия

Активация на акаунт